Tahan osaleda kokakunstikursustel

Üritustekalender: laadad, messid, kliendipäevad jne.

Tahan osaleda kokakunstikursustel

PostitusPostitas Mari » Laupäev Dets 10, 2005 00:02

Tahan osaleda kursustel, kus õpiks uusi kööginippe. Olen ringi vaadanud ja otsinud kuid pole leidnud.

Kas praegusel ajal üldse korraldatakse sääraseid kursusi? Olen tänulik kõiksuguste juhatuste eest Tallinnas ja selle lähiümbruses toimuva suhtes :)
Mari

Re: tahab osaleda kokakunstikursustel

PostitusPostitas nurg » Esmaspäev Dets 19, 2005 17:49

Tean,et kauplus Kiika kööki teeb erinevate maade toitude valmistamise koolitusi.
Mine poodi(endine Päril kohvik) ja küsi.Tean ka ,et hind on suht soolane.
nurg

PostitusPostitas Maria » Esmaspäev Dets 19, 2005 18:07

Mina olen Toidutare sõprade klubi liige ja seal õpetatakse virtuaalselt kõiksuguseid asju. Hiljuti tegime nt rukkileiba:)
Maria

PostitusPostitas oh hind » Kolmapäev Jaan 04, 2006 22:27

oh hind siis kohe soolane, rukkileiva kursusest küsitakse siis vist nii palju, et sellest jaksaks leiba kümneks aastaks osta (ei söögi seda eriti palju!).
oh hind

PostitusPostitas Monika » Neljapäev Jaan 05, 2006 20:03

Mina käisin eelmisel sügisel (sept-dets) Tallinna Teeninduskoolis koka algõppe kursustel.
Väga palju selliseid moodsaid lahendusi ei olnud aga põhja millelt edasi areneda sai kindlasti. Hind oli sellel 3300 (sisaldas kõiki toiduaineid ja materjale). Tunnid on 3 korda nädalas. Soovitan kindlasti.
Monika

PostitusPostitas vinski » Reede Juul 07, 2006 11:13

Kes soovib saada näpunäiteid itaaliapärase toidu valmistamiseks, neil soovitan osaleda Felicitalia kokanduskursustel. Õpetussõnu jagab Sitsiilia kokk.

Kursus toimub igal kolmapäeval Viru Keskuse neljandal korrusel ning on kõigile tasuta.

Täpsem informatsioon Felicitalia koduleheküljel www.felicitalia.ee
vinski

Mine Sündmused ja koolitused

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline