Milline juht Sa oled?

Üld-, teema-, detailplaneeringud, miljööväärtuslikud alad, suhted kohalike omavalitsustega jms.

Re: Milline juht Sa oled?

PostitusPostitas foksi » Esmaspäev Dets 29, 2008 16:43

No ega selles vasakus reas sõitmine pole ju keelatud, kui keegi tagant tuleb suurema kiirusega, siis ei ole ju raske korra ümber reastuda...Vahel teeb nalja, sest kaks rida on kinni, sest kaks tolvanit sõidavad kõrvuti.Ei ole normaalne.

Peaks ka kiljumist prooovima, alma, kas aitas?:D
foksi

PostitusPostitas alma » Esmaspäev Dets 29, 2008 17:42

8-) Ma kahtlustan, et samal ajal vajutasin pidurit ka. Niimoodi jah aitas.

Algupoole, kui ma veel üldse sõita ei julgenud, siis jah... ikka tuli ette :D. Vahel mõni mägisem või ummikum koht võttis lausa laulu lahti... Vandumine aitab ka... mõnikord.

::o, 8-), :?, :P - valik näoilmeid meite autoroolist...

B)- - see on siis kui kohale jõutud.
alma

PostitusPostitas trumm » Esmaspäev Dets 29, 2008 18:25

a foksi... a kui sa sealt tagant tuled suurema kiirusega, siis KUI SUUR sul see suurem kiirus ikka on, ah? ;) :)

a kui tõsisemalt, siis ma ka seda tihti kogen... ja vahel siunan ka neid seal vasakus reas eessõitjaid... aga ma parem ei ütle, et ju mul see kiirus ikka sutsu lubatust suurem on :P

ja vahel on jah, parem rida auklisem

alma, ausõna, ma näitan suunda! ma isegi tühjal külavaheteel näitan suunda ja vahel elukaaslane küsib, kas ma näitasin jänestele suunda :)

a meil karjub tavaliselt kõrvalistuja. ja siis enamasti ikka nii, et mina roolis infrukti äärele ennast ehmatan :D
trumm

PostitusPostitas foksi » Esmaspäev Dets 29, 2008 19:51

Trumm, no räägi sulle siis KUI suurem on see suurem kiirus, eksole, ega meid ju keegi ei kuule ;) Aga vahet pole, kui palju just üle on või ka tõpselt paras, sest neid 80 -nega 110 alas tolgendajaid on samuti.
Oeh, mul vist juba paranoia tekkimas, aga iga päev seda maanteed võtab lihtsalt tujust ära.Ja veel mis teeb muret, on mõõdasõitjaga kaasa pressimine..ei tea, kas inimene kohati alatedlikult vajutab kaasa?Kui püsikiiruse hoidjat peal poleks, siis ei usuks.Järgi jõuad, mööda ei saa.
Eile sõitis X firma reisibuss 110 nega Rapla maanteel sõiduautodega võidu, tule taevas appi, kusjuures vilgutas veel taga tulesid, kui 70 märgi alla hoogu maha võtsin.Ja punkt saabus siis, kui bussijuht jättis reisija peatusse maha..pole ju aega.Vennike vehkis vihaselt kepiga järgi.Mis toimub.
foksi

PostitusPostitas trumm » Teisipäev Dets 30, 2008 11:20

a vaat siukste bussi- ja rekkajuhtide puhul (kes ka paljude teiste elu siukse sigatsemisega ohtu seavad) helistan ma tavaliselt politseisse.
trumm

PostitusPostitas alma » Teisipäev Dets 30, 2008 13:42

Mõtle, kui see kes seal peatusesse maha jäi, oli hoopis Näärivana...
alma

PostitusPostitas foksi » Teisipäev Dets 30, 2008 14:54

Eeeei vist olnud...aga jummala tige oli küll.Näoilmed vahetusid imekiiresti, kõigepealt bussi nägemiserõõm, siis ehmatus, siis nördimus ja lõpuks vihane sajatus.Viimase mahlakus jäi kahjuks tänu kinnisele auto aknale kuulmata.
Ma muidu rahumeelne inimene, aga kange tahtmine oli küll kuskile helistama hakata...ei suutnud otsustada, kuhu nimelt.
foksi

PostitusPostitas alma » Teisipäev Dets 30, 2008 17:58

Mhmh. Seoses bussisõiduga - täiesti teemaväliselt, vaheldusid mul ka kunagi aastavahetuse paiku näoilmed imekiiresti, just nagu Sa foksi kirjeldasid - kõigepealt bussi nägemisrõõm... jne.... Nii mitu tiiru. See oli siis kui ma lootsin oma seitsme pambuga kord jõulupäeval Pärnu bussi peale saada, ilma pileteid enne ära ostmata. Võitlesin ennast jaama kohale ja siis.. tuli bussi nägemisrõõm... jne... Ei mahtunud peale. Siis järgmise bussi jällenägemisrõõm... jne. Ei mahtunud peale... ja nii edasi. Siis tuli mõistus koju ja (ausalt öeldes ma enam ei mäleta, kuidas) võitlesin ennast Balti jaama rongi peale. Ei noh, hea et niigi läits...

Meite auulist on ka lõbusaid lugusid kuhjaga sellest, kuidas viimase ringi liinibussid öösiti kiiresti - kiiresti liini läbi sõidavad, et mitte peatuses ootavaid inimesi märgata... Või jooksvaid... või nutvaid... või hurraaa hüüdvaid, et saab meie kenas kandis öösel jalutada... mitu tundi... kuskile suunas...

Mida üks inimene kuskil külavaheteel võib tunda, kui ta on ennast kuskilt kaugelt elamisest peatusesse toimetanud, ja siis... jääb üle vaid bussile järele lehvitada... Ja miks see mind nii naerma ajab... aasta eelviimasel päeval...
alma

PostitusPostitas Mastodon » Laupäev Jaan 03, 2009 16:30

Nende foorumite suurim üllatus minu jaoks - et kasutaja trumm ei olegi mees! Huvitav, et kui muidu on nagu enam-vähem kohe aru saada, kes on kes, siis seda poleks ma isegi - nagu öeldakse - unes osanud aimata! Ühesõnaga, selline nõndaütelda elamus siis...
Mastodon

PostitusPostitas alma » Laupäev Jaan 03, 2009 21:07

:) Et teemas püsida - JUHIN tähelepanu, et pealegi on see kasutaja trumm veel ka väga tore nõndaütelda mittemees. See vist näitab, et pole tähtiski, mes soost sa oled, tähtis on, milline sa oled.
alma

Mine Elukeskkond

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline