Probleemid

Reeglid ja abi, küsimused, arvamused, kriitika, kommentaarid jne.

Re: Probleemid

PostitusPostitas kassitapp » Neljapäev Mai 05, 2005 12:09

Mnjah, selles asi ongi, et ega ikka ei viitsita küll üha uuesti ja uuesti samale küsimusele vastata, heal juhul saad copy-paste-kommi.
kassitapp

PostitusPostitas emamesilane » Neljapäev Mai 05, 2005 16:37

nojah mina olen see paha inimene kes muudkui vanu postitusi üles kaevab ja linkidena ette söödab.
Pikki temasid tõesti ei viitsi ka mina lugeda, aga mis siis teha?? Olen ise üldiselt seda meelt kui teemast mööda siis asi eemaldada (loomulikult oleks õigem siis möödaläinud kirjest uus teema alustada või liita see sobivasse teemasse), paraku meie foorum sellist asja ei võimalda.
emamesilane

PostitusPostitas mari » Reede Mai 06, 2005 11:29

mina ka otsin kõige enne , kas seda on juba küsitud?
Ja sealt avaneb tavaliselt sellist infi, et puudub vajadus uuesti teemat püstitada..
mari

PostitusPostitas ** » Laupäev Mai 07, 2005 23:32

Emamesilane, Sa ei ole paha! Tegelikult Sa oled päris sümpaatne mu arust. Lihtsalt Sinu postitused jäid silma.
**

PostitusPostitas ei saa oma nime enam kirjutada » Kolmapäev Juun 15, 2005 15:28

selline probleem.
kasutasin foorumit, ei olnud registreerunud.
nüüd registreerusin ära ja põhimõtteliselt ei lase teie süsteem mul enam oma nime kasutada, ainult sisselogitult, see aga võtab minu arvates liialt aega.
nii peangi nüüd ilma logimiseta kiirkommentaari kirjutamiseks teise kasutajanime kasutusele võtma...
ei saa oma nime enam kirjutada

PostitusPostitas mYgri » Neljapäev Juun 16, 2005 03:28

Selles registreerimise/logimise mõte ongi, et keegi teine ei saaks Sinu nime all kirjutada! :)
Kui sama arvutit kasutad ja seaded paigas on, pead ainult esimesel korral sisse logima.
[url=http://www.hot.ee/emulaator][img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan5trans.png[/img][/url]
mYgri

PostitusPostitas Marelle » Esmaspäev Aug 15, 2005 12:01

Kas Mullamutt on looduskaitse all?
Marelle

PostitusPostitas Kant » Esmaspäev Aug 15, 2005 12:40

Ei ole! Ja miks sa seda siin foorumis küsid?
Kant

PostitusPostitas kadakas » Reede Okt 07, 2005 09:57

Teema "Lasnamäe köök" Ehitusfoorumis vajaks ehk kustutamist või vajadusel võib adekvaatsed kommentaarid uude teemasse kokku kopida. Muidu see teema kogub ikka jura juurde.
kadakas

PostitusPostitas Kant » Laupäev Okt 15, 2005 11:18

Tänud.

Iga postituse all on 'Valikutes' link info@kodukauniks.ee. Kui sinna vajutada, avaneb dialoogiaken "Olete kindel, et soovite raporteerida postitusest?" Pannes 'OK', läheb teade läbupostist moderaatorite postkasti.
Kant

Mine Foorumi info ja abi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline