Millised on parimad koduõmblusmasinad (meistri näpunäited)

Käsitöönõuanded, -materjalid jm.

Re: Millised on parimad koduõmblusmasinad (meistri näpunäite

PostitusPostitas loorip » Esmaspäev Apr 10, 2017 21:50

Tere
Kas oskate soovitada head Brother masinat, mis sobiks nn "kodusele nokitsejale". Ideaalne oleks muidugi vertikaalse pooliga, aga ma pole sellist kusagil näinud...
loorip

PostitusPostitas Külaline » Reede Juul 28, 2017 15:09

master kirjutas:Tere Anne -Liia!
Memory Craft 7700? Siis on asi selge!Nüüd on see hetk käes,kus kus jälle tunnen puudust meie hea jutuvestja ja selgitaja Hr.Holm-ist.Aga Anne-Liia,see masin on rohkem kui hea ja on mõeldud nõudlikele,mugavatele, rikastele,ambitsioonikatele ostjatele.Loomulikult teeb see Janome 423S silmad ette-ta on lihtsalt mugavam.Aga tööd teeb täpselt samamoodi.Kui tähtis on mugavus-siis soovitan kindlasti.See on väga hea masin!

Terv.master
Külaline

PostitusPostitas kroko » Kolmapäev Aug 16, 2017 18:45

to master

käisin ka veimexis ja sõelale jäi 2 masinat
kas janome 525s või juki HZL353A--kumba siis valida, rahaga on siiski piirangud. tänan. ehk on teil ka pakkuda analoogseid, mida siinkohal ei oska ära märkida. tegelt seda jukit kuskilt mujalt ka ei leia siis ehk soodsama hinnaga.
kroko

PostitusPostitas kroko » Kolmapäev Aug 16, 2017 18:51

veel niipalju et mõlemid on siiski horisontaal süstikuga, aga võta nüüd kinni, kes ikka õiget juttu räägib, olen siinkohal nõutu, keda uskuda.
käisin ka veimexis ja sõelale jäi 2 masinat
kas janome 525s või juki HZL353A--kumba siis valida, rahaga on siiski piirangud. tänan. ehk on teil ka pakkuda analoogseid, mida siinkohal ei oska ära märkida. tegelt seda jukit kuskilt mujalt ka ei leia siis ehk soodsama hinnaga.[/quote]
kroko

PostitusPostitas Janome-huviline » Reede Aug 18, 2017 16:04

Mida arvate muidu sellisest kohast:
http://www.sewingworld.ee/omblusmasinad ... ad-janome/
Müüvad mingeid selliseid Janome mudeleid, millest Janome ametlikul kodukal aimugi pole (ainult Sakura oli olemas). Kas on mingid piraadikad või mingid spets vene turule toodetud junnid? Kohati oli tootekirjeldus ka venekeelne - väga kahtlane värk igatahes. Sealt ma ilmselgelt ei osta, aga lihtsalt oleks huvitav teada, kas nii avalikult saabki piraadikaid müüa...
Janome-huviline

PostitusPostitas master » Pühapäev Aug 27, 2017 17:02

Tere.Kuniks on nõudlust, võib ka hiinast toodud saapapaelu müüa! Kes aga tahab kindlapeale välja minna ja masinale 5a.garantiid saada, ostab oma relva Veimexist.
master

PostitusPostitas Ullatriin » Kolmapäev Nov 01, 2017 15:17

Tere,

kas vanu Singer masinaid parandate ?
Ullatriin

PostitusPostitas master » Esmaspäev Nov 13, 2017 14:15

Polegi vist masinat milledega poleks tegemist teha tulnud.
master

PostitusPostitas cosmical » Kolmapäev Nov 15, 2017 12:07

Tere ja vabandan juba ette ära nii lollide küsimuste pärast aga olen õmblemises ikak täielik algaja. Viimane kogemus jääb umbes 20a tagusesse aega ema hiidvanal õmblusmasinal kuid tänapäeval on need asjad nii palju arenenud ja samuti kangad, et kuidagi ei oska sobivat masinat valida. Hinnaklass võiks ka jääda võimalikult soodsaks. Ise vaadates jäi overlokkidest silma selline https://kaup24.ee/et/kodumasinad-kodute ... ?id=621262 kuid ei oska ise vaadata mis seal head ja mis halba või oleks siit mõni palju targem valik, et pärast ostuotsust kahetsema ei peaks https://kaup24.ee/et/search?q=overlok&ob=pa
Ning õmblusmasinate valikul ei oska üldse midagi vaadata ja valikus on päris palju https://kaup24.ee/et/search?q=%C3%B5mblusmasin&c[419]=419&ob=pa ja http://www.marevik.ee/category/omblusmasinad/ või on veel mõni parem koht kust võiks osta? Ning hinnaklass samuti oleks hea kui üle 200.- ei läheks aga kui sellist otsust peaks hiljem kahetsema siis äärmisel juhul õnnestuks veidi juurde pigistada ostuhinnale.
Tänud juba ette ära kui keegi oskab aidata kuna ise valides ilmselt astuksin nende ostuga täiesti ämbrisse.
cosmical

PostitusPostitas aadu » Reede Nov 17, 2017 00:15

Postita vastus

1 postitus • 1. leht 1-st
Jaga teemat:
Facebook
Pinterest
Google +
Tweet
probleem vana Singeriga
PostitusPostitas aadu » Reede Nov 17, 2017 00:08

Tere, Master!
Mure selline: mul vana käsi-Singer, pärandus emalt, millega olen siiani oma pikas elus õmmelnud kõike, siidi ja sametit, teksat ja isegi nahka. Viimasel ajal küll põhiliselt puuvillast. Kogu aeg töötas laitmatult, aga just nüüd, kui ma otsustasin suurt lapitekki õmblema hakata, tahab ta minuga koostöö lõpetada. Nimelt käib veoratas väga raskelt ringi, kogu jõuga peab väntama, masin hakkab kohe liikuma laual. Ei oska ise midagi arvata, õlitanud ma teda pole, ei teagi, kust seda teha.
Ehk oskate midagi öelda.
Ette tänades. maurus
aadu

aadu

Mine Käsitöö

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist