Vaaraosipelgad

Kõik muud asjalikud teemad

Re: Vaaraosipelgad

PostitusPostitas Riinuke » Neljapäev Dets 13, 2007 19:19

aga küsimus selline - kui palju kaneeliga sipelgatest lahti saamine aega võtab?
Riinuke

PostitusPostitas mimmmu » Teisipäev Juun 02, 2009 21:58

Ma panin ka kaneeli ja siis tuli neid just ilgelt palju :S kust otsast see siis aitab.
mimmmu

PostitusPostitas kepsukati » Teisipäev Apr 27, 2010 19:03

Tere! Mul selline küsimus kas keegi oskab öelda kui kallis on tellida see firma mis teeb mürkitamist tervele kortermajale.
kepsukati

PostitusPostitas Juhan Tomson » Esmaspäev Mai 03, 2010 16:42

1-toaline 200, 2-toaline 250, 3-toaline 300, 4-toaline 350 jne. Rehkendage ise kokku. + keldrid tasuta.
FIE Juhan Tomson
56903944
putukatorje@hot.ee
www.hot.ee/putukatorje
Juhan Tomson

PostitusPostitas Bell » Neljapäev Sept 30, 2010 12:27

Kas selle booraksi (pärmi) värgi võib panna ka kaanega poolsuletud anumasse ? Et kui jätan kaane natuke viltu peale või peab täiesti avatult olema. Riidekappi ei taha väga lahtiselt panna.
Bell

PostitusPostitas Kah hädas nendega » Neljapäev Okt 21, 2010 08:27

Olen ka mitu aastat juba jännanud nendega vaaraosipelgatega. Aerosoolid ja asjad on naljategemine, tapad 100 ära tuleb 200 juurde.

Praegu ma katsetan sellist asja nagu sipelgasööt Biolit firmast Pest-Chemical (http://www.pestchemical.ee/)

Pakis on kaks söödamaja ja see pakk maksba 55 krooni. Nädalaga on paar maja mulk tühjkas söödud ja ülejäänutes ka käib vilgas tegevus. Nende majade juures, mis said pandud esimestena, on vaiksemaks jäänud tegevus viimastel päevadel. Firmast öeldi, et vabanemiseks võib kuluda isegi mitu kuud, olenevalt sellest, palju pesakondi jne. seal tegutseb.

Teisalt muidugi kortermajas on see asi, et ma võin oma ümbruskonna sipelgad surnuks sööta sellega, ent kardetavasti kaugemalt võib neid jälle juurde tulla. Hea oleks, kui terve maja söödaks neid. Enda plaan on selline, et kui siplegad peaks ära kaduma, siis jätan ikka söödad välja teatud kohtadesse.

Edu kõigile!
Kah hädas nendega

PostitusPostitas YW » Kolmapäev Apr 20, 2011 17:30

Igavesed nuhtlused on nad jah.Kui neil väga nälg on siis nad ronivad su kehale ja joovad verd. Minu sõbranna kui hakkas kolima, leidis teleka seest terve pesa üles.Telekas kihises nendest, ning selle pidi lihtsalt ära viskama... :)
YW

PostitusPostitas Tiinavos » Laupäev Mai 28, 2011 12:57

Kas keegi oskab öelda, kust saab booraksit?
Tiinavos

Mine Varia

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist