Ristpiste mustrid

Käsitöönõuanded, -materjalid jm.

Re: ristpiste mustrid

PostitusPostitas kiisuplikamiisu » Reede Juun 10, 2011 17:22

Tere! Kui keegi saab, siis palun saatke mulle ka ristpistemustrid hobuseid,kasse,koeri,delfiine,luikesi,lilled ja multikategelasi.
kiisuplikamiisu

PostitusPostitas logimata Mirjam » Laupäev Juun 11, 2011 20:38

kõige peenemad külaliste tubades on need luikedega ikka, meisterdage paaris nii et ujuvad nagu kokku! Külalised minestavad neid nähes vaimustusest! Ja kui kolm karu teete omale, siis tõuseb suur kadedus... Aga kas neid intriige vaja ikka, parem ärge tehke üldse seda maitsetust!
logimata Mirjam

PostitusPostitas maurus » Pühapäev Juun 12, 2011 00:21

Logimata Mirjam, oled see sina?
maurus

PostitusPostitas Külaline » Pühapäev Juun 12, 2011 00:47

Ei, ei ole mina :D on küll palav, aga päikesepistet veel saanud ei ole. Aga keegi on küll
Külaline

PostitusPostitas maurus » Pühapäev Juun 12, 2011 10:34

Seda ma arvasin! See liba-logimata Mirjam on ikka see Saara-Agaate-Rosalie või kes-ta-nüüd-oligi, jälle ellu ärganud, olgu ta .....::o
maurus

PostitusPostitas alma » Pühapäev Juun 12, 2011 10:46

kiisuplikamiisu kirjutas:"...palun saatke mulle ka ristpistemustrid hobuseid,kasse,koeri,delfiine,luikesi,lilled ja multikategelasi."

Kas kogud niisama neid mustreid, või plaanid kõik need valmis ka tikkida? Mul veike sugulane tikkis üht siilipildikest mitu nädalat. Sellist veikest, nii 10X15 cm suurust. Armas pildike on. Kinkis mulle ja nüüd kaunistab see mu tuba.

Kui et luikedest ja muudest intriigidest käsitöömaastikul. Hiljuti Haapsalus vaatasin sealseid merevaateid, luikedega kaunistet. Et võta või jäta, ongi just sellised, nagu kõikse "maitsetumatel" ja "magusamatel" maalidel või muidu käsitööl tikivad. A näedsa, ei peeta piisavalt kunstiliseks või maitsekaks. Ikka peab mõni lendav kala või suur plärts värvi kuskil olema. Siis om moodne ja kultura. Hea, kui veel müriseks ja liiguks ka kuidagi.
Kui kolme karuga padjale rattad alla panna, kas siis on äge?
alma

PostitusPostitas alma » Pühapäev Juun 12, 2011 21:07

Aga mu tuttaval oli terve diivan ristpiste tehnikas ära tikitud. Üleni. Kui ükskord ära kulus, siis ta jagas selle juppideks, tegi neist juppidest jälle omakorda midagist ja sai selle eest ühel konkursil veel auhinnatud kah. Või ära märgitud. Või tunnustatud.
alma

PostitusPostitas Külaline » Esmaspäev Juun 13, 2011 01:24

http://www.zhaba.ru/image/page270/item35180
Külaline

PostitusPostitas maurus » Esmaspäev Juun 13, 2011 15:45

Vau! Aitäh, Üheke! No nüüd peaks " Logimata Mirjam" küll vähemalt minestama:X
maurus

PostitusPostitas alma » Esmaspäev Juun 13, 2011 17:31

Heeee.. kunagi oli üks anekdoot buipurpuritest. Panged, millele augud sisse taoti, ja siis kui need vette visati, tegid ilusti bull bull. Nüüd näedsa, uus mood, taovad augud sisse ja tikivad veel mustri kah peale. Anekdoodi ma jutustasin siin foorumis aastaid tagasi, et ei hakka kordama... a mõtlesin küll, et ega tea, kas ma olen nende aastatega targemaks saand või lollimaks läind. Ei teagi.
alma

Mine Käsitöö

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist