Keskkonna reostamine

Üld-, teema-, detailplaneeringud, miljööväärtuslikud alad, suhted kohalike omavalitsustega jms.

Re: keskkonna reostamine

PostitusPostitas trumm » Esmaspäev Mai 28, 2007 17:13

no kui kusagil paratamatu prügimägi ees ootamas on, siis 1 sõnniku/aiahark + 1 paar kummikindaid peaks ju ikka olema talutavad. see sodi siis kinnastatud käte ja aiahargi konteinerisse ja ongi kõik.

enamik kile- ja plastmaterjale eraldavad põletades mürgist suitsu, mida mina isiklikult endale sisse hinagata ei soovi. meie auulis üritas ka üks naaber ehitusest ülejäänud peno põletada, aga ma siis ütlesin (ilusti), et see ju nii mürgine ja teised inimesed ka ümberringi ja et konteineri tellimine nüüd niiii kallis ka pole ja... rohkem pole põletanud. aga kui veel peaks, siis kutsun keskkonnainspektorid ja politsei - eks kui inimestel pea ei jaga, siis peab rahakott jagama.
trumm

PostitusPostitas käbi » Neljapäev Juun 07, 2007 13:51

mnjah,teoorias vägagi ilus,aga praktikas kõlbmatu paraku...kaalusime kopa tellimist,sest hargiga seda laga oleks võimatu olnud koristada,tegu veel ka kaldapealsega.kuna kolisime märtsis,siis teede olukord oli niigi kehv,et siia külarahva õuduseks konteinereid ja koppasid tellida,oleks sama olnud mis härjale punast rätikut näidata.
aga olen seda küll märganud,et raha on nagu ratsahobuse s.tta,aga mõistust napib,ilmselt kasvab meil rahapuu lollidemaal,sest kust loll ikka raha saab mujalt:))ilmselgelt oleks trahv meile odavam tulnud kui tehnika ja töömehed tellida....eks üritan nüüd oma kapsapõlluga ökosüsteemi taastada.
peaks hoopis selline seadus olema,et trahvi saab see kes laga tekitab,mitte see kes seda koristab.enamuse kaevasime kinni,sest ega see 40 aastat pool kõdunenud jama ei põle ka,segamini siis uue generatsiooni kapitalistliku rämpsuga.

ps.üritan mingi aeg ka pildid panna sellest jamast mis siin oli...normaalsele inimesele vastuvõtmatu..ja naabreid ei mürgitanud.hindame piisavalt privaatsust,et mitte elada kellegagi nina ukse vahel,seega naabritest piisavalt kaugel.
käbi

PostitusPostitas trumm » Reede Juun 22, 2007 13:32

loomulikult peaks trahvi saama see, kes lagastab, mitte see, kes koristab.

ma lihtsalt ütlesin seda, et igasuguse plastiku ja muu taolise põletamine on üsna mürgine tegevus... aga noh, eks te ise teate, millise planeedi oma lastelastele jätta tahate :)

käbi - a kellel seda raha liiast ja mõistusest puudus on, sellest ma seekord aru ei saanudki...
trumm

keskkonna reostamine

PostitusPostitas karumammi » Neljapäev Nov 22, 2007 11:46

-- moved topic --
karumammi

Mine Elukeskkond

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist