Reklaam meie ümber

Üld-, teema-, detailplaneeringud, miljööväärtuslikud alad, suhted kohalike omavalitsustega jms.

Reklaam meie ümber

PostitusPostitas alma » Laupäev Mai 31, 2008 09:35

Natuke arutlemist aiatöö vahele...

Kui nüüdsest on pesumasinast katlakivi eemal hoidev vahend 3 korda tõhusam, milline oli siis eelmise, väidetavalt väga kvaliteetse ja muretut elu tagava toote efektiivsus? Kui tõhusaks nad veel tulevikus arenevad..

Kui juba mõnda aega on saadaval deodorant, mis, mõelda vaid, ei põhjustagi valgeid triipe riietel.. miks ei mainitud seda lõputut riiete rikkumist neil toodetel, millel see "suurepärane" omadus oli (ja on jätkuvalt).

Ja kui ma ostan jäätise nimega "Totally brown" ja koju jõudes viskan jalad seinale, olles terve tee mõelnud sellest ilmselt totaalselt pruunist ja shokolaadisest ja kakaosest jne (mis mõtted teil selle nimega seoses tulevad?) maiusest, ja siis paberi lahti võttes.. otsi seda pruuni mööda jäätist taga niikui narr..

Aga vaat "Kuke viin" nokib tõesti hästi :D... Ilmselt et muud jama tähele ei paneks..
alma

Re: Reklaam meie ümber.

PostitusPostitas mYgri » Laupäev Mai 31, 2008 10:51

Hea teema :). Peab vist siiski Varia alla selle tõstma, aga nüüd kiire levist ja traadi otsast kaugele, metsa-põllule... B)
[url=http://www.hot.ee/emulaator][img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan5trans.png[/img][/url]
mYgri

PostitusPostitas alma » Laupäev Mai 31, 2008 17:03

Tõsta jah, siis saan kohe kindlasti üksinda monoloogi pidada :D.

Ma kohe tükk aega mõtlesin, enne kui leidsin, et "summa summarum" see kõik mida reklaamitakse, ehk siis näiteks see, mis mu pesumasinas tiirleb ja see, mis ma endale peale määrin, ja see, mida ma söön, ja see, mis plakat mind kuskil tänaval tervitab, on natuke kõik kokku elukeskkonna moodi. Aga ilmselt ei ole.

Ma mitte ei mäleta, kas kirjutasin siin sellest juba, aga kui endale kodu otsisime, siis oli majamüügikuulutuste hulgas üks väga meeldejääv reklaam. Müüa oli miski maja Nõmmel. Kirjeldati pikalt-laialt mingit mitmekordset puumaja, et mitu tuba ja millega kütta ja kas vannituba on ja nii edasi. Kuulutuse iva seisnes viimases lauses- "Müüa teine maja".

Milline see teine maja oli, ei selgunudki.
alma

PostitusPostitas Linnalaps » Laupäev Mai 31, 2008 23:46

Aga mulle tungisid täna krundile miski ususekti esindajad ja üritasid mulle Jumalat müüa. Soodushinnaga, ilmselt. Reklaambrožüürid olid kaasas ja puha. Mina arvasin, et selline ukselt-uksele müük diskrediteerib Jumalat. Nemad olid kõikide mu väidetega õhinal nõus, aga müüsid edasi.
Tõsi küll, kui ma viitasin sellele, et mul on vaja tööd teha, pakkusid end kohe appi. Ehk olekski võinud öelda, et no näete, need kivid on mul vaja teise kohta veeretada ja see känd välja juurida...
Linnalaps

PostitusPostitas juta230 » Pühapäev Juun 01, 2008 13:08

Olen ma ise pime või on viga arvutis, kuid kahjuks ei näe ma juba ammu üleval servas sellist rubriiki nagu "Varia":(.

Aga selle katlakivi eemaldusvahendi kohta olen kusagil varem oma arvamust avaldanud, kuigi meile endal sellega probleeme pole. Nägin, kuidas mu õde teisel pool Eestit ostis sületäite kaupa seda vahendit ja siis hakkasin arvutama. Sain sellise summa kokku, et aastase veepehmendaja portsu raha eest saaks osta uue pesumasina. Samas on ju võimalik suti odavama raha eest ka küttekeha vahetada. Aga seda pole veel suutnud välja mõelda, kumb rohkem loodust reostab; kas reovesi kusagil veekogus või vana pesumasin prügimäel.

Aga kui nüüd teemast rääkida, siis mingil määral on reklaam minu arvates isegi kasulik. Näiteks hirmus hea on siin samas paremalt tulbast soovitud kodukale šoppama minna. Aga need Jumala müüjad ja telefonineiud on küll pealetükkivad. Ja "reklaam posti teel" samuti. Ja lisaks veel ka keskkonnale kahjulik.
juta230

PostitusPostitas alma » Pühapäev Juun 01, 2008 18:11

Varia on nüüd peidetud kujul. Kui üleval selle vilkuva reklaamriba alla vaatad, siis seal on rohelisega kirjutatud reas jämedalt kirjutatud - Vestlusringid. Sinna pressid peale ja siis tuleb lahti rida vestlusringe, mille seas, kui allapoole kerid, on ilusti ka Varia-teema.

Et siis ongi varia, et kas viitsid sealt otsida või mitte.

Mul ei ole mälu muidugi enam see, mis 16-aastasel, aga näiteks ülipikad ja lohisevad reklaamipausid ägedamate filmide ja saadete vahel põhjustavad mul viimasel ajal lühist, kui õhtul väsinuna päikesepistes telekat püüan vaadata. Ma nimelt unustan pidevalt selle pika aja jooksul, kui kõik on väga efektiivne ja tuleb kohe tellima minna, mida kuradit ma üldse vaatasin...
alma

See, mida meie ümber leida on ;)

PostitusPostitas liisbet » Kolmapäev Juun 11, 2008 17:08

ähh! ei akka mina seda Varjat Reklaami alt pressides otsima :D panen aga õkva Almale perra selle, mille oma postkastist leidsin.
[b]Ei ole läbu.
on Elu[/b].... selline nigu ta meie ümber on - ilgelt naljakas ja jõletumal kombel nutmaajav....
sellele vaatamata!-------
-------Nautige kõike, mida elu pakub! ka alljärgnevat ;)
[b]sydamlike tervitustega KoduKaunistajatele![/b]
lisaveeta
---
Tarbijakaitsest väideti - need sildid on päriselt Eestimaa poodidest:

Keraamiline kohikann
Kakakoivad
Suitsu sea kotid
Koomavastane sampoon
Kreekäpali tort (kreeka pähkli)
Mood ja kondoom (Moet & Chandon)
Importnaistenahast käekindad
Allhinnatud naiste dressid
Pähklikoore jäätis
Külmutatud kakaplgad
Jämesool (müüdi soola)
Seefiir Kapuutsinom (capuccinomaitsega sefiir)
Kuumsuitsu loheribi (isegi lõheribi on veider toode)
Kuivatatud särk (kalaletis)
Keskturu kioskis müüs venelannast müüja mõni aasta tagasi kondiitritoodet
"Napoleoni kübar". Sel oli hinnasilt kirjaga "Napoleoni kääbu". Sõna
"kääbu" oli hiljem õigemaks parandatud ja lõpptulemus - "Napoleoni käbu".
Seapraad Küpse tussukas (hiljem parandati "Seapraad KüpsetusSukas")
Ameerikast saabunud kiri aadressiga "Lääne-Nikumaa"
Neeru oad (kidney beans = aeduba)
Suitsupask (suitsutatud seapõsk)
Laima hõbedase ümbrisega assortiikarp "LAIMA HäBE" Meestemasinal kootud
kampsun Hapuhoor
Seapraad loomalihast
Neljaviljapuuder
Portsjonkaka (kassatsekil pärast 1 portsjonilise kakaopaki ostmist)
Piibulehe lõhnaga rulldeodorant Kehakaal (Mustamäe Prismas müügil)
Peedi-küüslaulu salat
ACE Genital (kaubaks oli Ace Delicate)
Õuna-kabatski püree
Brelok jaanes (see oli jänesekujuline karvane võtmehoidja) Müügil õunad
"Triibu" (tegelik sort oli Treboux)
Keemilise puhastuse tsekk: "Jope, sinine, ka putsi ääres karv."
Menüüs: oina munad - väga head, tervendavad naiste orgasmi ( tegelikult
oli mõeldud organismi)
Värske lesk (kalaletis)
LITSID KOGU PERELE SAKSAMAALT (JALATSIpoe aknal)
Tussikeel "Palmolive"
Juuksevärvi õpetus: "Proovi värvi ühe ruutmeetrisel peapiirkonnal"
Tuleauk (kalaletis) Elustav sampoon
Kiimavastane sampoon
liisbet

PostitusPostitas alma » Kolmapäev Juun 11, 2008 23:10

Näe, keda üle pika aja kuulda! Tere!
Mhmh. Nagu ma kord Talinas Balti jaama turul seisin saiaputka ees ja sügasin pead - tihedalt saia ja leiba täistuubitud aknal haigutas tühi koht ja seal oli saia nimi - Nähtamatu sai. :D
alma

PostitusPostitas botaanikahull » Kolmapäev Juul 30, 2008 17:37

Väga lõbus lugemine oli. Naersin nii, et silmad märjad. Aga minu eesti keele õpetaja nägi Ida-Virumaa poes selliseid mune nagu "Kanamunud".
botaanikahull

PostitusPostitas kareke » Pühapäev Aug 03, 2008 23:22

no jah, ka kanamunid on kuum kaup olnud, aga minu laste kl.juhataja ootas lapsi botaanikaajas- sinna aega tahaks isegi minna :D
kareke

Mine Elukeskkond

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist