Ristpiste mustrid

Käsitöönõuanded, -materjalid jm.

Re: ristpiste mustrid

PostitusPostitas mari » Kolmapäev Veebr 16, 2005 22:53

%20Kit%20cuscini%20Pako&azione=Sottocategoria>
siin on väga nunnud padjamustrid........tasulised
mari

PostitusPostitas Aire » Reede Veebr 18, 2005 17:00

Tervitusi kõikidele ristpistehuvilistele!
Siin teile üks link, kus on tähestiku järjekorras sadu lehekülgi tasuta mustritega üle terve maailma, hinnangudki 10 palli süsteemis kõigil juures.

Leidmisrõõmu!
Aire

PostitusPostitas ** » Reede Veebr 18, 2005 19:55

Õppisin ka selle soulseekist mustrite tõmbamise ära ja kirjeldan kuidas mul see õnnestub. Tuleb siis jõuda Soulseekis jututuppa Punto del Cruz, tavaliselt on seal 40-60 kasutajata korraga, seega asub see aadress teiste hulgas suht all. Tuleb sel aadressil klõpsida, edasi avaneb nende nimekiri, kes on jututoas. Kui jälgida, kelle nime ees on avatud tiibadega linnuke, teha sellel nimel vasaku klahviga klõps ja valida Browse Files. Võib klõpsida kasvõi kõigil järjest, sest kõikide failide ligi ei pääse. Kui mõni nimi aga üleval reas siniseks muutub, on falidele juurdepääs olemas. Siis võib valida, mida neist soovite ja edasi juba sellel klõpsida, kõrval aknasse ilmuvad siis juba mustrite failid, kui neil omakorda teha topeltklõps, siis osa neist ongi võimalik enda arvutisse tasuta saada. Vast mõnele arvuti oskajale on mu jutt rumal, aga kellegil on ehk ka abi. Ise olen sel viisil saanud vast tuhande mustri ümber, on kõike seinast-seina. Meiliga aga ei viitsi saata, seda just seetõttu, et neid meile tuleks 10-15 ühele mustrile. Kes ikka mustreid tahab, proovige! (Ainus viga on see, et vahel tulevad mustrid poolikutena, vahel saabub osa mustrist päevi hiljem. Aga kuna pakutakse palju, siis saab neid ka ikkakokkuvõttes palju.)
**

PostitusPostitas Obukakk » Laupäev Veebr 19, 2005 01:51

Mustrite saatmisest meiliga.
Tuleb teha postkast, meie Eesti oludes soovitan Yahoosse, igaljuhul mitte kuskile Eesti tikutoosi. Kõik need 10-15 faili ühest mustrist ja selles on eelkirjutajal õigus, ühel tõsiselt võetaval mustril on 10 -15 isegi 20 faili, kõik need failid tuleks viia, või teisitisõnu kokkupakkida arhivaatoriga üheks failiks, soovitav arhivaator on WinRAR (demoversioon töötab 40 päeva, aga see ei häiri) ja see arhiiv lisada e-mailile. Muidugi ise asi on kui jpg formaadis pilti enam kokku suruda annab, aga vähemalt on kogu muster ühes kindlas kaustas ja saata see arhiiv (mille suurus ei tohi ületada Yahoo aadressil saatmise puhul 10 MB, mis on muide samasuur kui hot.ee tikutoos kokku) lihtsalt attachmendina ära ja pole vaja saata 10 - 15 eraldi kirja. Vastuvõtja tõmbab arhiivi oma arvutisse, pakib lahti ja naudib saadetist ning on väga tänulik. Mina olen oma mustrid saanud pooled sedasi, pooled olen ise tõmmanud Internetist aga kuna ma pole veel nakatunud kogumispisikust, siis neid veel palju pole, kuigi selle ajaga, mil olen sellega Internetis tegelenud võiks nagu olla. Soulseeki ja eMulet ning muid üleslaadimist nõudvaid programme pole kunagi kasutanud, on ka muid P2P võrgu programme
Obukakk

PostitusPostitas r » Neljapäev Mär 03, 2005 13:32

to anx

soulseek punto de cruz jutukas
r

PostitusPostitas maris » Esmaspäev Mär 07, 2005 15:06

äkki leidub kellegil rebase või pingviini mustrit kuskilt lauasahtlist. kahjuks ei ole suutnud netist leida selliseid
maris

PostitusPostitas anukar » Esmaspäev Mär 07, 2005 16:26

ehk keegi teab "Ariadna" mulineede numeratsiooni vastavust DMC vöi Anchor`iga.
anukar

PostitusPostitas anukar » Esmaspäev Mär 07, 2005 17:07

Möned kohad kust saab mustreid mida olen endale kogunud

SIIN ON KA PINGVIINID

anukar

PostitusPostitas Obukakk » Esmaspäev Mär 07, 2005 20:15

Marisele
Rebane on, kuhu saata? Mahub isegi hot.ee postkasti ja kas arhiveeritult või ilma?

Postitus muudetud (03-07-05 20:55)
Obukakk

PostitusPostitas Obukakk » Esmaspäev Mär 07, 2005 20:28

Anukarile

Poola "Ariadna" konverteerimine DMC-le, saab ka endale .pdf failina alla tõmmata (Acrobat Reader).
Obukakk

Mine Käsitöö

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google Adsense [Bot] ja 6 külalist