PayPal

Kõik muud asjalikud teemad

Re: PayPal

PostitusPostitas kristjan94 » Reede Aug 01, 2008 19:18

Tere!
Ma hakkasin paypali oma krediitkaarti lisama,aga ta ütles mulle,et This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.
Käisin pangas ja seal öeldi et kõik on korras,siis proovisin uuesti ja ikka sama jama.Muide mul on hansapank visa.Äkki keegi oskab aidata.Milles probleem?????
kristjan94

PostitusPostitas toshi suzume » Laupäev Aug 02, 2008 15:19

on sul see ikka krediitkaart? äkki on see deebet- mis nagu oleks ka pisut krediitkaart. mul deebet on selline, et "master" on peale kirjutatud aga tegelikult on ikka deebetkaart.
toshi suzume

PostitusPostitas jaakl » Neljapäev Aug 21, 2008 17:52

Muide maksete vastuvõtmise kohta vihje: raha saab kanda eestis vaid [b]Visa[/b] krediitkaardile. Ma võtsin Mastercardi (mida nt Hansapank pakub firmadele deebet+krediitkaardina mis on päris mõnus) ja selgus et sellele ei saagi Paypal-ist raha kanda. Küsisin seda hansapangast enne järele, nende klienditeenindus oli täiesti abitu muidugi sellise asja suhtes, aga pärast leidsin paypali lehelt vastava infokillu. Tavaliste krediitkaartidega on jälle probleem et pank ei luba ülekandeid krediitkaardikontolt, seega võimalus on kas maksta sealse rahaga krediitkaardiga midagi ostes, või võtta krediitkaardi miinuskulutamine välja sularahas ja panna jälle tavalisele kontole sisse. Nõme ja kulukas.
jaakl

PostitusPostitas alma » Teisipäev Sept 09, 2008 22:08

"Internet on vägev võimalus netti minna." (Bob Dole)
alma

PostitusPostitas sissur » Kolmapäev Sept 17, 2008 14:17

Selline küsimus siis teadjatele, tahan osta eBayst läptopi, maksumus u. 20 000.-, aga paypal´i lehel on kirjas, et "Debit or Credit Card Daily Withdrawal Limit €500.00 EUR €500.00 EUR Daily" ja seda suurendada ei saa. Kas siis sellisel juhul ei saagi osta, mis tegema peaksin? Tegu on NPNK noortekaardiga VISA, kõik muud maksed on alati toiminud, aga nüüd ei julge enne osta, kui ei ta, kas saan maksta. Palun abi.:)
sissur

PostitusPostitas pettunud » Laupäev Veebr 28, 2009 19:13

miks ei ole Eesti deebetkaartidel cvc numbrit? tahaks põhjust teada

tänud
pettunud

PostitusPostitas ks » Teisipäev Mär 03, 2009 17:25

PayPal'i veebisaidilt (nii USA omal kui Eesti mitteametlikul) on pea võimatu leida, et Eestis asuvale pangaarvele PayPal'i kontole saadetud raha üle kanda ei saa, sain sellekohase kinnituse e-maili kaudu PayPal'i klienditoelt. Üldse on vähe neid riike, mille pangaarvele raha kanda saab. Eestis ei saa kasutada selleks ka ühtki teist KREDIITkaarti peale VISA. (To Pettunud: deebetkaardiga pole selles süsteemis midagi peale hakata.)

Minu meelest on PayPal'i teenustasud võrreldes konkurentidega liiga kõrged (maksan konkurendile igal ülekandel (Eesti pangaarvele) EEK 28.16 sõltumata summast). PayPali saab Eestist kasutada ise oste tehes, aga endale selle kaudu raha saata lasta ei maksaks.
ks

PostitusPostitas aiamees » Laupäev Apr 11, 2009 11:17

NB! Kallid inimesed veebis ei saa mitte midagi osta DEEBET kaartidega, mis sellest et seal VISa kirjas vms.

Veebis kehtib vaid KREDIITKAART. See on tavaliselt TASULINE kaart, mis annab ka krediiti ja mille omamine meil maksab ning on ERITEENUS, ärge ajage sassi tavalisrte pangakaartidega milledel pole ka CVC kolmekohalist turvanumbrit.

V.a. mõned Uk sisesed ja Euroopas veebipoed kus üllatus-üllatus saab ka deebetkaartidega osta!

ISE kasutan aastaid SEB panga Virtuaalset krediitkaarti ehk virtuaalkaarti, mis on TURVALINE kuna määran limiidi ja see kehtib vaid mõnda aega. Ainuke tülikas asi on et pean PayPalis pidevalt uusi kaarte sisestama aga sellega saab hakkama.

Ise olen aastaid Ebayst kraami ostnud ja kasutan väga tihti ka muude asjade eest tasumisel PayPal makseterminali.

PayPal õpetuseks on tehtud ka mingi eestikeelne kodukas kus PayPali kasutamise õpetus jms. Ebay õpetust eestikeelset veel ei ole võibolla on ma ei ole leidnud aga küll ka neid tuleb!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
N
aiamees

PayPal

PostitusPostitas Eleriin » Teisipäev Sept 08, 2009 15:49

Lugesin õpetust ja mul tekkis küsimus,et mul oleks vaja vahetada kreediitkaardi numbrit aga ma ei saa kuidagi aru kuidas ma seda tegema peaks.Kas oleks võimalik ,et õpetate mind.Palun aidake ja ette tänades Elle.
Eleriin

PostitusPostitas mYgri » Teisipäev Sept 08, 2009 16:08

Eleriin Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lugesin õpetust ja mul tekkis küsimus,et mul oleks
> vaja vahetada kreediitkaardi numbrit aga ma ei saa
> kuidagi aru kuidas ma seda tegema peaks.Kas oleks
> võimalik ,et õpetate mind.Palun aidake ja ette
> tänades Elle.

Kus ja miks vaja vahetada? Kui ikka PayPalis ja seoses kaardivahetusega (vana aegunud?), siis pole vaja ise eriti midagi nuputada. Kui PyPali sisse logid, küsib ise Su käest õiget numbrit ja kehtivusaega.
[url=http://www.hot.ee/emulaator][img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan5trans.png[/img][/url]
mYgri

Mine Varia

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline