Milline juht Sa oled?

Üld-, teema-, detailplaneeringud, miljööväärtuslikud alad, suhted kohalike omavalitsustega jms.

Re: Milline juht Sa oled?

PostitusPostitas alma » Pühapäev Sept 28, 2008 10:14

Seoses autokooli lõpetamisega tuli meelde, ütles vend mulle - noh, laulad nüüd seda laulu..
http://www.youtube.com/watch?v=kz_mwWjoGdE :D
alma

PostitusPostitas maime » Pühapäev Sept 28, 2008 20:36

Oi, autokoolis oli meil omal ajal lihtne. Vist oli Moskvits see auto, ja tunnid olid vist kuu aega. Ma enne eksamit nii pabistasin, et igaks juhuks sidusin ümber käe punase paela, et oleks meeles käsipidur peale tõmmata.
maime

PostitusPostitas trumm » Pühapäev Sept 28, 2008 20:56

ma oleks ka pidand ehk punase paela siduma... oleks õigel ajal meelde tulnud autokooli minna. a läksin alles siis, kui mitu a olin ilma lubadeta sõitnud ja politsei kinni pidas.. või oli see veel miilits?.. ei, ikka politseinik ..
trumm

PostitusPostitas alma » Pühapäev Sept 28, 2008 21:05

Tõsiselt? Vaat jah, ma pole julenud niimoodi teha. Ma siiamaani vajutan peaaegu pidurit, kui poiltseid näen. Õnneks tavaliselt on mingi autorong ees ja keegi vastutulejatest on siis vist märku andnud. Et lihtsalt pead hoo maha võtma. Tegelikult on see päris koomiline, kuidas poliseiautot nähes liiklus kohe muutub. Ja varsti peale seda uuesti kimama hakatakse.

A mis politsei siis tegi? Trahvi ilmselt?
alma

PostitusPostitas trumm » Pühapäev Sept 28, 2008 22:54

ei teind :). ei kontrollitudki tookord dokumente... a ma siis ka joonelt läksin ja eksternina ülejärgmisel päeval eksamid ära tegin
trumm

PostitusPostitas liivakass » Esmaspäev Nov 10, 2008 01:45

vist s.. juht- mind ajab hullult tigedaks kui mingi rullnokk rikub liiklust, nõelub ja kiirendab-pidurdab nagu krambihoog oleks.Teadlikud liikluse sujuvuse rikkujad ja märkide eirajad paneks pokri, või võtaks autod käest ära. Oma patt on haruharva kiiruseületamine, öösel kui linn tyhi ei saa arugi , et oi ups 70 juba sees.Üldiselt naudin sõitmist.

PS: joogised vennad paneks kinnimajja ca 3 kuuks, koos kohustusliku päeval töötamisega neurointensiivis ja haigete eest hoolitsemisega. Julm????
liivakass

PostitusPostitas trumm » Esmaspäev Nov 10, 2008 14:54

mu arust need rullnokad pole veel kõikse hullemad - nende käitumist võid lihtsalt ette aimata. s.t. rullnokast tead, et temast võib kõike oodata, tead, et ta sõelub, pidurdab, vahetab rida, suunda ei näita jne. s.t. oskad ettevaatlik olla.

palju hullem on mu arust selline kategooria, keda mul üks sõber võtab kokku terminiga "pensionär, kes sõidab kaks korda aastas". selle alla tegelikult kuulub ka mingi % naisjuhte. ja nende häda on selles, et sa ei oska neid karta.... kuid teevad nad äärmiselt ootamatuid ja ohtlikke manöövreid. ma olen mitu korda päästnud end ülikiire reageerimisega, kui ees/kõrval sõitev pealtnäha normaalne juht lihtsalt vajub sujuvalt ühest reast teise. eriti sageli juhtub seda ringile sõites. ja kui signaali lased, siis and ei saa veel aru ka.
trumm

PostitusPostitas Dii. » Esmaspäev Nov 10, 2008 16:37

Sellesse % kuuluvad raudselt ka kombinatsioon X aastal X väikelinnas tehtud load v veelgi hullem ostetud load. Esimese puhul teooria ammu unustatud, load on kätte saadud 100 m sõidu peale ja teisel juhul pole teooriat üldse loetudki....
Dii.

PostitusPostitas liivakass » Teisipäev Nov 11, 2008 01:19

trumm(:o) ma olen naisterahvas, ei ole sugugi nii, et naine roolis auto kraavis. Tõesti jh olen kohanud ka selliseid kes 3-4x satuvad suuremasse keskusse ja siis teevad seal imetrikke, juhtub.
Ringid on jah sellised ohtlikud kohad- vahel tekib tunne nagu venemaal oleks, vahel kirud- kust kurat see küll load ostis, aga see ei anna üldistust: naine on niru juht, üldjuhul on naine korrektsema liikluskultuuriga.

... ja kuida sa jagad ära , kui tumedate klaasidega bemar ( kõik bemarid pole ju kah rullnokkade omad) ilma hoiatamata ( no aegustakski või näitaks suunda siis) keerab niuhti lõunaka juures üle topeltjoone sisse su nina alt, siis mõtled -miks ei tulnud täna vana autoga oleks kindlustuses saanud maha kanda.Ja poliiz võtab vana haudejaama juures kiirust ja jagab tahvide vastu helkureid- teda see ei koti , et 100m eemal rekkad annavad signaali trikimeestele, tema võtab kiirustB)

kuigi jh- reeglid olevat ju rikkumiseks.
liivakass

PostitusPostitas trumm » Teisipäev Nov 11, 2008 12:33

liivakass

esteks pole ma väitnudki, et naine ehk kõik naised on nirud juhtid:)
teiseks olen ma veendunud, et päris paljud naised on kehvad juhid - oma 20 igapäevase autojuhistaaziga olen ma igasugu asju näinud ja paraku enamiku ajuvabadustest teevad naised (ja needsamad "pensionärid").
kolmandaks. rallit enamikku neist raudselt sõitma panna ei saaks.
kolmandaks on trumm ise ka naine :)

aga seda ma ju just rääkisingi, et rullnokast võid idiootsust eeldada - ja see muuhulgas tähendab, et tulebki eeldada, et tumedate klaasidega bemar võib nii teha. mõned ei tee, aga paljud siiski teevad ja sellega arvestamine on lihtsalt mõistlik :)
trumm

Mine Elukeskkond

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist