Unistuste kodu

Üld-, teema-, detailplaneeringud, miljööväärtuslikud alad, suhted kohalike omavalitsustega jms.

Unistuste kodu

PostitusPostitas dreamergirl » Kolmapäev Nov 19, 2014 13:04

Ma siin mõtlen, et minu unistuste kodu on maja kuskil linna lähedal maal, suure krundi ja ilusa heleda renoveeritud taluga, loomade ja lindudega. Praegu aga elan hoopis linnakorteris ja ühtki looma pole.. Tahaks lillepeenraid ja oma tomateid-kurke. Et lapsed saaksid suve veeta oma aias paljajalu murul joostes nagu mina väiksena. Peaks vist hakkama mõtlema, kuidas seda unistust täide viia..

Sõprade seas on mulpigem linna-armastajad ja keegi ei saa mu unistusest aru, et miks peaksin tahtma kuskile "metsa elama minna".. Kuidas teiega? Milline oleks teie unistuste elamine, nii asukoha kui sisu poolest?
dreamergirl

Re: Unistuste kodu

PostitusPostitas Nipi » Pühapäev Dets 14, 2014 14:21

Jah, eks ta ole, kui pere on ja muud asjad ka juba paika loksunud, siis hakkavad inimesed oma juuri otsima. Mõned lähevad välismaale, teised lähevad lihtsalt maale :D
Enamasti juhtub kuskil 30 eluaasta ringis.

Needsamad linna sõbrad võivad mõne aasta pärast rehetalu eluga suurepärases harmoonias.
Nipi

PostitusPostitas linnalapsed » Esmaspäev Dets 15, 2014 11:44

Pole asukohale veel mõelnud, aga üks asi on kindel - kui oleme valmis paikseks jääma, siis saab meie koduks kantpalkmaja nt Finlamelli kuskil suurel ilusal krundil:
Pilt
Enne pole oma kodu peale mõtet mõeldagi - hetkel oleme tööga liialt pealinnaga seotud.
linnalapsed

PostitusPostitas Pesapunuja » Esmaspäev Dets 15, 2014 13:47

Mu unistuste kodu on ajaga natuke muutunud, aga see, et mu unistuste kodu on eramaja, on endiselt sama. Kümme aastat tagasi olid lihtsalt nõudmised oma kodule väiksemad kui praegu, aga ka võimalused olid piiratud. Nüüd on unistuste majaks linnamaja, mis oleks klassikalise välimusega (puitlaudisega, klassikalise profiiliga teraskatusega, puidust akendega) ja sisu poolest - igal lapsel võiks olla oma tuba ja köök võiks olla võimalikult hea planeeringuga ja samas hubane. Kööki võiks ära mahtuda pikk laud, kuhu vähemalt 10 inimest mahutada. Sisekujunduse märksõnadeks hele ja looduslik. Eriti suur unistus on, et kogu eluruumide põrand oleks laiadest tammelaudadest, mille viimistluseks õli.
Kasutaja avatar
Pesapunuja

Mine Elukeskkond

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline