Boiler

Sanitaarthenilised tööd, saunade ehitus ja viimistlus

Re: boiler

PostitusPostitas juta230 » Kolmapäev Juun 18, 2008 09:58

Eks alguses oli omalgi naljakas, et mis trikke meie boiler teha oskab. Aga selliseid asju kannataks välja heal juhul paar päeva, kuid pool aastat on liig mis liig.
vesi läheb soojaks küll, kuid jahtub uusti maha, kui kaitse välja lööb. Kahjuks boiler ei ütle mulle, millal ta kavatseb kaitsme välja lülitada ja seetõttu on sooja vee saadavus väga ettearvamatu.
Tuleb vist see mürakas selga võtta ja sammud poe poole sedada.
juta230

PostitusPostitas pizi » Kolmapäev Juun 18, 2008 10:05

Ma küll soovitan poodi tagasi viia. Minu blondi loogika on lihtne, kui seade ei täida talle antud eesmärki ning just ise talle kirvega kallale pole läinud või maha visanud, on ikka müüja probleem küll, mitte minu oma. :D
pizi

PostitusPostitas mYgri » Kolmapäev Juun 18, 2008 12:21

Enne protesti esitamist veendu, et kaitsmed vastavad boileri võimsusele ja kas häälitsemine on põhjustatud boilerist endast või ühendustest (tagasivooluklapp jne...). Tavaliselt tekitab häält lubjastunud küttekeha.
Aga alati on kasulik teadjamate inimestega vestelda! Iga poeskäik teeb terakese võrra targemaks ;)
[url=http://www.hot.ee/emulaator][img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan5trans.png[/img][/url]
mYgri

PostitusPostitas juta230 » Kolmapäev Juun 18, 2008 23:38

see kaitse on ehitatud juba tehases bolieri külge. Ja katlakivi meil praktiliselt üldse pole. Igatahes pole me kome aasta jooksul veekeetjat puhastama pidanud. Aga seda klappi võiks küll lasta kellegi vaadata. Kui saaks vaid selle kaitsme ka välja vahetada, siis lepiks juba sellega, et kord nädalast boiler veest tühjaks lasta, et haisema ei hakkaks.
juta230

PostitusPostitas Pambuke » Kolmapäev Juul 16, 2008 22:17

kasutaks teemat ära ja uuriks kuidas käib boileri puhastamine? kes kus mis ja kuidas? st kas sellega saaks ka ise hakkama v tuleb keegi tark kuskilt kohale kutsuda? ja mida täpsemalt puhatamise protsessi käigus üldse tehakse?

Sorry ma Blondu :D
Pambuke

PostitusPostitas vee » Neljapäev Juul 17, 2008 08:50

Njah siis. Elektromet'ga samad probleemid. Peksis kaitset välja, parandajat ootasin ikka oi-oi kui mitu nädalat, enne seda läks hulk aega selle nahka, et välja selgitada, kumb maaletooja üldse parandama peaks tulema. Lõppes sellega, et see kaitse pidavat liialt küttekeha lähedal olema ja jäeti vabalt rippuma...
Selle peale ma aga ei tulnudki, et hais võib ka boileri süü olla, kuigi jah, otse kaevust on vesi suurepärase lõhna ja maitsega. Aga huvitav, miks siis ainult suvel... kummaline.
Päikest!
vee

PostitusPostitas juta230 » Neljapäev Juul 17, 2008 13:14

meie saime poest uue kaitsme. Isegi ostutsekki ei kästud näidata. Mees vahetas selle ise ära. Aga haisust unustas ta müüjaga juttu teha. Vot ei tea, mis selle vastu üldse teha saaksi. Võib-olla aitaks ka seespoolt puhastamine. Aga kahjuks ise ei oska ja ei julge ka. Asjal on ju veel garantii.
Meil on ka muidu kaevus hästi hea vesi. Külalised, kes meie vett joovad, räägivad et nemad on harjund sellist vett poest ostma.
juta230

PostitusPostitas mYgri » Neljapäev Juul 17, 2008 19:47

Pambuke Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kasutaks teemat ära ja uuriks kuidas käib boileri
> puhastamine? kes kus mis ja kuidas? st kas sellega
> saaks ka ise hakkama v tuleb keegi tark kuskilt
> kohale kutsuda? ja mida täpsemalt puhatamise
> protsessi käigus üldse tehakse?

Oleneb boilerist. Mina oma kahesüsteemsel keerasin alt küttekeha lahti, sealt kukkus paari kilo jagu katlakivisodi kah välja. Otsisin kivistise seest spiraali üles ja puhastasin kõik ära. Oleks tagasi uue küttekeha pannud, aga poest anti vale mudel. Nii et, sama tagasi ja kütab jälle...
[url=http://www.hot.ee/emulaator][img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan5trans.png[/img][/url]
mYgri

Mine Pesuruumid, WC, saun

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist