Taimevahetus Haapsalu kandis

Ost, müük, vahetus, teenused ja muud kuulutused

Re: taimevahetus Haapsalu kandis

PostitusPostitas chin » Reede Aug 04, 2006 08:27

Tiupile: mulle sümpatiseerib ka läikiv tuhkpuu, oleksin huvitatud paarist taimest
oma vabakujulise heki jaoks. Vastu võid saada eespool pakutut.

emalaevale: ei ole miskit, aja aga autole hääled sisse ja võta nädalavahetuseks suund Haapsalu poole. Näed valget daami, hingad mereõhku, jalutad promenaadil ja imetled luiki, peotäis taimi pealekauba. Ilusamat nädalavahetust annab soovida.
Ilm on ka tellitud.
chin

PostitusPostitas tiup » Reede Aug 04, 2006 12:13

chin, müürilill huvitaks mind küll, ehk ka padjandfloks. Mingeid tulpe on mul ka, korjasin nad just sel suvel mullast üles. Kõik eelmisest omanikust (s.t. minu hoole all 5 viimast aastat) ja elasid selle talve uhkesti üle. Seda roosat, mis Sind huvitas, kahjuks pole. Saada mulle meil, lepime mingi aja kokku. Puhkan veel nädalakese, siis tööle.
Emalaev, kui kaugel pesitsed? Haapsalu ju tõesti tore koht.
tiup

PostitusPostitas aia...ilu » Reede Aug 04, 2006 12:37

UUU! kas kellelgi iiriseid ja päevaliiliaid ka jagada?
Lapsed tulevad teie Valget Daami vaatama,läheks kohe midagi asemele kaevama-pakkima :P
Päikest!
aia...ilu

PostitusPostitas tiup » Reede Aug 04, 2006 15:13

Kahjuks minul mitte. Mu ainsa päevaliilia võttis see talv ära, enne kui ta õisi jõudsin näha. Iiriseid sain möödunud aastal tuttavalt, aga needki pole veel õitsenud.
tiup

PostitusPostitas tiup » Reede Aug 04, 2006 15:18

Muuseas, terve mu hekialune on täis piibelehti. Kas ka need võiks kellelegi huvi pakkuda?
tiup

PostitusPostitas Chin » Reede Aug 04, 2006 16:13

väikelinna taimevahetus on tore. Räägid ja seletad internetis nagu võõrad inimesed ikka, kui aga ühendust võtad, selgub, et oleme tuttavad. Nii juhtus minu ja tiiup-iga.
Chin

PostitusPostitas marta » Teisipäev Aug 08, 2006 00:56

tiup ja chin, helistate ehk mulle järgmisel nädalal 58041475 - mind viimased 4 päeva pole olnudki ja homme pean jälle tööasjus sõitu minema. Tagasi olen järgmisel esmaspäeval. Küllap on jah äratundmise hetki, kui kohtume. Aga heledama lehega hosta oleks tore, ja heleenium ka, kui see on see pruuni-kollasekirjude õielehtedega. Sokutaksin oma taimi ära ka jumala tasuta - sest komposti saata ei raatsi neid hoopiski.
marta

Mine Kodubörs

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist