Tegemised

Üld-, teema-, detailplaneeringud, miljööväärtuslikud alad, suhted kohalike omavalitsustega jms.

Tegemised

PostitusPostitas kaju » Pühapäev Apr 19, 2009 13:01

Milliste enda jaoks uute tegevustega olete viimasel ajal tegelenud,mida uut olete tahtnud ise õppida,mida on tulnud olude sunnil omandada?Kuidas on välja tulnud.Millistest oskustest ja tegevustest alles unistate?
Ise sai eelmisel suvel pandud katust.Kuna kardan kõrgust,siis minu jaoks see suht eneseületuslik üritus,kuid lõpus polnud väga vigagi kõlkuda maa ja taeva vahel:)
Tundub,et varsti tuleb aktiivsemalt hakata mõtlema lubade peale,ei lasta vist enam mopeediga põristada niisama.
Kunagi tahaks õppida ka purjetama...8-)
kaju

Re: Tegemised

PostitusPostitas juta230 » Esmaspäev Apr 20, 2009 00:40

Viimase poole aasta jooksul olen sattunud ehete tegemisest nii suurde vaismustusse, et endalgi juba hirm. Müüa pole õieti midagi saanud, kuid sellegi poolest on pidev vajadus teha midagi uut juurde. Varsti ei mahu enam riiulisse äragi.
Veel tahaks maalimisega tegeleda. Loodan, et saan sel suvel mahti pintsli kätte võtta.
Ja loomulikult kõige suuremad tegemised ja toimetamised on suvel igas mõttes aia kallal.
Midagi uut pole vist eriti tahtnudki õppida, kuid pidev teadmiste täiendamisvajadus oma lemmikteemadel on küll olemas.

Aga see mopeedilubade, kindlustuste, registreerimiste värk on küll kuidagi rahvavaenulik minu arust. See ju sunnib sõna otseses mõttes inimesi auto rooli. Et milleks pidada mopeedi, kui auto pidamine on sama kallis.
juta230

PostitusPostitas mYgri » Kolmapäev Apr 22, 2009 23:21

Viimasel nädalal olen õppinud olude sunnil ohtralt sparglit sööma ja õlut jooma. Tuleb välja küll!
[url=http://www.hot.ee/emulaator][img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan5trans.png[/img][/url]
mYgri

PostitusPostitas kaju » Neljapäev Apr 23, 2009 10:04

Jah,see registreerimise,kindlustuse nõue teeb murelikuks.Kust võtta dokumente vanale sääreväristajale,mis ostetud 1500 EEK-i eest suvalise teismelise käest.Ka lähevad uued kulutused kallimaks kui mopeedi enda maksumus.
kaju

PostitusPostitas trumm » Neljapäev Apr 23, 2009 10:31

spargel?!? mygri... nojah, sa oled must vist nii kaugel, et häeste kaubale ei saakski... :)
trumm

PostitusPostitas kaju » Neljapäev Apr 23, 2009 21:21

Mis se spargel annab?.......(expert)
kaju

PostitusPostitas trumm » Reede Apr 24, 2009 07:47

no mida sulle annab miski toit, mis sulle väga maitseb? vaat seda annabki :)
trumm

PostitusPostitas kaju » Reede Apr 24, 2009 09:45

Peaks siis ka proovima.....:D
kaju

PostitusPostitas kaju » Reede Apr 24, 2009 10:38

Eile teatas vend,et suvel plaan minna jalgratastega Hiiumaad mööda sõitma.Ega midagi,tuleb vist trenni tegema hakata.....
kaju

PostitusPostitas logimata pärismari » Teisipäev Apr 28, 2009 13:29

Mina olen igasugu remonttöid õppinud. Plaate panin, tadelakti kursustel käisin, lapse toas panin tapeeti ja värvisin. Nüüd hakkan söögilauda ehitama ja sügisepoole kavatsen talveaia rajada.
Kas kellegi on kogemusi talveaia kohta jagada?
logimata pärismari

Mine Elukeskkond

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline