Jälle naabritest..

Üld-, teema-, detailplaneeringud, miljööväärtuslikud alad, suhted kohalike omavalitsustega jms.

Re: Jälle naabritest..

PostitusPostitas ** » Reede Aug 11, 2006 22:38

No kas see erastamise jant kord läbi ei saa (Ei ole üldse kursis). Meie õue peal seisab erastatud laut, otse keset õue. No erastaja on sedavõrd mees vähemalt, et käib ja niidab oma ala korralikult, aga need inimesed, kes enne meid meie majas elasid kolisid selle erastamise tsirkuse pärast ära - olid loomapidajad ja laut (mitte elumaja, läks siis eestiaegse omaniku ema lehma lellepojale tagasi), ju sai inimeste hing sedavõrd haiget, et müüsid alles jäänud elumaja kahe hektari maaga ja läksid. Nüüd siis vara tagasisaaja pakub oma kättesaadud lauta meile ära osta, nii palju siis esiisa mälestusest, mille nimel teiste inimeste elu ära rikkuti.
**

PostitusPostitas deimos » Laupäev Aug 12, 2006 09:23

oh ajad, oh naabrid. Minu arvamus on selline, et naabrit ümber ei kasvata. Endal kogemus küll vaid kortermaja autokoha pärast, mille oma kätega rajanud. Ja seda juba kolm aastat. Pime on see raev, mis mõnel sees on. Ja raevuga surutakse end justkui raamidesse teiste arvelt leides, et nii peabki olema.
Aga ühes asjaga olen nõus siinkõnelejatega - uued naabrid, kes tulevad oma piire katsetama, tuleb kohe alguses paika panna. Hiljem on mõtetu, siis jääb õigustusi ülegi.
deimos

PostitusPostitas naaber » Laupäev Aug 12, 2006 12:29

Mul on maa erastamisel, ootan lepingusõlmimist ja siis kõik. Kaev ei ole veel kaugel, otsin kaevajat ja veesoonte määrajat. Uus veesilm on mul jah ja mul pole häda midagi. Selles on teil õigus jah, et mõnele ei jää mitte midagi südametunnistusele. Ma tegutsen nüüd edasi, otsin töömehi ja vaatan, kui nüüd seda vaadata, et eelnevad kaotavad väärtuse, siis jah, nad ongi kaotanud, kaev jäi kuivale teist korda juba ja vana tiik haiseb, ise teavad, mis teevad, naabreid on igasuguseid.
naaber

Mine Elukeskkond

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist