Vajatakse just Sinu abi!!!!

Üritustekalender: laadad, messid, kliendipäevad jne.

Vajatakse just Sinu abi!!!!

PostitusPostitas katze » Teisipäev Mai 16, 2006 17:19

Eesti Loomakaitse Selts (ELS) otsib asenduskodusid Tartu Varjupaigas viibivatele kassidele. Varjupaigas ei ole tihti ruumi kõikidele kassidele, kes varjupaika satuvad ning otsime inimesi, kes saaksid võtta enda juurde hoiule sõbralikke kasse. Kõik asenduskodudesse minevad kassid on steriliseeritud/kastreeritud, ussi- ja kirbuvabad, ning paljud ka juba vaktsineeritud. Asenduskodu otsime inimsõbralikele enamasti kodust toodud kassidele, kes hoiavad puhtust ja kellele on võimalik uus kodu leida.

Asenduskodu pakkumine annab võimaluse nautida looma seltsi, ilma et peaks end aastatepikkuse vastutusega siduma. Kui Sulle meeldivad kassid, aga su tulevikuplaanid ei ole kindlad, siis kaalu asenduskoduks hakkamist ja aita hädasolijat looma!

ELS tasub kassi veterinaarkulud, annab kassiga kaasa liivakasti kui peaksid seda vajama ning vajadusel hüvitab ka kulutusi toidule ning kassiliivale . Probleemide tekkides on alati võimalik ELS'i esindaja poole pöörduda ning kass tagastada. Kassile uue kodu otsimisega tegelevad aktiivselt ELS'i liikmed ja abilised. Uue kodu leidmine võtab tavaliselt aega kuni 2 kuud.

Tartu Varjupaigas viibivate kasside pildid: http://tartu.lontu.ee/view_album.php?set_albumName=Kassid

Kui Sul on huvi asenduskodu pakkujaks hakata või tahad küsida täpsustavaid küsimusi, siis võta ühendust!

maaja.mall@loomakaitse.ee
53660953

Asenduskodude projekti läbiviimise teevad võimalikuks Keskkonnainvesteeringute Keskus ja ASi EMT heategevuskampaania "Heategu"
katze
 

Mine Sündmused ja koolitused

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist