Väike kiskja - kes?

Talupidamine ja taluturism, põllumaa ja loomakasvatus, metsandus ja metsatehnika, looduse- ja ökoteemad jm.

Re: Väike kiskja- kes?

PostitusPostitas logimata Mirjam » Kolmapäev Nov 04, 2009 14:47

Ega minu jutt ei pruugi ka tõsi olla, meil siin seda kivinugist ei ole ja metsnugised ka harvad - neile liigtihe inimasustus, aga tuhkur sage külaline. Isegi meie aias, oli üks öö tahtnud hanedega maiustada, aga sai neilt vägeva keretäie ja puges oma haavu lakkuma ehitatavasse kõrvalhoonesse, kus hommikul oleks mu mehe pea surnuks ehmatanud, sest uskumatu, et pääses hoonesse teise korruse paokil aknast! Uksed sulgeb mees korralikult, et kassid sisse pissile ei pääseks ja teise korruse ainult ülalt avaneva pakettaknani on ka paar meetrit kiviseina.
Eelmisel suvel oli naabrite kanade juurde pääsenud ( hoone tellisest) katusel olevast õhutuskorstnast, katusele saamiseks pidi tegema umbes meetrise hüppe puuriida otsast.
Jahimehed on ta seekord rahule jätnud, sest loodavad, et ohjab natuke muttide ja hiirte arvukust keda viimasel ajal tublisti meie külla siginenud.
logimata Mirjam

PostitusPostitas trumm » Reede Nov 06, 2009 12:54

meite kandis on mink e ameerika naarits selline ülijulge tegelane.
trumm

PostitusPostitas kaju » Pühapäev Nov 15, 2009 21:27

Ise olen jälginud ühe valge nirgi talviseid tegemisi rongijaama kuivkäimla katusel ja ei kartnud see tegelane inimesi ega rongi.Päris huvitav kogemus oli.
kaju

Mine Talu ja mets

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist