Pakuks tööd aiatöölisele

Ost, müük, vahetus, teenused ja muud kuulutused

Pakuks tööd aiatöölisele

PostitusPostitas deia » Laupäev Juul 22, 2006 00:02

otsin inimest, kes tahaks natuke aias tööd teha - vaja on kaevata, sodi välja vedada ja siis mulda laiali vedada. Äkki teate keegi mõnda inimest soovitada, kellel lisaraha oleks vaja ja ei pelgaks värskes õhus natuke liigutada. Asun Tallinnast mööda Paldiski mnt välja sõites umb 6 km.
deia

Re: pakuks tööd

PostitusPostitas rita » Pühapäev Juul 23, 2006 22:41

mina pakuks jällegi tööd Tartukandis!

Kuid kardetavasti ei leia mitte. No tööjõupuudus valitseb :P Ja aiatöö on ju raske, võimalusel võetakse ikka miski muu.

Aga hirmsastim oleks abi tarvis!
kui t
rita

PostitusPostitas tööotsija » Esmaspäev Juul 24, 2006 10:56

Rita, kus asud täpsemalt?
Oleksin huvitatud just aiatööst.
tööotsija

PostitusPostitas rita » Esmaspäev Juul 24, 2006 11:49

Tööotsijale:
asun Tartulähistel.
Saada sõnum. Sulle endale ei saa saata.

Tore! Olen juba mõne pakkumise saanud. Kui nüüd need pakkujad ikka tulla saaks, saaks minu sünnipäevaks aia korda. Ühe pakkuja paneks brigadiriks. :), sest ma ise pean tööl olema.

kui t
rita

PostitusPostitas su » Esmaspäev Juul 24, 2006 14:29

rita sul on head unistused, kas sünnipäev on sügisel, või järgmine aasta, sest alguses on kõik suured töömehed, umbes nädal siis on ka hästi läinud, kuid hiljem hakkad ise juures koguaeg passima ja vaatama kas valmis saavad
su

PostitusPostitas rita » Esmaspäev Juul 24, 2006 20:18

okei okei... sünnipäev järgm nädalavahetus... et saaks aias Potjomkini küla :P

peenradki korda, see ka meie aia juures suur abi.
kui t
rita

PostitusPostitas alma » Teisipäev Juul 25, 2006 12:37

Aga seda nõu ma annaks küll et pea ikka töödel silm peal või tee vähemalt nägu et oled nõudlik! Väga ootamatuid üllatusi võid saada kui võõraid inimesi nii palju usaldasid et rahulikult õhtul tööd üle tuled vaatama.. mina ka enne usaldasin muudkui, tõin veel mugimist et kõik "komfort" tagatud oleks ja tunne kodune.. töökindaid - värke, ühesõnaga kõike mida küsiti või arvasin et võiks vaja olla.. kindaid ei kasutatud vaid viidi kaasa, jne.. töökvaliteedist ma ei kõnele üldse.. põhimõtteliselt tuli üle teha.. nüüdsest istun kõrval kui kotkas ja jälgin mis toimub. või tiirlen ümbruses. ei taha tõsistele töötegijatele kuidagi ülekohut teha aga.. Kurb, aga ei ole mina veel kedagi töömeest usaldada saanud.. kui just päris hea tuttav ei ole. See ikka väga valus tunne kui oled rahulikult päev otsa tööl ja süda rõemus et kodus ka kõik muudkui sujub.. ja siis koju jõudes infarkti äärele satud.. et ma parem hoiatan. edu!!
alma

PostitusPostitas riinel » Teisipäev Juul 25, 2006 15:35

sellest on jube kahju, et lohakad töölised kõikide tööotsijate maine alla viivad, nii et ilma tutvusteta tööle ei saa.
minu kaktused: http://www.cacti.planet.ee/index.html
riinel

PostitusPostitas rita » Teisipäev Juul 25, 2006 16:10

aga tööotsija on hetkel kadunud :(, samuti üks teine pakkuja.
Ainult brigadir ongi veel jäänud. Teda ma arvan, et saan ikka usaldada :)

Eks ta õige on, et järelvalvet peab teostama. Egas neil mõisnikel ju omal ajal asjata kiltrid-kupjad järelvaatajateks polnud :P

vereimeja ei taha olla, aga aus töö ja aus tasu peavad käsikäes käima.
kui t
rita

Mine Kodubörs

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline