Mitu kasutajanime

Reeglid ja abi, küsimused, arvamused, kriitika, kommentaarid jne.

Re: mitu kasutajanime

PostitusPostitas Mirjam » Kolmapäev Veebr 20, 2008 20:54

Tegelikult ongi elu etendus ja igal inimesel selles oma osa.
Rollimäng? Noh, see rohkem Rate rida, KK-s peaaegu olematu, pole publikut kellele oma rollimänge mängida, puuduvad ka teemad, mis soodustaksid seda - kõik ju siin asjalik oma kodu ehitav ja kaunistav rahvas - küsitakse, vastatakse, vahel tehakse nalja ja vahel pahutsetakse.
Erinevad inimesed erineva maailmavaatega, aga ühise eesmärgiga - teha midagi ilusat ja täiendada või jagada oma teadmisi.

Ja jumal tänatud, et siinne rahvas sihuke kirju (ütleme jämmelt - lollid tarkadega koos :D) - ´tarkade kuivikute klubi´ kuivaks varsti kokku - sest nende suhtlemine on vaatamata nende entsüklopeedilistele teadmistele sama igav nagu kempsupaber

Kuigi ka minul pea igas eri kohas eri kasutajanimi ja seda mitte identiteedi muutuse või rollimängude pärast, vaid kus Mirjamina ei saa sisse logida või kui tean, et seal ka neid päris Mirjameid on, võtan miski teise nime.
Mirjam

PostitusPostitas trumm » Kolmapäev Veebr 20, 2008 23:57

no ma ei tea, mumeelest sinu v toshi v mõne teisega suhtlemine küll kempsupabrist kaugel :D :P :)
trumm

PostitusPostitas Mirjam » Neljapäev Veebr 21, 2008 00:39

:D No mind on küll niiviisi iseloomustatud, terve lausega ja alles üleeile.
Mirjam

PostitusPostitas käbi » Neljapäev Veebr 21, 2008 12:38

kes see selline tegelane oli?nõme täiega
käbi

PostitusPostitas Mirjam » Neljapäev Veebr 21, 2008 13:21

Oh, käbi, ära võta seda nii traagiliselt, minul tõstis see igatahes tuju. Vaatamata meie vana sõpruskonna selle aasta kaotustele (meid nüüd jälle nelja võrra vähem), on allesjäänud sõbrukesed veel naljasoonel - me aitasime natuke ühel doktoritööks materjali koguda ja minupoolne panus pälvis tõesti seda märkust, et " meie ´tarkade kuivikute klubi´ kuivaks varsti kokku - sest meie suhtlemine on vaatamata meie entsüklopeedilistele teadmistele sama igav nagu kempsupaber " - ma olin ainus, kes oma üllitist mõne naljaga ei ´kaunistanud´
Ja sel ütlejal on õigus.
Siia panna see lause sobis - tõsi ta ju on, et kui inimesele ainult fakte ette sööta, keerab ta sulle varsti igavusest selja.
Mirjam

PostitusPostitas käbi » Neljapäev Veebr 21, 2008 13:57

alati on olemas moderaatorid,ega pole kellelgl õigus üks kõik mida suust välja ajada ja kui keegi liiga tegi siis pöördugi sinna.vhuhh kohe nõme
käbi

PostitusPostitas liisbet » Neljapäev Veebr 21, 2008 14:27

toshi suzume Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> minu [...] evolutsioon
> siinkohal: mrt (ehitaja) ->

mina tunnen t´ast [mrt´st] aegajalt suuuuuuurt puudust :(
tegelt kah.
võtan tänaseni mrt- i [i]isiklikult[/i] - tema oli [b]esimene[/b], kes mulle siin - KK-s lahkelt abikäe ulatas [[i]no mis sa põed siin - reede õhtu ju![/i] :D] , kui oma samakõrgusjoontega maadlesin :)

no a - lisaveta krupskaja suureks õnneks on mYgri [oma endisel kujul] veel alles :) ....

mde - minu nn evolutsioon kulgeb passeriga samase põhjusmõtte alusel; aint selle vahega, et mai viitsi enam sisse logida või pikka juttu produtseerida - lykkan lingi letti ja kasutajanimeks märgin vaid midagi käsitletava teema sisulaadset---- pole ju märkimisväärset vahet - [b]kes[/b] lingi lisab - elik - seletatult - mu isik ei oma ses konkreetses asjas tähtsust :)
liisbet

PostitusPostitas käbi » Neljapäev Veebr 21, 2008 17:46

mis asjad need samakõrgusjooned on millega sa reede õhtuti maadled?
käbi

PostitusPostitas liisbet » Reede Veebr 22, 2008 11:15

terekäbi
esteks - maadle[b]sin[/b] mitte enam ei maadle :) > et ma siin [KK-s] juba aastaid nähtusena existeerin => tegelus aset leidnud aastaid tagasi ...... ;)

a need samakõrgusjooned?
eeee... seeee selline topograafiaga seotud värk.... mul oli koolitöö jaoks vaja.
no kui reljeef ebatasane > vaja plaanile panna lohud, kynkad jms, sestet hää ära näidata on igatsugu sellist aiakujunduslikku .... [b]pähh![/b] käps! mai jõvva enamp sulle seletada, ja ega see sind uvitagi--- ma ses suhtkoht kindel ! :D

a mrt meil mihkel iga asja pääle ! universaalnahhaal :D

tegelt - ma polnud päris täpne ;)
no ta põrutas sinna vahele ikka sõna [b]krt[/b] kahhh .....
liisbet

PostitusPostitas käbi » Reede Veebr 22, 2008 16:18

joonistasite künkaid, kui nüüd ühe lausega kokku võtta:)
käbi

Mine Foorumi info ja abi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist