Vaaraosipelgad

Kõik muud asjalikud teemad

Vaaraosipelgad

PostitusPostitas Jaanika » Teisipäev Veebr 17, 2004 14:05

Tere! Olen korra sattunud siin lugema, kuidas olete lahti saanud eramajas vaaraosipelgatest. Mul mure kolimisme majja septembris ning tõime endaga kortermajast kaasa sipelgad. Pakkisin küll kõik asjad kodus lahti ning kohe korterist välja, kuid näib et miskit jäi kahe silma vahele.
Palun andke head nõu kuidas nendest elukatest lahti saada.
Jaanika

Re: Vaaraosipelgad

PostitusPostitas KoduKauniks » Kolmapäev Veebr 18, 2004 10:12

vanemaid huvipakkuvaid teemasid saab märksõnade abil ka otsida
halli menüüribast 'otsi' valides

vaata näiteks:
KoduKauniks

PostitusPostitas tiina » Kolmapäev Veebr 18, 2004 14:52

Ma ei tea kas enam on müügis, aga kunagi me ostsime mingid mürgipliiatsid. Nendega tuli kõik seinaääred ja sipelgate liikumisteed kokku määrida. Aitas väga hästi. Nagu üle tuli, tõmbas jalgadega veel paar tõmmet ja olidki sussid püsti.
Proovi küsida vast veterinaar apteekidest või ma ei tea isegi kust. Sealt kus müüakse roti mürke jne.
tiina

PostitusPostitas Anneli » Neljapäev Veebr 19, 2004 15:15

Vaaraosipelgatest vabanemine kauplustes müüdavate vahendite on aeganõudev .Kiireim viis neist vabaneda on pöörduda kahjuritõrje firma poole ja osta kas seal vahendid või tellida tõrje.
Anneli

PostitusPostitas rita » Laupäev Veebr 28, 2004 22:28

Meie saime küll kortermajas sipelgatest majakeste abil lahti. Igatahes enam meil neid ei ole. Kuna nad ei ole nii kiired kolijad-kohanejad kui prussakad, siis ei ole uusi asemele ka tulnud.

Ja samas soovitan ka sipelgate lemmikpaigad läbi vaadata: puhta pesu kapp, raamaturiiul... jmt minul peitsid nad end just nendesse kohtadesse.
rita

PostitusPostitas armas-musike » Esmaspäev Mär 15, 2004 20:11

AApteegis on müüa vaaraosipelgate jaoks boorax-pulber mis segatakse tuhksuhkruga ja visatakse igasse kohta natukene,ni et lapsed ega loomad kätte ei saa. kuskil kuu aja pärast on sipelgad kadunud.
armas-musike

PostitusPostitas Tom » Kolmapäev Mär 17, 2004 21:52

Vaata
Tom

PostitusPostitas pähkliuss » Reede Apr 23, 2004 21:43

Missugused need sipelgad välja näevad kas tavalised mustad mis õues elutsevad või on mingi muud sipelgad
pähkliuss

PostitusPostitas Jaanika » Reede Apr 23, 2004 21:52

Tere õhtust!

Need on sellised väiksed ja punased. Neid eristab kergesti nendest sipelgatest, mis elutsevad õues.
Jaanika

PostitusPostitas kk » Esmaspäev Juul 26, 2004 14:17

meid terroriseerisid ka kunagi vs-d, aga sellest PÄEVAST peale, kui kappi (kogemata, muide) sattus lahtine purk migi hirmkange (90%?) äädikaga, panid vs-d plehku ja ple neid näin juba mitu head aastat:)
kk

Mine Varia

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline