Vestlusringide reeglid

Reeglid ja abi, küsimused, arvamused, kriitika, kommentaarid jne.

Vestlusringide reeglid

PostitusPostitas KoduKauniks » Laupäev Juun 18, 2005 00:30

Reeglid:
1. Austa netiketti: Tutvu ja uuri foorumit enne kui postitad. Mitte postitada siia selliseid teateid/sõnumeid, mis on solvavad, vulgaarsed, ebasündsad, ähvardavad, halvustavad, vihkamisele õhutavad ning mis lähevad vastuollu nii hea tava kui ka Eesti Vabariigis kehtivate õigusaktidega. Samuti pole lubatud spämm ega kommertsliku sisuga postitused (k.a loomakuulutused ja kataloogikaupade pakkumine - need paluks Kodubörsi).

2. Ole teiste kasutajate vastu viisakas. Kui sul on probleem mõne kasutajaga, siis teata sellest moderaatorile. Ei maksa pahandada, kui admin/mode erakirjas (vajadusel ka avalikult) märkuse teeb.

3. Loe ka muid postitusi ennem kui küsid! Kasuta otsingu funktsiooni ennem kui postitad. Võimalus on, et sinu küsimus on juba eelnevalt postitatud ja sellele on ka vastatud.

4. Kasuta pealkirja oma postituse lühikirjelduseks. Ära kasuta suuri tähti või erisümboleid tähelepanu saavutamiseks. Teema pealkiri võimalikult täpselt ja lühidalt - st et oleks koheselt arusaadav, millest selles teemas juttu.

5. Eraviisiliste jutuajamiste jaoks on privaatsõnumid.

6. Kui Sa ei pea kinni eelnevatest reeglitest siis:
Kodukauniks Administraatoritel on õigus eemaldada, muuta, liigutada või sulgeda igat postitust kui vastav põhjus on olemas. Rangeim sanktsioon on kasutajakonto kustutamine/sulgemine ehk bännimine, kas siis teatud ajaks või jäädavalt.

Lugupidamisega,
KoduKauniks Administraator
-----------------------
K.O.D.U...K.A.U.N.I.K.S
KoduKauniks
 
Postitusi: 131
Liitunud: Teisipäev Sept 07, 2004 11:59

Mine Foorumi info ja abi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline