Milline juht Sa oled?

Üld-, teema-, detailplaneeringud, miljööväärtuslikud alad, suhted kohalike omavalitsustega jms.

Re: Milline juht Sa oled?

PostitusPostitas käbi » Esmaspäev Sept 07, 2009 12:05

see server ajab jumala endast välja...
tahtsin teada, et kas keegi ka A kategooria lubasid on teinud, seoses Alma avastusega, et eluaeg tuleb õppida. mul see mobo hakkab end ammendama ja käisime ka proovisõittu tegemas pärnus. suur probleem on ratta kaal, naistele nagu polegi midagi. kas teooria tuleb uuesti teha ja kas antakse koolis ratas, mingi jawa rimakas kindlasti? kõige tähtsamad asjad ma loomulikult unustasin küsida....nagu laps kommipoes kõndisin.
nuvot Trumm, järgmine kord kui poes käid, siis mõtle, mida inimesed fantaseerivad:)) päris huvitav, et mingi käbi piidleb riiulite vahel:D
tegelt ma päris nii pervo pole, aga kui ikka mingi asi silmade vahele turritab, siis ma vaatan jah.
käbi

PostitusPostitas trumm » Esmaspäev Sept 07, 2009 12:24

novat. ma küll vahel vaatan. hii. a siis ma ei siuna ;)

a ratturitest rääkisin tõsimeeli. see on ikka täiesti õudne, mis meie liikluses toimub.

illustreerimiseks üks järjekordne kurb näide:

http://www.postimees.ee/?id=160506
trumm

PostitusPostitas käbi » Esmaspäev Sept 07, 2009 12:35

jube.lihtsat ühe inimese ülbus maksis teise elu.....
käbi

PostitusPostitas käbi » Esmaspäev Sept 07, 2009 12:45

psühholoogiliselt huvitav, mis tundega see inimene oma kogu ülejäänud elu elab? aga inimesi on ilmselt ka erinevaid, võibolla on jumala pohhui kogu asjast, kõnnib sirge seljaga ringi ja teda ei huvita.maailm on matse täis, mida ma koguaeg räägin.armastus ja puha, mida Alma jahvatab, noh ehe näide, et pole mingit armastust ja mõistmist.sõidan üle nagu surnud kährikust.
käbi

PostitusPostitas trumm » Esmaspäev Sept 07, 2009 13:06

käbi
on küll. armastus ja mõistmine.
see, et see pole kõigini jõudnud, ei tähenda, ei seda ei ole.
trumm

PostitusPostitas käbi » Esmaspäev Sept 07, 2009 13:21

ei ole, ma olen jõudnud sellele veendumusele.jumalat pole ja meie seas kõnnivad ringi haiged inimesed, kes täiesti lambist on võimelised tegema sulle haiget.
maailm pole nii roosa siiruviiruline, kindlasti kohe.ia iga hetk peab valvel olema, et keegi sulle mingit jama ei keeraks.
kus pagana planeedil sa Trumm elad?
käbi

PostitusPostitas trumm » Esmaspäev Sept 07, 2009 13:33

siin :)

a juhtimisest... muide, täna oli talinas jälle see häda, et foorid olid nii rohelises laines, et ma alles keset kesklinna pidin meikappi tegema :D
trumm

PostitusPostitas käbi » Esmaspäev Sept 07, 2009 14:12

nuvot ohtlik juht oma ripsmetusshi ja huulepulgaga.tegelt ma ise jändan ka rooli taga igasugu asju teha, söömine on nagu eriliselt hea teema.kapsapirukad, mis kuskil tagaistmel peidus on ja siis möllata seal autos.aga muidu ma olen jumala eest korralik liikleja, ausalt.tallinnas ma sõita ei saa, mul hakkab pea ringi käima.pole võimalik, et nii palju autosid on.maal jumala normaalne, mingi traktor tuleb vastu kuus korra.kuigi alles eile olid mul kõik karvad turris, sest mingi metsaveoauto pritsis mind nagu ma oleks tühine konn teeääres.oi ma olin vihane.lähen seenele ja selline jama.noh, kas see autojuht armastas mind siis nii kõvasti?ma räägin, pidevalt on mingi jama, armastusega pistmist pole seal midagi, täiesti praktilised probleemid.
käbi

PostitusPostitas trumm » Esmaspäev Sept 07, 2009 17:09

eieieieiiiiiiiiiiii!
ma olen ikka korralik juht, junõu. ikka aint foori taga vehitakse ripsmetushi ja värgiga. mhmh.

a kui ma seenele lähen, siis ma seda ei tee.. põdrad ja jänesed võivad muidu naerma hakata.
trumm

PostitusPostitas alma » Neljapäev Sept 10, 2009 16:16

http://www.youtube.com/watch?v=VCNDeMi2qdA
alma

Mine Elukeskkond

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline