Vaaraosipelgad

Kõik muud asjalikud teemad

Re: Vaaraosipelgad

PostitusPostitas kai » Esmaspäev Juul 26, 2004 21:40

Siin on ju mitu korda pakutud retsepti, mis tasapisi nad hävitab. Kordan:
4 tl suhkrut
4 tl mett
1 tl booraksit (või pärmi)
4 spl vett Segada segu ja panna mitmesse kohta väikeste topsikutega, sinna, kus näed sipelgaid liikumas.See proua soovitas seda segu nii aeda kui vaaraosipelgate vastu korteris. Efekt selles, et söövad ise ja viivad pessa.Vaaraosipelgatest olevat see soovitaja saanud lahti 4 kuuga. Mina panin sel suvel, umbes paar nädalat tagasi, kasvuhoonesse alustassile. Näen üksikuid sipelgaid seniajani selle kallal käimas, aga enamus sipelgaid on läinud. No ei taha mürke toitainete juurde. Tühja sest, et pikaldase toimega, peaasi, et mõikab.
kai

PostitusPostitas hp » Teisipäev Aug 10, 2004 22:39

shetelig õismäe teel müüb mürki ja asi korras
hp

PostitusPostitas Liivi » Neljapäev Nov 25, 2004 21:59

Elan ka ühismajas,meil olid ka vaaraosipelgad.Sipelgate pesakond tuleb üles otsida jä hävitada.(Meil olid kapis puhta pesu vahel)Kasutasin ka booraksit,segasin vorsti tükkidega.Apteegist öeldi,et sipelgatel ei tohi olla juurdepääsu lahtisele veele,nii surevad rutem.Külm aitab ka,kolivad ära.Teistele majas tulid sügisel sipelgad tuppa tagasi.Meile õnneks mitte,kuna alumine korter on tühi ja selletõttu meil nii soe ei ole.:):)
Liivi

PostitusPostitas inna » Esmaspäev Aug 01, 2005 11:43

Mina sain lahti punastest kui tõin koju metsa mustad sipelgad need sõid nad ära ja ise läksid ka minema,kuna ta ei ela toas!
inna

PostitusPostitas annekas » Laupäev Aug 13, 2005 23:21

Olen kuulnud, et ahiküttega majas ei taha need tegelased elada. Pikapeale annavad ise otsad. Kui keskküttega elamine, siis teine asi. Abi tuleb ikka MÜRGITAMISEST.
annekas

PostitusPostitas Ida » Esmaspäev Aug 15, 2005 08:00

Korrusmajast kolides tulid kaasa kuigi samuti hoolikalt kontrollisime.Selgus,et elasid kohvimasinas ning köögis kuskil mööbli praos.Lahti saime booraksi ja mee seuga.Asetasime segu käimisteedele .
Ida

PostitusPostitas MAMMU21 » Neljapäev Aug 18, 2005 00:44

Kõige parem on panna jah igasse nurka tassike,koos PÄRMI JA SUHKRU SEGU.
Ja effekt on selles,et NAD SÖÖVAD JA HAKKAVAD PAISUMA JA LÄHEVAD LÕHKI...((mitte,nii nagu kirjutas Kai ....>>Efekt selles, et söövad ise ja viivad pessa<<,aga edasi ei selgitanud,mis seal hakkab toimuma.)) Ja nii saabki sipelgatest lahti.
MAMMU21

PostitusPostitas ETenson » Pühapäev Aug 21, 2005 10:45

Odavaim ja tervislikum on osta toidupoest jahvatatud kaneel ja puistata sipelgate ilmumiskohas.
Odav, tulus ja sõbralik
Kui oled pahandust teinud, lihtsalt nurru ja n
ETenson

PostitusPostitas erle » Esmaspäev Okt 03, 2005 13:44

Elan ahiküttega korteris ja võitlen juba aasta aega vaaraodega. Olen proovinud mingit kriiti, mida pidi tümbama seintele. Kahjuks astusid sipelgad nendest triipudest lihtsalt üle. Olen proovinud ka erinevaid "majakesi", aga ka need pole mind aidanud. Kiiret effekti olen saavutanud putukamürgiga Cobra, aga ka see on mind päästnud kusagil kolmeks kuuks. Igavene nuhtlus, isegi triikraua sisse ja britta kannu ronivad...
erle

PostitusPostitas Riinuke » Neljapäev Dets 13, 2007 19:15

aga kui ahiküttega korteris või majas elada, siis majas saab ju jätta kütmata, kui väga hull olukord on, korteris annab vast kuidagi ses suhtes teistega midagi kokku leppida, kui on suheldavad naabrid. naabrite juurest võivad uuesti tagasi tulla.
Riinuke

Mine Varia

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist