Milline juht Sa oled?

Üld-, teema-, detailplaneeringud, miljööväärtuslikud alad, suhted kohalike omavalitsustega jms.

Re: Milline juht Sa oled?

PostitusPostitas liivakass » Kolmapäev Nov 12, 2008 00:43

tänane nali- tartus Tähe ringil( kes siinkandis teab kui pisike see ring on)- tuleb mingi must limusiin Aardla poolt ja teeb täisringi- no kõik vaatasid - ohoo, eksis ja nüüd läheb ära- aga no ei, tegi teise veel ja sii keeras lihaka lasteaia poole alla- seega kohe parempööre ringilt- aga no ikka 2 x vaja tiir peale teha. Kõikide teeotste peal olid juhid ammulisui ja nii mõnigi pidi äkkpidurduse tegema, sest ei osanud oodata sellist käitumist. Mees kodus naeris , et äkki olid pulmad- hmm, üksi mustas kasukas naine roolisB)
liivakass

PostitusPostitas mYgri » Kolmapäev Nov 12, 2008 11:37

Et naised vs mehed... Naised on alalhoidlikud ja ettevaatlikud, mis väljendub näiteks selles, et ühesuunalisel tänaval vasakus reas sõitmise asemel hoitakse arglikult kuhugi kahe rea vahele :)
Aga noh... sõiduvõtted pole alati sugudes kinni - enesekindlus tuleb ikka aastate ja kilomeetritega.
Ehh... küll täna öösi oli hea sõita. Ei tea, kas täiskuu... 8-) Ja Pärnust tulles esimene liikuv objekt alles Viljandi linna vahel (kui kitsed ja rebased välja arata...) B)-
[url=http://www.hot.ee/emulaator][img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan5trans.png[/img][/url]
mYgri

PostitusPostitas trumm » Kolmapäev Nov 12, 2008 16:45

liivakass

võibla ta ei osand nii pisikese ringi peal nii suure autoga nii kiirelt rooli paremale keerata :P
trumm

PostitusPostitas mYgri » Kolmapäev Nov 12, 2008 17:04

No see ongi selline ring, et kui maha hakkad keerama, jõuavad tagumised rattad alles ringile.
Aga ringid on siinkandis moodi läinud... Nuia, Abja, Puhja, nüüd Viljandi ääres Pärnu väljasõit, jne...
[url=http://www.hot.ee/emulaator][img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan5trans.png[/img][/url]
mYgri

PostitusPostitas Kant » Neljapäev Nov 13, 2008 00:26

Minu meelest kõige koomilisem ring on Rapla-Märjamaa maanteel. Sõidad rahulikult Raplast välja, keset tühja maad ja vaikelu, üle künka ja..... kohal. Kui see sinna tehti, siis algul ei tahtnud osad märgid ja äärekivid kohe mitte paigal püsida.

Kord õppesõitu alustades kohtusime õpetajaga ühes tanklas. No otse meie ette saabus tankima bemariga rullnokk. Igati puffis võiks öelda. Hea ju poosetada ka, kui totaalne algaja istub pisikeses õppeautos otse nina all eksole. Tankis ära... ja startis koos voolikuga. Polnud midagi, surus oma häbi maha ja põrkas tankuri juurde tagasi.
Kant

PostitusPostitas toshi suzume » Neljapäev Nov 13, 2008 01:02

ringidest - parim on siiski tallinnas veerenni uulitsas. sellel ilusti idapoole tee välja ehitatud, läheb pisut mäkke, ei näe ka mis seal taga on, märgid ka kõik suunavad sinna, ajutiste klepsudega kinni pandud ... aga taga pole teed ilmselt lähima viisaastaku jooksul - surnuaedade vaheline mudastunud vana raudteetamm. ilma kummikuteta läbi ei saa.
toshi suzume

PostitusPostitas trumm » Neljapäev Nov 13, 2008 13:52

kas keegi talnast läbi keila on haapsalu suunas liikunud viimasel ajal? proovige, kohtate ka mõnda idiotismi verstaringi
trumm

PostitusPostitas wilbur » Laupäev Dets 27, 2008 01:29

Olen ka suht korralik sõitja siiani olnud. Ise arvan, et oskan ikka sõita ka. Aga kui minu mees( endine poltseinik) mulle sünnipäevaks "Liikluseeskirjad" kinkis siis enam ma selles nii kindel ei ole......(:S)
wilbur

PostitusPostitas foksi » Esmaspäev Dets 29, 2008 12:48

Tänasest siis liiklustrahvid rangemad, lausa kriminaalseks välja...huvitav, on sellest abi ka ?
Aga mind ei häri niivõrd rullnokad, nvaid muud pisiasjad.Härib kohutavalt, kui Peterburi mnt. sõidetakse vasakus reas, kuigi esimene rida on pikalt tühi.Milleks peab möödasõitu tegema paremalt, kartes, et eessõitja "ärkab" ja otsustab ikkagi ümber reastuda.Mida nad mõtlevad?
Ja ilmselt viisakusele rõhudes on kuidagi kombeks saanud ,et kõrvalteelt tulijal on peatee suhtes õigus.Ehk ei ole harvad juhud, kui sa peateel pidurit vajutad, sest kõrvlteelt tulija arvab endal lausa eesõiguse olema.
foksi

PostitusPostitas alma » Esmaspäev Dets 29, 2008 15:50

Heh :). Kord oli üks kaubikujuht isegi nii kindel mu viisakuses, et tuli kõrvalteelt ja otsustas vastasreas ehk siis seal kus mina parasjagu tulemas olin, peatuses seisvast bussist mööduda, mulle vastu.... Ilusti. Ju ta arvas, et ma olen nii viisakas et panen tagurpidikäigu sisse...

Ma lihtsalt... kiljusin...

Aga kui Talinas Peterburi maanteest rääkida, siis sõidan ise ka seal mõnikord vasakus reas, sest see tee on "natuke"... muhklik või kuidagi... katki... Eriti huvitav on ehituspoest tulla... hambad plagisevad kui sõidad, sest tee on nii auklik ja hirm ka et nüüd see ratas plahvatab äkki, koorem ka raske peal tavaliselt, no ikka nii palju kui tohib laadida ja natuke veel... Õnneks veel pole juhtunud ja ehk ei juhtu ka.

Aga kõige huvitavam fenomen on need juhid, kes ei näita suunatuld. Ja muudkui pööravad... või reastuvad... Tervitan neid kõiki ja tänan, et mu sõidud NII huvitavaks olete teinud :D...
alma

Mine Elukeskkond

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist