Igav!

Reeglid ja abi, küsimused, arvamused, kriitika, kommentaarid jne.

Re: Igav!

PostitusPostitas Rita » Kolmapäev Veebr 25, 2004 21:38

Ei ole igav!
Vähemasti aiandus mitte. Ehituse rubriigis kipuvad jah asjatundjate vastused viibima. Seni leiad juba ise mingi lahenduse kuni kommentaare ootad.
Aga aianduse rubriik on küll väga tänuväärne.

Egas kogu aeg saagi ju ninapidi arvutis rippuda. Vaja ikka tööd ka teha või kasvõi silmi puhata.
Rita

PostitusPostitas Ants » Esmaspäev Mär 01, 2004 15:10

Pole hullu midagi ja täidsa hea on asjalikku nõu saada ja on tõesti hea et siia ei ole oma nina toppinud igasugu ülbikud. Asjalik õhkkond.
Ants

PostitusPostitas mari » Teisipäev Mär 16, 2004 17:12

mina ei teadnudki, et selline kodukauniks on olemas, sain selle info juhuslikult ja jagasin ka kolleegidele, mulle meeldib, olen väga palju aiaabi saanud.
mari

PostitusPostitas Rai » Kolmapäev Mär 17, 2004 00:10

Tänud tegijatele.Kui igav ,oma viga. Aga pole ju keeldu ise midagi välja huvitavat pakkuda.
Rai

PostitusPostitas Mati » Pühapäev Mär 21, 2004 03:12

Rai, mida huvitavat sina siis välja pakkusid?
Mati

PostitusPostitas kunnar » Kolmapäev Apr 14, 2004 22:47

Ehitusabis tõesti ainult nääklemine.
Kodukauniks on asjalik.
kunnar

PostitusPostitas kai » Kolmapäev Apr 21, 2004 21:19

Sain siin häbi-häbi Matilt, et mul roosid katmata.Nüüd on kevad ja mul pole nii hästi mitte ühelgi kevadel roosid nii hästi talvitunud.
kai

PostitusPostitas vesta » Neljapäev Apr 22, 2004 10:57

normaalne leht
vesta

PostitusPostitas Kant » Neljapäev Apr 22, 2004 12:40

Vaadake! asi kipubki juba tsipa nääklemise poole ju?
rahunegem nüüd maha, ja keda asi lihtsalt ei huvita, ega see ei peagi siia tulema. iseenesest on just aianduse osa huvitav ja väga asjalik. Võibolla see ongi selle koha võlu, et reklaami ei ole tehtud, nii ei leia niisama mölisejad seda üles. tulevad vaid need, kellel asja on. nii tekibki just selline mõnus õhkkond nagu siin on.
Edu!
Kant

PostitusPostitas re » Neljapäev Juul 15, 2004 20:14

minul oli häda tulbisibulatega, ja abi sain. Lihtsalt löin googlisse söna sisse ja sattusingi siia, ja kohe leidsin vastava arutelu, kus juba mulle vastus olemas oli.
Pärast sain veel hulga ilusaid pilte vaadata, aga pole ju aega niisama istuda, läksin peenrale tagasi.
Nii et mull sobib selline 'igavus'.
re

Mine Foorumi info ja abi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist