Probleemid

Reeglid ja abi, küsimused, arvamused, kriitika, kommentaarid jne.

Re: Probleemid

PostitusPostitas Kai » Teisipäev Aug 24, 2004 21:33

Pole eriline probleem just, aga mõnikord ma ei saa postitada, sest teatab, et see nimi on juba kasutuses. No muidugi on, mina ju olengi see registreeritud kasutaja juba pikemat aega.
Kai

PostitusPostitas Kant » Kolmapäev Aug 25, 2004 21:37

Siis on asi tavaliselt nii, et ta sunnik logib end tihtipeale automaatselt välja. Ma asin nii probleemist lahti, et avasin nt aianduse all mõne teema uues aknas (paremklikk) ja siis navigeerisin seal edasi. siis seal uues aknas klikkasin aianduse peale ja lisasin lehe favoriitidesse. samamoodi saab üles aadressiribale pika adrejoru ka, kui tahad linki panna.
Kant

PostitusPostitas cel » Esmaspäev Nov 08, 2004 18:31

hei.
registreerisin ka end lõpuks ära. :)
aga kysimust tekitas see, et paaril päeval (siis ma ei olnud veel registreerunud) olid mul inimeste nimede taga näha a la starman.ee, ut.ee -ilmselt vihjed neile kurikuulsatele IP-aadressidele? kas see oli teadlik ja tahtlik või mingi probleem. ma isiklikult ei tahaks, et minu oma oleks kõigile näha. ei julgenud paar päeva kirjutadagi siin midagi. aga tundub, et nyyd jälle nagu pole...
cel

PostitusPostitas Kant » Esmaspäev Nov 08, 2004 18:53

hmm, IP-d ei saa üldjuhul küll keegi peale moderaatorite ja KoduKauniksi näha.
Kant

PostitusPostitas Kai » Pühapäev Nov 21, 2004 01:21

Kant, otsisin praegu ühte teemat, milline oli siin kunagi, ja siis ma vaatasin, et ühte teemat on kümnes kohas. Kuidas teha, et oleks võimalik korraga kõik üheeemalised asjad ühest kohast läbi lugeda?
Me ise peaksime mitte avama samateemalist uut vaid täiendadama vana. Siis ei küsitaks asju, millest paljudel kordadel juba juttu olnud. Aga kuidas ?
Kai

PostitusPostitas Kant » Pühapäev Nov 21, 2004 02:31

Kai, nii kahju kui see ka ei ole, siin sellist võimalust ei ole, et jaotad aianduses teemad veel alateemadeks. sa ilmselt mõtlesid seda (nt suvelilled ja püsililled ja puud jne jne) ? Senikaua on võimalik tõesti kas otsinguga endale otsida vanemaid teemasid ja sinna siis juurde postitada. see toob teema uuesti järjekorras ette ja kõigile nähtavaks. samas on see jube tülikas. teine võimalus on lihtsalt sama asja uuesti küsida. Mina isegi ei tea kõike, mis siin kirjas on (ei saaksi teada, see on üks põhjatu koht) ja nii võib vahel päris uusi ja üllatavaid asju välja tulla. Kahju ainult, et enamus sellest heast kraamist jääbki sinna kuhugi foorumi teise otsa pidama. Tulevikus on see siiski lehtedeks jaotatud, st et saad end nt kohe foorumi viimaste postituste juurde klõpsata. aga siis pead ikkagi kõik läbi klõpsama kui midagi kindlat tahad leida.
Kant

PostitusPostitas Kai » Pühapäev Nov 21, 2004 09:24

Ei, ma ei mõelnud alateemadeks jaotamist ega ka mitte seda , et Sina peaks midagi teisiti tegema.

Ma mõtlesin, et meil, kasutajatel, oleks õigem vana teema üles otsida ja vajadusel sinna juurde postitada, et iga kord ei algataks uues kohas juba olemasolevat teemat ( samas endal midagi olulist öelda polegi). Nii me ise selle foorumi põhjatuks ajame ja siis ei leia. Ja kui siis veel teemaks on ka märgitud vaid oi! või ai! - võid jäädagi otsima. Samas selle oi! all võib olla just see iva, mida otsid. Ja ega mul endal samuti kõik õigesse kohta ei satu aga ma püüan .
Väga õigesti Sa juhtisid meie tähelepanu teema täpsuse kohta.
Kai

PostitusPostitas Kant » Pühapäev Nov 21, 2004 13:41

Mnjah, väga kena kui Sa oled hakkaja ja suvatsed vanemaid teemasid otsida. Loomulikult võiks kõik seda teha, enamus aga ei viitsi või pole lihtsalt aega. Ma muide ise ka otsiks ja siis lisaks linke hea meelega, kahjuks pole selleks eriti aega, et jännata niimoodi. See Sul väga-väga hea tähelepanek, et ise me niimoodi selle põhja järjest sügavamale ajame. Tihti võib nii olla, et kui teema juba teisele lehele ära kaob, siis keegi kohe postitab sisult sama teema uuesti :P

Ja oma pealkirja muutmise jutu juurde jään ma ikkagi, sest justnimelt kui keegi nt otsingus otsin gladiooli tütarsibulaid, siis ei leia ta kohe kindlasti õiget teemat, sest pealkirjaks oli ju pandud 'loll küsimus'. Pärast on neid 'lolle küsimusi' võibolla sada juba ja no kes neid siis enam vaevaub kõiki lugema? Ses suhtes Sul täiesti õigus!
Kant

PostitusPostitas MAMMU21 » Reede Dets 24, 2004 16:07

Tere...mul on selline probleem,et Perekonna rubriigis ma ühe korra küsisin ühe küsimuse ja ma ei tahtnud vastust oma e-maili peale.Aga nüüd on nii,et kõik vastused tulevad mulle e-mailile.Isegi need,mida ma pole küsinud ja ikkagi pole ma oma küsimusele vastust saanud....ja tahaks rõhutada seda,et ma ei ole teinud mingit LINNUKEST sellisesse kasti nagu,Saada mulle selle teema vastus E-Posti aadressile.MILLES ASI ON......
Tänu sellele ma kirjutasin siia suvalise aadressi....kuigi see aadress oli kunagi,aga enam ei ole.Ma ei suuda enam neid kirju e-mailis lugeda ja pealegi ei ole seal ma veel näinud oma küsimusele vastust.
Kulla KoduKauniks moded....kas on teil seal mingi jama lahti,või.....miks tulevad kõik kirjad mulle. Tänan..

Postitus muudetud (12-24-04 15:07)
MAMMU21

Mine Foorumi info ja abi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline