Appi, mida teha hullu naabriga!

Üld-, teema-, detailplaneeringud, miljööväärtuslikud alad, suhted kohalike omavalitsustega jms.

Re: Appi, mida teha hullu naabriga!

PostitusPostitas ai miin » Pühapäev Okt 02, 2005 14:08

jep bmx sul attituut õige, aga selleks siiski vaja ka üldkoosoleku otsust, kusjuures! personaalse küsimuse kohta otsuse vastuvõtmisel vastavalt korteriühistuseadusele antud kaasomanik hääletada ise ei saa. kohtu tarvis oleks hea ilmselt rohkem politsei koostatud protokolle kui üks, samuti saab kasutada munitsipaalpolitsei abi kui vaja olukorda fikseerida ja kodanikku saaks näiteks kinnistu reostamise eest trahvida. Igal juhul olgu äri legaalne või mitte, kui on kinnistu-ilma kasutuskorra lepingu olemasoleta, st kõigi kaasomanike nõusolekuta mis peaks veel olema ka notariaalselt tõestatud ei saa antud kaasomanik Teie õues mingitsugu isetegevust teha. Trriin juhul kui vajad nõustamist, jäta siia teade saaksime asja edasi arutada:)
ai miin
 

Re: Appi, mida teha hullu naabriga!

PostitusPostitas kassikakk » Pühapäev Mär 22, 2009 11:33

Kuidas see probleem lahenes? Kui metall on perekonna ainus sissetulek, siis ta naljalt ei lõpeta; tundub, et rõhub ka rahvusküsimusele.
kassikakk
 
Postitusi: 256
Liitunud: Kolmapäev Okt 11, 2006 13:41

Re: Appi, mida teha hullu naabriga!

PostitusPostitas Mariana » Kolmapäev Dets 12, 2012 17:53

Elan esimesel korrusel ja üleval elab üks vanamees kellel 2 aastat pole vett, kuna lasi torud lõhki külmuda ja 2 aastat juba laseb kraanikausist oma väljaheidet alla ja mu köök haiseb. Mida peaksin tegema ja kuhu pöörduma?
Mariana
 


Mine Elukeskkond

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist