Toalillede kevadlaat

Ost, müük, vahetus, teenused ja muud kuulutused

Re: toalillede kevadlaat

PostitusPostitas lipelgas » Neljapäev Jaan 05, 2006 01:42

ehh, ei kuskile. töö tahab vahepeal ära tappa, .)
noh, ega ma neid väga hoida ei taha, lihtsalt ruumi ei ole. kui kindle tahtja oled, siis panen potti, aga kui vähegi võimalik, katsu varem järele tulla.
*************************************************************************************************************
http://www.orhideefoorum.com.
lipelgas

PostitusPostitas lipelgas » Esmaspäev Jaan 09, 2006 22:08

kle, pilveke

kas cargobussi variant sobiks? panen nii teele, et ise maksad. nad hoiavad neid väiksemaid pakikesi bussis sees - peaks niiviisi tervelt kohale jõudma.

ps siis on ka põhimõtteliselt kõik jagatud, :)
*************************************************************************************************************
lipelgas

PostitusPostitas lipelgas » Neljapäev Jaan 12, 2006 17:02

ega sa ise ei ole ju neist mugulatest huvitatud. kasvõi nii natukene, et ise midagi selle heaks teha...

usu mind, minu eesmärk ei ole need ilmtingimata sulle kaela määrida, tegelikult on mul isegi lihtsam need niisama minema visata, kui hakata otsima ja organiseerima, kuidas sa nad endale kõige mugavamalt kätte saaksid.

anna palun mulle mailile teada, kui asjast endiselt huvitatud oled. mugulad on olemas kuni esmaspäevani.
lipelgas

PostitusPostitas boomer » Neljapäev Jaan 12, 2006 17:11

Ei lipelgas, tee puust ette ja värvi ära ka. ICCCCC
boomer

PostitusPostitas lilleke » Reede Jaan 13, 2006 08:23

Tundub lihtsalt.et Pilveke ei saa aru,et keegi ka lihtsalt niisama midagi jagab.
Alati ei saa kõike rahas mõõta,jagamisest saadud rõõm on kah juba midagi.
See mugulake tundub ju üsna pisike,seega selle saamine vist ka ei maksaks eriti palju.
lilleke

PostitusPostitas okkake » Reede Jaan 13, 2006 10:41

lipelgas, enne kui prügikasti viid, kirjuta mulle, ma tulen ise järgi. Ma leian ikka tahtjaid ;)
okkake

PostitusPostitas jalutaja » Reede Jaan 13, 2006 12:40

Rahu! Mina saan küll küsimusest aru. Võibolla on odavam botaanikaaiast osta, kui saatekulu suur on. Kui pole enne sellist teenust kasutanud, pole asjast halli aimugi.
Mindki oleks värvilised kallad huvitanud, aga endal pole praegu midagi põnevat vastu pakkuda, nii ma ainult imetlesin kenasid pilte. :)
K
jalutaja

Mine Kodubörs

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline