Avatud uste päev 6. septembril 2016 algusega kl 10

Üritustekalender: laadad, messid, kliendipäevad jne.

Avatud uste päev 6. septembril 2016 algusega kl 10

PostitusPostitas opetajatemaja » Pühapäev Sept 04, 2016 16:02

Tallinna Õpetajate Maja
59. aastapäevale pühendatud
Avatud uste päev 6. septembril

Avatud uste päeval on võimalik kõigil huvilistel tutvuda Tallinna Õpetajate Maja põnevate ajaloohõnguliste ruumidega, külastada kunstigaleriid, saada lisateavet sügishooaja huvikursuste ja koolituste kohta ning osaleda avatud tundides. Päev kulmineerub Vanalinnastuudio meenutusõhtuga. Sel päeval loosime maja külaliste vahel väikesi kingitusi. Avatud uste päeval osalenute ja loosikupongi täitnute vahel loosime peaauhinna välja 6. septembri õhtul. Lisaks loosime ka ühe peaauhinna FB-mängus osalenute vahel.

Päevakava :
10.00 Avame uksed külalistele
11.00 Ringkäik majas (kogunemine fuajees)
12.00 Avatud tund koos joogaõpetaja Toomas Õunap'iga. Heidame pilgu ka teistele sügiskursustele - kuidas vabastada lihaspingeid ja teeme mõned mäluparandavad harjutused (eririietus ei ole vajalik)
15.00 Ringkäik majas (kogunemine fuajees)
16.00 Avatud loeng, kus psühholoog Ruth-Kaja Pekk tutvustab lühiloengus kaasaegse psühholoogia olulisi teemasid

17.00 Meenutusõhtu „Vanalinnastuudio sünnilugu".
Meil on heameel paluda Teid Õpetajate Maja 59. aastapäeva tähistamisele teisipäeval, 6. septembril kell 17.00 Õpetajate Maja Kroonisaalis programmiga „Vanalinnastuudio sünnilugu"
Kuulame kohvilauas ka näitlejate Viire Valdma, Roman Baskini, Egon Nuteri, Tõnu Kilgase ja dramaturg Toomas Kalli meenutusi teatritegemisest selles armsaks saanud majas, vaatame videomeenutusi Eino Baskinist ning kõigile on avatud võimalus esitada küsimusi ja vabalt suhelda kunagiste Vanalinnastuudiolastega. Musitseerivad Olav Ehala ja Lembit Saarsalu.

(Näitleja, lavastaja ja teatrijuhi Eino Baskini 87. sünniaastapäeval 17. juunil avati Tallinna Õpetajate Maja seinal, kus tegutses aastaid Baskini loodud Vanalinnastuudio, bareljeef. Eino Baskini elus oli Raekoja plats 14 asuv Tallinna Õpetajate Maja kahekordselt märgilise tähendusega. Siin alustas ta oma näitlejateed pärast sõda Tallinnasse naastes Ohvitseride maja näiteringis. Peale 50. juubelit ja Draamateatrist lahkumist leidis ta just siia oma teatrile ehk Vanalinnastuudiole esimesed ruumid. Teater tegutses siin aastatel 1980-1990).
Meenutusõhtule palume eelregistreerida enne 31. augustit (registreerimine on avatud kuni on kohti).
Registreerimine: tel 615 5161, info@opetajatemaja.ee.

17.45-18.00 Peaauhindade loosimine

Osale FB-mängus ''Sügishooaja oodatuim kursus'', alusta siit: https://www.facebook.com/tallinna.opeta ... page_panel
________________

Restoran Elevant (Vene tn 5) aastapäevapakkumine: kõik, kes meile külla tulevad, saavad samal päeval Elevandis süüa -20% soodustusega. Parool on Õpetajate Maja aastapäev.


Tule ja avasta Sajandeid noor Tallinna Õpetajate Maja teisipäeval, 6. septembril!

Kontakt: tel 615 5161, info@opetajatemaja.ee
www.opetajatemaja.ee
opetajatemaja
 
Postitusi: 14
Liitunud: Teisipäev Mai 10, 2016 17:22

Mine Sündmused ja koolitused

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist