Tartu Puukoolis kõik -30%

Firmade ja tootjate sooduspakkumised

Tartu Puukoolis kõik -30%

PostitusPostitas lilleneiu » Kolmapäev Sept 23, 2009 19:50

Tartu Puukoolis kõik -30%,mõned istikud veelgi soodsamad.
lilleneiu

Re: Tartu Puukoolis kõik -30%

PostitusPostitas too late too little » Neljapäev Sept 24, 2009 10:12

Juhani Puukoolis mõned asjad lausa -50%
too late too little

PostitusPostitas aednik123 » Laupäev Sept 26, 2009 18:35

mida need protsendid loevad. Mina olen ostnud oma istikud valgamaalt Rebase talu puukoolist, mis võimalik .... istikud on ilusad ja hinnad olenevalt protsendist veel odavamad. tahtsin öelda et need protsendid ei loe midagi
aednik123

PostitusPostitas lilleneiu2 » Laupäev Sept 26, 2009 19:42

Kõik ei käi Rebase talu puukoolis, ma pakun et enamus ei teagi, kus see asub...:)
lilleneiu2

PostitusPostitas loll90 » Pühapäev Sept 27, 2009 19:58

Elukoht loeb, ehk sõidukilomeetri maksumus...
loll90

PostitusPostitas aednik123 » Kolmapäev Sept 30, 2009 21:21

isegi kui loen kilomeetrid kokku ... peremees võtab alati vastu näitab taime oma aias milline on .... ja seal oli nii väga põnevat ... ei tule hetkel meeldegi. Põõsasmaranaid oli palju sorte. Praeguseks olid küll sirelid otsas kuid sain poogitud sireli 50 krooniga kätte ... ütelge kust saab sellise hinnaga. Põõsad olid 15-20 krooni tükk .... imeodav ja suurepärane aed ei kahetse üldse et läksin ...
aednik123

PostitusPostitas Krisse » Kolmapäev Sept 30, 2009 21:40

aednik123, räägi meile kaa, kus see aed asub, olen ise Valgamaalt aga ei tea, läheks aga hea meelega uudistama:)
Tahaks põõsasmaranat Red Joker aga kusagilt ei leia
Krisse

PostitusPostitas Liina » Neljapäev Okt 01, 2009 09:18

Vaata kodulehte: www.rebasetalu.net. Aga oma silm on kuningas! Ka ise ostan esimesel võimalusel oma taimed ikka väiketootjalt-neil taimedel on hoopis teine auragi! Ja kui inimene ise on ta seemnest või pistikust ülesse kasvatanud, siis oskab tema kohta ka õiget infot anda. Tavaliselt suurpuukoolist ei saa taimede kohta miskit täpset kasvatmis-või istutamisõpetustki kaasa. Pigem ollakse seal huvitatud käibest-osta kõike ja võimalikult palju! Kui taim hukkub kas talvekahjustustest või valest agrotehnikast, siis tule osta uus taim. Pärast ebasoodsat talve on ikka käive neil suurem. Ja istuta oma aed võimalikult tihedalt taimi täis! Pole seal ju kuskilt võimalus omale meeldima hakanud taime täissuuruses nähagi. Neid väikesi taimehakatisi alati istutame liiga tihedalt. Tartu Puukoolis on korralik okaspuude kollektsioon ka olemas! Tasuks pilku sinna heita! Ka paljud lehtpuud on täiskasvanud suuruses. Alati enne omale taime istutamist oleks soovitav selgeks teha nende mõõtmetega täiskasvanult .
Nt. Järvseljale tullakse taimi ostma kogu Eestist. Milline valik! Küsige parem, mida seal ei ole!!! Enamus kohapeal kasvatatud. Ja jalutuskäik pargis ja näidispeenarde vahel on juba ise elamus!
Liina

PostitusPostitas maalane » Neljapäev Okt 01, 2009 09:20

http://www.rebasetalu.net/index.php?page=6

Ehk lähen isegi kunagi uudistama.Asub meie maakodust vaid loetud kilomeetrite kaugusel8-)
maalane

PostitusPostitas marslane » Neljapäev Okt 01, 2009 10:50

Ausalt, mina olen küll Rebase talus pettunud, ostsin 2 aastat tagassi augustis pirnipuu Pepi, millel leheservad olid mustaks tõmbunud. Loll, nagu ma olen, uskusin omanikku, kes väitis, et istik jäi kuiva kätte ja seetõttu leheservad mustad, küll kosub. Tegelikult oli aga kärntõves ja pidin ikka palju scoret ja närve kulutama. Mis loeb odav hind kui taim vigane.IIal enam sealse rahvaga tegemist ei tee.
marslane

Mine Sooduspakkumised

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline