Jahu otse talunikult, Harjumaa või Raplamaa

Talupidamine ja taluturism, põllumaa ja loomakasvatus, metsandus ja metsatehnika, looduse- ja ökoteemad jm.

Jahu otse talunikult, Harjumaa või Raplamaa

PostitusPostitas siilikeudus » Neljapäev Dets 31, 2009 16:06

Kas keegi oskab öelda, kas kusagil Harjumaa või Raplamaa piires saaks osta (rukki)jahu talunikult ??

Katsetan muudkui kodus leiba küpsetada ja kulub päris palju. Hea meelega ostaks korraga suurema koguse (poes 1 kilosed pakid aint) ja saaks ehk sutsu odavamalt kui poest (pole ju vahendajaid).
siilikeudus

Re: jahu otse talunikult, harjumaa või raplamaa

PostitusPostitas annamaria » Kolmapäev Jaan 20, 2010 19:12

Kohila vallas on Lehe talu. Telefoni numbri peaks internetist leidma. Mahetootja Laine Jakobson
annamaria

PostitusPostitas Dii. » Neljapäev Jaan 21, 2010 16:03

Mina käin päris sageli ostmas balta turult jahusid, reedeti müüb seal üks tore talunik. Ostan ennekõike spelta jahu, -helbeid, -tange. Ma ei tea kuidas muidu hinnavahe aga nt spelta tooted on küll poeomadest väga palju soodsam. Kui ma õigesti mäletan siis oli speltajahu kg 35.- kindlasti saab otse osta, kui kontaktid hankida.
Dii.

PostitusPostitas annamaria1 » Teisipäev Veebr 16, 2010 17:54

Seal vanasti käiski selle talu mees müümas :)
annamaria1

PostitusPostitas Margusss » Neljapäev Juul 15, 2010 13:14

Balti jaamas käib iga reede Raismiku talu peremees, soovitan.
Margusss

PostitusPostitas Hm » Neljapäev Apr 28, 2011 10:37

Kas praegu ka veel käib? Tahaks osta teravilja, lihtsalt vilja.
Hm

Re: Jahu otse talunikult, Harjumaa või Raplamaa

PostitusPostitas riham » Esmaspäev Dets 01, 2014 13:33

tere hommikust!
suured tänud nõuannete eest ..... kastmisega tekib ilmselt probleem 2000 taime iga päev kolm ämbrit .... puukoolist öeldi, et tõmmata adraga rida ette , et lihtsam istutada ja umbrohtu vähem ja hiirte kahjustusi ka pidi vältima http://www.pass-4sure.us .... kardan et kitsed hakkavad mul seal käima neid kärpimas.... ja talgud tulevad nagunii,mull natuke tähtis sünnipäev ja mõtlesin et teengi sünnipäeva puid istutades, pärast hernesupp ja õlled...
kas teenid kohe päris leiba aijakujundajana või lihtsalt harrastaja...äkki saaks ka edaspidi nõustada... mul plaanis ka dendroparki rajada madalamatest puudest ja põõsastest ehk kääbusvormidest...
kena päeva jätku sulle
riham

Mine Talu ja mets

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline