Polügon Nõva randa

Üld-, teema-, detailplaneeringud, miljööväärtuslikud alad, suhted kohalike omavalitsustega jms.

Re: polügoon nõva randa

PostitusPostitas Peeter » Reede Nov 21, 2008 10:38

[i]Argumentum ad hominem[/i] on ikka see parim argument.... Ei, ei ole ei kaitseministeeriumist ega ühestki muust jõu- või valitsemisstruktuurist.
Peeter

Re: polügoon nõva randa

PostitusPostitas kadakas » Reede Nov 21, 2008 10:53

Kui Peeter oleks kaitseministeeriumist, oleks ta väga hea näitleja :)

Numbrid on ju kaitseväe poolt produtseeritud (arendusprogramm, KSH, mürauuring on hetkel avalikustamisel ja kõigile vabalt lugeda-arvamust avaldada), ju nad siis ikka teavad, milleks võimelised on. Nt. on Rutja polügoni puhul mainitud, et piisavalt lai rannariba võimaldab 9 kahurit korraga liinile panna. Ma nagu väga ei kahtleks neis arvudes.
Kaitseväe ja tema liitlaste rahakotis ma ka sorida ei oska, aga oma naiselikus naiivsuses oletan, et tegu ehk on õppeotstarbelise laskemoonaga, mis äkki on odavam. Analoogne merele suunatud polügon Soomes on kasutuses 200 päeva aastas.

Planeeritaval polügonil kavandatakse harjutuspäevi esialgu õhutõrjele 5 päeva aastas, suurtükiväele 3, samas Rutja avalikul arutelul õhutõrje kapten teatas, et neil vaja aastas viiel nädalal igal kolm päeva.

Tegelikult on mul pisut kahju, et inimesed annavad allkirju või esinevad arvamusavaldusega ilma, et oleks materjalidega tutvunud.
kadakas

Mine Elukeskkond

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist