Taimelaat Tartus 2006

Ost, müük, vahetus, teenused ja muud kuulutused

Re: Taimelaat Tartus 2006

PostitusPostitas passija » Laupäev Juul 22, 2006 17:32

Tere! Olen nüüd kevadest saadik valmistanud ette suurt kallakut kiviktaimlaks ja sügiseks tundub valmiski saavat. Siit palve- ehk on keegi, kelle kiviktaimla harvendamist vajab ja ülejääke ära visata ei raatsi.Oleksin tänulik, sest taimla tõesti suuremapoolne. Eks paari aasta pärast jagaksin kenasti edasi.
passija

PostitusPostitas Krisse » Laupäev Juul 22, 2006 22:52

tere, aiatudeng!

toksin siin ühe käega, sest pisipreili täna unetu:)
kui Sul on ülejääke veel äädikapuu osas ja ka liiliaid, sooviksin väga. vastupakkumisega veel hiilata ei saa, ise ka alles kolmandat aastat aiaomanik, pole eriti midagi kogunenud.
Krisse
Krisse

PostitusPostitas jalutaja » Pühapäev Juul 23, 2006 10:28

Äädikapuud sooviks minagi, roosa-valge liilia tundub ka põnev,
kuigi istutamise peale ei taha hetkel mõeldagi. Mis soovid Sul endal on, piparmündi soov saab juba rahuldatud ju?

Passija, kui kannatust on, siis mina võin seemneid jagada, saad taimi päris hulgi. Praeguseks on korjatud nurmenelki, kipslilli, seebilille, sinihalli aruheina, kuldkanni, alpi astrit, lupiine, laukusid...
K
jalutaja

PostitusPostitas Aiatudeng » Pühapäev Juul 23, 2006 21:36

Kui Krisse ja Jalutaja jäävad äädikapuu soovile kindlaks, siis vähemalt 1 jääb veel üle ning liiliad jagub kah rohkematele.
istutamisega vast polegi veel kiiret, liiliad võib ju augusti lõpus veel istutada;)
vastu ei oskagi midagi konkreetset tahta, ei tea ju mida kellel üle on:)
Aiatudeng

PostitusPostitas rita » Pühapäev Juul 23, 2006 22:03

mina võtaks kah liiliaid. Võiks kohe kõiki, aga ennekõike toda roosat ja punaseid. Kollane on äkki endalgi olemas.

Iiris, mis peamiselt üle, on see tavaline elevandiluukarva.
Jõudsalt on edeneneud Metsajooksikult saadud sini-beezikas iiris. Teisi veel ei tea... võibolla sõrmeotsaga lumivalget(peaaegu helesinist)

aga kiviktaimlasse saab anda kivirikke, karvast kadakaera... mägisibulaid, padjandfloksi... miskit seal veel... peab üle vaatama, täna õhtul enam õue ei lähe.

maitsetaimede peenralt võid aed-liivateed ehk tüümiani ka saada. See sobib nii ilu- kui tarbetaimeks.

no mina võtaks ka äädikapuu silmagi pilgutamata vastu.

ära anda hulgim vaarikavõrseid.
kui t
rita

PostitusPostitas rita » Pühapäev Juul 23, 2006 22:06

Aiatudengile veel - piparmünti 2 sorti. Panen siis Sulle mõlemat?

PS! aära anda murulauku - seda tavalist. Tolle tiba suurema ja vängema otsustasin kiviktaimlasse osaliselt viia.

Aga kui soovijaid, siis tibake sedagi anda.
kui t
rita

PostitusPostitas Aiatudeng » Pühapäev Juul 23, 2006 22:56

Ritale - võtaks jah mõlemat sorti, saab uhkem:)
PS. liiliad hakkaks teoorias kaevandama alates 1.augustist
Aiatudeng

PostitusPostitas rita » Pühapäev Juul 23, 2006 22:58

Siis saamegi augusti algul vahetuskaupa teha. Piparmündiga ei juhru seni küll midagi.
kui t
rita

PostitusPostitas venez » Esmaspäev Juul 24, 2006 05:53

tartus karlovas pakkuda äädikapuud(muidugist seda ei tea, mismoodi nad selle vägivallatsemise üle elavad selles palavuses),muud kahjuks pakkuda pole, sest praktiliselt teist aastat aiaomanik. kellel on põõsaste ülejääke, võtaks suure tänutundega vastu. ja eriti on oodatud nõuanne selle kohta, mis võiks sobida vahetult kastani alla. kõrgust 1,5-2 m, laiust samapalju ja peaks olema ligustrihekile pikenduseks. selle kastani all ei taha miskit kasvada, aga vaja oleks, sest käidav tänav ja vaja miskit privaatsust tekitada. 4 meetrit edasi sellest kastanist on hekk, aga see õnnetu nurk paljas ja ei suuda ise välja nuputada, mis oleks vähenõudlik mulla suhtes, kannataks välja kastani ja pakuks kaitset võõraste pilkude eest.
venez

PostitusPostitas sipelgas » Esmaspäev Juul 24, 2006 08:11

aiatudeng. Pane mulle ka liiliasibulat kõrvale. Ja palun saada pilti ka meilile ;). Aga praegu ma ei rohi ega istuta.
Tuleks natukenegi vihma!!
sipelgas

Mine Kodubörs

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist