Kus hoiate teie PIN koodi?

Üld-, teema-, detailplaneeringud, miljööväärtuslikud alad, suhted kohalike omavalitsustega jms.

Re: Kus hoiate teie PIN koodi?

PostitusPostitas alma » Esmaspäev Sept 29, 2008 11:52

Olen nõus ja kirjutan alla.
alma

PostitusPostitas Dii. » Teisipäev Sept 30, 2008 17:03

Hõkk, mina hoidsin neid peas seni, kuni ühe päevaga suutsin ära blokeerida 2 firma pangakaarti, 3 firma internetipanka, lisaks 1 isiklik pangakaart ja 1 interneti :) Minu ülemus arvas, et mul tuleks ära võtta õigus kaarte blokeerida. :)

Nüüd omad süsteemid :)
Dii.

PostitusPostitas mYgri » Neljapäev Okt 02, 2008 17:00

Lõikan kõik koodid õuele tammekoore sisse.

Hakkasin mõtlema, palju neid siis on... 3 pangakaarti, 2 bensukat, ID (4 koodi?..), telefon, automakk, töökohtade koodlukke-signasid kümmekond... 8-) hmm... vaene tamm...
[url=http://www.hot.ee/emulaator][img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan5trans.png[/img][/url]
mYgri

PostitusPostitas mmmm » Teisipäev Okt 07, 2008 00:15

Minul on kaardi taha küljele kirjutatud - hea alati käepärast ja need numbrid ei taha mitte meeles seista.
mmmm

PostitusPostitas Ailiis » Reede Okt 24, 2008 20:05

Minul ka kõik PIN koodid peas.Lollus oleks neid rahakotis hoida kaardiga koos või veel hullem-kaardi peale kirjutada. Mõned ütlevad, et ei püsi meeles aga siis tuleb panna sellised numbrid, millega on mingi seos või mis numbrid sulle meeldivad. Netipanga paroolid on ilusti kodus ühe paberi peale kirjutatud,kui meelest peaks minema.:)
Ailiis

PostitusPostitas kood » Reede Okt 24, 2008 21:55

kättesaadavas kohas-telefonis, mingi väljamõeldud nime all ,kuhu on lisatud numbreid juurde, et näiks telefoni numbrina.
kood

PostitusPostitas metronoom » Pühapäev Okt 26, 2008 23:35

Mul samamoodi, "kodeeritult" üles kirjutatud.
metronoom

PostitusPostitas gladioole » Reede Okt 31, 2008 09:37

minu pinkoodid on ühe teatmiku ... leheküljel.
gladioole

PostitusPostitas liivakass » Esmaspäev Nov 10, 2008 01:38

peas, eelnevalt muudetuna automaadis vaid mulle arusaadavaks arvude kombinatsiooniks- muuseas kõikidel pangakaartidel olen muutnud koodid üheks, tiba paljuks läks kõiki meeles pidada., Seb, Swed, ega ja magnet kaartid, osasid kasutatakse ju väga harva.
Netipanga paroolid on kodus, mitte rahakoti vahel.
liivakass

PostitusPostitas Kant » Neljapäev Nov 13, 2008 00:32

Üldiselt peas ikka, ei kirjuta kuhugi koju telefoni kõrvale märkmikku. Aga algul sai küll nii tehtud, et rahakotis muude kontaktide vahel oli keegi X, kelle numbris mu vajalik kood miskitpidi sisaldus. Väga hästi jäi meelde.

Kõikvõimalikud netikoodid aga küll meeles ei seisa. Muudkui unustan, sest neid nii palju.
Kant

Mine Elukeskkond

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist