Vanavanemad soovivad talu maha müüa - abi

Talupidamine ja taluturism, põllumaa ja loomakasvatus, metsandus ja metsatehnika, looduse- ja ökoteemad jm.

Vanavanemad soovivad talu maha müüa - abi

PostitusPostitas Kairit » Neljapäev Mär 13, 2008 02:15

Minu kallid vanavanemad on otsustanud, et aitab põllupidamisest ja metsategemisest - peab lastelastele lähemale kolima ja hakkama sukka kuduma. Nii nad soovivadki kogu kompleksi maha müüa. Panin erinevatesse kohtadesse kuulutusi üles (nt www.kv.ee/799625), aga reaktsioon suht nullilähedane. Oskate ehk soovitada, kuidas jõuda nendeni, kes reaalselt soovivad lambaid kasvatada, mitte kogu metsa kohe rahaks teha?
Kairit

Re: vanavanemad soovivad talu maha müüa - abi

PostitusPostitas maurus » Neljapäev Mär 13, 2008 12:29

Siisamas Talu /mets rubriigis otsib usiim (ma ei tea,miks küll mitte miisu!) suuremat talu, kus oleks maad ka põllumajandusliku tegevuse jaoks. Võta ühendust!
maurus

PostitusPostitas usiim » Neljapäev Mär 13, 2008 15:21

Usiim sellepärast,et miisu all ei lasknud registreeruda.
Kairit,kirjuta kus kandis on,sest kv ei leia ma sellist kohta kus id nr järgi otsida.
usiim

PostitusPostitas usiim » Neljapäev Mär 13, 2008 15:33

leidsin üles.kõik on ilus,aga nagu sa ütled,et täielik vaikus,nii on ka minu majaga,mille pean enne maha müüma.Selle pärast ma olengi hakanud otsima vahetus varjanti.
usiim

PostitusPostitas Kairit » Reede Mär 14, 2008 00:12

njaa... vanavanemad soovivad küll maja, aga seda pigem Elvasse või kuskile mujale Tartumaale; nii et vahetust siit ei saa...
Kairit

Mine Talu ja mets

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist