Ristpiste mustrid

Käsitöönõuanded, -materjalid jm.

Re: ristpiste mustrid

PostitusPostitas Katrin » Laupäev Okt 16, 2004 15:14

alusriiet saab ikka käsitööpoest. kas Abakhanis pole? Tartus näiteks müüakse veel Sepa turu tekstiilipoes, nii heledat kui tumedat (vähemalt 1,5 kuud tagasi), oli suurema ja väiksema auguga. Riia mäel on ka mingi pisike käsitööpood, kuhu ise pole veel sisse astunud. kuuldavasti on seal ka töövahendeid müügil.
Katrin

PostitusPostitas maris » Teisipäev Okt 26, 2004 20:27

tere...oleksin ka huvitatud nendest mustritest...nimelt mul praegu käsil üks pilt ku on peal kaks hobust kuid kahjux pole kuskilt saada sellele pildile tagataustaks midagi..kui kellelgi on mingisuguseidki mustreid loodusest (midagi kergemat..:P) sis oleksin tänulik kui need mulle saadaksite...aitähh!
maris

PostitusPostitas katt » Kolmapäev Okt 27, 2004 15:36

Tere, Monika!
Kas Sul on äkki mingisugust padjasuurust sellist maali moodi mustrit? Ma ei tea kas ma väljendan end selgelt. Just selline, kus ühe värvi palju varjundeid, et jääks justkui maali mulje. Olen näinud selliseid, kus kogu pilt vaid maasikad, või suur lill. Mitte sellist maasikataime või lilletaime, vaid justkui kuskilt suurest pildist välja lõigatud tükk.
Sai vast arusaadav.
Olen nõus ka selle eest tasuma, kui saan sellise õige asja, mida olen otsinud.
katt

PostitusPostitas mannu » Esmaspäev Jaan 03, 2005 10:55

Veel üks koht, just foto või maali või mis iganes tikkimiseks:
mannu

PostitusPostitas ** » Teisipäev Jaan 04, 2005 23:24

Olen ka väga tänulik, kui keegi viitsib saata mõne sellise maali laadis mustri. Need sellel ingliskeelsel lehel välja pandud pildid on võrratud, aga sellisel hulgal naelu pole tagavaraks. Soulseeki proovisin ka aga seal maal kus nimetaud ruumi jõudsin, sai mõistus otsa.
**

PostitusPostitas ferryfer » Neljapäev Jaan 06, 2005 11:14

Tere!Minul oleks pakkuda Teile igasuguseid mustreid ja kui soovite ka valmis tikkimiskomplekte.Hinnaklass ka kõige kallimatel minu poolt pakutud toodetel üldjuhul lõpeb seal kus teistel algab.Huvi pärast külastage internetis aadresse www.riolis.ru ja www.rukodelie.ru
Hindadest veel niipalju,et näiteks tikkimisskeem/muster/ alljärgnevatest maalidest maksab vaid 15 EEK- L.D.Vinci "Daam Hermeliiniga","Madonna Lapsega"
K.Brüllow "Ratsanik"
Tallinna,Harjumaa ja Pärnu piirides toimetan kauba Teile koju kätte.
M.K.
ferryfer

PostitusPostitas Merike » Kolmapäev Veebr 02, 2005 21:33

Leidsin juhuslikult selle lehekülje. Olen ka tikkimishull ja väga mustritest huvitatud. Oleksin väga tänulik, kui keegi saadaks mulle huvitavaid looduspilte või pilte loomadest. Palun saatke need mulle postkasi Roberta6@hot.ee Ka minul on mustreid , mida võin vahetada.
Aitäh!
Merike

PostitusPostitas mari » Reede Veebr 04, 2005 22:05

Kas keegi ütleks sellise aadressi kus ma näen ruutudes mustreid
mari

PostitusPostitas Obukakk » Pühapäev Veebr 13, 2005 20:24

ketter kirjutas:

> Kas keegi oleks nii hea ja annaks mõne aadressi kus on näha
> ristpiste tikkimis mustreid?

Googeldage, soovitatavalt vene keeles ja teile avaneb terve maailm, kust saab kõike ja pealegi tasuta. Kui olete arvutiga sina peal tõmmake mõni ristpiste programm, soovitan Pattern Makerit, tõsi see tuleb lahti muukida, muidu on demo versioon. Võin ise ka mustreid saata, ainult palun märkige kui suuri attachmente teie postkastid taluvad, muidu tuleb saata ühte mustrit näiteks 10 - 15 kirjaga, mis on omajagu tülikas
Obukakk

PostitusPostitas Obukakk » Teisipäev Veebr 15, 2005 14:11

võib näha mõningaid minu töid
Obukakk

Mine Käsitöö

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist