Infrapunasaun koju?

Sanitaarthenilised tööd, saunade ehitus ja viimistlus

Re: Infrapunasaun koju?

PostitusPostitas alma » Neljapäev Aug 21, 2008 19:22

Mul on väga rumal küsimus, aga ma paremini ei oska: kui palju seda va elektrivõimsust on vaja, et üks selline näiteks 2 - inimese oma koju muretseda? Ja muud aparaadid ka töösse jäävad, mitte et maja pime ja alma saunas küünlavalgel. Kui nüüd on mõistetav, mida ma küsida tahan..
alma

PostitusPostitas riina33 » Neljapäev Aug 21, 2008 21:24

ühe radika jagu kulub ära :) Kui Teie el.võimsuss elektriradikat kannatab siis saab ka infrapunasaun hakkama
riina33

PostitusPostitas alla » Kolmapäev Veebr 04, 2009 18:38

TERE OLEN HUVITATUD
alla

PostitusPostitas soetaks ka, aga... » Reede Veebr 06, 2009 15:51

Olen kuulnud, et infrapunasaun soodustab igat sorti kasvajate teket/suurenemist (nt. müoomid, halvaloomulised sünnimärgid jne). Kas sel jutul on mingi tóepóhi ka all?
soetaks ka, aga...

PostitusPostitas alla » Teisipäev Veebr 10, 2009 22:33

Väga tahaks kahe kohalis, soodsama hinnaga ostaks ara, kus saks neid vaadata
alla

PostitusPostitas mann78 » Laupäev Sept 05, 2009 22:02

no need hiina saunad siin ja need infrahouse carbon elementidega küll mingid kvaliteetsed asjad pole, ammugi siis rääkida tervislikkusest. kui omale osta siis ikka kvaliteetne asi, mitte need mis ainult pool efekti välja annavad.
mann78

PostitusPostitas ... » Pühapäev Sept 06, 2009 08:52

Iga inimene on erinev. Selle asemel.et küsida nõu vasakult ja paremalt, tuleks ise mõned korrad sellises saunas käia. Siis on selge, kas see tüüp sobib Sulle ja Sinu tervisele või ei. Kahju on ju kui soetad endale peene asja ja see ei sobi mingil põhjusel. Võib olla olnuks mõni lihtsam ja odavam variant palju sobivam.
...

PostitusPostitas raimo » Neljapäev Sept 17, 2009 12:35

Kõige paremateks infrapuna saunadeks peetakse neid kus on kasutusel keraamilised soojuselemendid, sellele on ka teaduslik põhjendus olemas ja sellekohast informatsiooni leiab hulganisti internetist. Keraamiline element on kõige looduslähedasem materjal ja sarnaneb enim päikeselt kiirgava soojusega.
Ise olen erinevaid saunu testinud ja seda fakti kinnitab ka oma kogemus, energiat ja värskust on peale saunaskäiku nagu rohkem. Pidi ka paremini sobima neile kes üldiselt kuuma ei kannata. Keraamilise allika miinuseks on selle kõrgem hind ja transpordil peab olema ettevaatlikum kuna kardab tugevat põrutamist (kergmetallelementidega seda probleemi pole).

Hetkel on meil üks selline sauna veel ka müügis, kui kellelgi lähemat huvi asja vastu võib tulla vaatama, [url=http://www.hifiweb.net/index.php?kat=sub&sub=358&parent=28]lähem INFO siit.[/url]
raimo

PostitusPostitas riina33 » Reede Okt 23, 2009 11:16

Meie infrapunasaunu saab vaadata Väike-Ameerika 30 E-R 90.30-15.30 soovi korral saab ka sauna proovida. Riina 56694812 riina.kurval@gmail.com
riina33

PostitusPostitas jaana29 » Pühapäev Okt 25, 2009 17:39

Otsin omale ka infrapunasauna ja leidsin veel sellise soodsa pakkumise: http://www.osta.ee/10518510 huvitab selline asi, et kas sellest värviteraapiast mingit kasu ka on.
jaana29

Mine Pesuruumid, WC, saun

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline