Suur valik kolmevärvilisi kasse varjupaigast-hoiukodust

Ost, müük, vahetus, teenused ja muud kuulutused

Re: Suur valik kolmevärvilisi kasse varjupaigast-hoiukodust

PostitusPostitas Reet » Laupäev Sept 10, 2005 21:05

Misty sai endale superkodu Pärnus :. Kuid kolmevärvilisi meil veel jätkub. Pojud ka ootamas.
Reet

PostitusPostitas Reet » Esmaspäev Sept 12, 2005 21:41

Hoiukodus on veel steriliseeritud ja vaktsineeritud kolmevärviline kaunitar
Mathilda
http://tibu.tele2.ee/varjupaik/album1069
Reet

PostitusPostitas Reet » Neljapäev Sept 15, 2005 21:25

http://tibu.tele2.ee/varjupaik/album1096

Lonni on ka imekaunis kolmevärviline.

Helistage ikka ja tundke ka meilitsi huvi :)
Reet

PostitusPostitas Merlin » Reede Sept 16, 2005 21:30

Lihtsalt palun nõu. Süda on maru raske. Olen mures meie pere kasside pärast. Nimelt sündisid meie kassil 4.augustil pojad-5 poega. Üks oli vist haige,ei kosunud ja lõpuks suri. Teised 4 on nii krapsakad, energilised,armsad...Kuid on ju arusaadav,et 5 kassi majapidamises pidada ju ei saa. Kõik on kodust ära- koolid ja töölkäimised.Mõtlesime,et loobume kõigist,ka suurest kassist,sest ta hakkas endast märke igale poole nurkadesse jätma. Olen helistanud ka varjupaika. Seal küll lohutati ja saadi minust täiesti aru,aga olen kuulnud,et seal üle kahe nädala neid ei hoita...Kurb. Aga äkki saavad nad endale hea kodu? Momendil pole fotokat, et pilte panna.Varsti saavd ju kahekuuseks. Kaua ma neid hoian-mida kauem, seda valusam. Kui võimalik,vastake palun ! Mõtlesin juba uuel nädalal nad ära viia...Ise elame Tartus.
Tänan vastamise eest! Ja iga nõu on teretulnud!
Merlin

PostitusPostitas Reet » Reede Sept 16, 2005 22:30

Vastasin meilile juba. Minu meiliaadress ronjamj@hot.ee
Reet

PostitusPostitas lisett » Reede Sept 16, 2005 23:31

Merlin, ehk kirjeldad kassipoegi veidi lähemalt - mis värvi, karvased või siledad, mis soost. Meil just plaan kass võtta, äkki sobib mõni sinu omadest. Või peaks ehk kaks võtma, sest ühel on üksi ju igav, meil ka need koolid ja töölkäimised. Kui pilti pole, saab kirjeldusestki mingi ettekujutuse ju
lisett

PostitusPostitas Reet » Laupäev Sept 17, 2005 08:16

Merlin kirjeldas neid mulle nii :Aga kasse on
igasuguseid,triibulisi,musti valgete käppade- ja kurgualusega,üks valge musta
saba- ja pealaega. Niisiis,tegemist ei ole tõukassidega vaid ikka
tavalistega.
Lisett.
See on kül+96tore, kui sa Merlnit aitad ja paarile kassipojale kodu pakud. Ta on lasnud kassidel tõesti üle pea kasvada.- Mina üritan aidata kasside steriliseerimisel ja peale sed ka poegadele kodu leidmisel. Aitame siis tõesti teda koos :)
Kui Merlin sulle ei vasta või ei ole kirjuta mulle, anna talle teada.
Reet

PostitusPostitas Merlin » Laupäev Sept 17, 2005 19:54

Halloo! Kirjutan siis uuesti! Tore,kui keegi huvitatud on!
Üks kiisu on triibuline- hallitooniline- tumedam ja heledam.
Teine on must, valgete sokkidega või siis sõrmekestega ja valge sabaotsaga. Saba koguaeg püsti ja hästi hakkaja, kõige uudishimulikum, kõige pealehakkajam-tegus kiisu.
Kolmas siis põhiliselt must, kohati valgeid laike, nii käpakestel kui ka kurgu all, aga temal sellised üksikud valged karvad nagu okasseal.
Ja neljas siis hästi karvane, must ja natuke valget, aga kõige pikema karvaga.
Põhimõtteliselt on nii, et selja pealt on nad kõik mustad (need musta-valgega), kui magavad. Kui täpselt kirjeldada, siis peaksin nad enda juurde tassima ja täpselt vaatama. Nad praegu emmega tuduvad.Õues pole nad üksi olnud-meil pole aed nii kindel. Nad ju veel väikesed, lipsavad äkki kuhugi ära. Söövad ise ja hea isuga. Emmelt saavad veel piima juurde. Ja kastis käivad kah.Ja teiselt korruselt ronivad ise alla. Olen ise nad pärast kokku korjanud ja üles viinud-kõik jooksevad ju erisuunas laiali.
Niipalju siis kiisudest.
Olin ise täna tööl, sellepärast varem siia ei jõudnudki. Ja kiisude emmet tahaks küll steriliseerida.Tartus see 550.- ja järjekorrad pole kah pikad.
Aga tänan kirjade eest! Toredat õhtut!
Merlin

PostitusPostitas Reet » Teisipäev Sept 20, 2005 22:50

Kas siis Lisette leidis endale kassipoja. Kui ei leidnud, siis pakun ka veel vaadata Torpeedo, Tarzani ja Benno pakkumisi, mis eraldi teemadena üleval. Väga viksid kiisud on minu juures hoiukodus.
Reet

PostitusPostitas Merlin » Pühapäev Sept 25, 2005 18:09

Nüüd lõpuks sain kiisude pildid kah üles panna www.zone.ee/matuindahouse
Kellel kiizude vastu huvi-teatage meili teel annipusa@hot.ee
Merlin

Mine Kodubörs

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist