Käsitöö pood

Käsitöönõuanded, -materjalid jm.

Re: Käsitöö pood

PostitusPostitas otsija » Laupäev Mär 11, 2006 01:00

Visa
Loomulikult on suur vahe ja sellepärast ei saagi sellist poodi igale poole teha.
Kui sa mu eelmised kirjad oled läbi lugenud, siis said teada, et Kuusalu alevis on 2 sellist poodi. Nad mõlemad on küllalt suured. Alevi rahva arv aga üsna väike. Ühte Kuusalu poodi näitas viimases Maahommiku saates.Poepidaja on väga rahul.Teises poes käisin alles hiljuti ja poepidaja just rääkis, et hakkab poodi laiendama, vaatamatta sellele, et poe pindala on juba praegu umbes 40 ruutmeetrit. Loomulikult peab sellise poe tegija kõik hoolega läbi mõtlema, kas just tema kodukohta on sellist poodi vaja.Mina käisin välja ainult idee, kas sellel ka järgijaid on, eks see paistab.
Silvi
otsija

PostitusPostitas kelluk » Laupäev Mär 11, 2006 11:14

otsija Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> drex
> See on väga hea küsimus. Nii hea, et ma kohe ei
> oska sellele ise vastata. Kahjuks pead nüüd natuke
> ootama, sest enne pean oma tuttavatelt
> poepidajatelt küsima , kes on oma pinnale teinud
> poed, miks nad on nii rumalad ja seda pinda välja
> ei üürinud.
>
> Silvi
>

kui sa nii lihtsale ja samas olulisele küsimusele vastata ei oska, siis kuidas saab juttu olla läbimõeldud äriprojektist?
kelluk

PostitusPostitas otsija » Laupäev Mär 11, 2006 14:03

Kelluk.Kui sa pole juhuslikult ise tähele pannud, siis ma juhin sinu tähelepanu sellele, et oled ainuke, kelle kirjale ma siiamaani vastanud ei ole. Seekord ma võtan vaevaks ja vastan. Mina ei oska nii must-valgelt mõelda.
Silvi
Väike viide- vaata telekast Ärapanija saadet.
otsija

PostitusPostitas kelluk » Laupäev Mär 11, 2006 15:08

:)
kelluk

PostitusPostitas täheke » Laupäev Mär 11, 2006 23:34

Loen ja imestan et kuidas küll eestlasel on selline imeline iseloomu omadus nagu kohutav kriitika meel teiste arvamuste ja seisukohtade suhtes.külastan seda foorumit tihti aga oma arvamust olen avaldanud vaid sellel korral kui tüdrukud otsisid heegeldajaid kampsunitele mida nad tahtsid inglismaale viia.Lausa nali mis kriitika siis lahti läks.mõni lausa tundis ennest puudutatud olevat et keegi kirjutab kirjavigadega.No kuulge ega siin ei demonstreerita kirjaoskust.olen ise käsitöö tegija ja tegelen sellega teise töö kõrvalt.Praegu ka ei pööra kirjavahemärkidele tähelepanu aga ärgu lugegu see kellele ei meeldi.ärge olge inimese nii kurjad siis läheb endal ka paremini.mida külvad seda lõikad.
täheke

PostitusPostitas Tähekesele » Esmaspäev Mär 13, 2006 11:11

Kui õigekiri selge, siis ei pea kirjavahemärkidele ekstra tähelepanu pöörama - see peaks siis justkui iseenesest tulema. Kui aga kirjaoskust ei ole, siis ei ole. Siin ei aita ka tähelepanelikkus.
Tegelikult on see kurb küll, kui vigaselt eestlased oma emakeelt kirjutavad. Ja see, et tegemist on mingi nn "foorumikultuuriga" (kultuuritusega), ei ole mingi vabandus. Sellistest inimestest jääb lihtsalt tahes tahtmata rumala inimese mulje. Ma ei saa võtta tõsiselt inimest, kes kirjutab vigadega.
Tähekesele

PostitusPostitas kuukeselt kukkunud » Esmaspäev Mär 13, 2006 13:59

??????????
mis kirjavigade-jutt?
jutt käis ju käsitööpoest?

külvamisel tuleks kuukalendrit silmas pidada.
kipitavate silmade jaoks saab apteegist silmatilku.
üheksa korda külva, üks kord lõika.
üldse meeldivad mulle heleda lakaga kollased hobused.
kuukeselt kukkunud

Käsitöötooted euroopa riikidesse.

PostitusPostitas Teele » Neljapäev Aug 03, 2006 23:34

Oman käsitöötoodete valmistamisega tegelevat firmat. Müüme hetkel soome. Otsin kedagi kellel oleks tuttavaid sugulasi saksamaal, Taanis, Rootsis või mujal. Tooted on väga ilusad. Oleme käinud laatadel ja seal on meid saatnud haruldane edu. Teretulnud kõik ettepanekud.
Teele

PostitusPostitas Melitta » Neljapäev Aug 03, 2006 23:36

Oman käsitöötoodete valmistamisega tegelevat firmat. Müüme hetkel soome. Otsin kedagi kellel oleks tuttavaid sugulasi saksamaal, Taanis, Rootsis või mujal. Tooted on väga ilusad. Oleme käinud laatadel ja seal on meid saatnud haruldane edu. Teretulnud kõik ettepanekud.
Melitta

PostitusPostitas m&t » Neljapäev Aug 03, 2006 23:37

m&t

Mine Käsitöö

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist