Mustavärvi wc pott-kust saada?

Sanitaarthenilised tööd, saunade ehitus ja viimistlus

Re: musta värvi wc pott-kust saada?

PostitusPostitas p » Reede Mär 27, 2009 08:43

Mul on juba mitu aastat tumesinine pott. Kah sellepärast, et ilus oleks ja tualetti sobiks. Kui nüüd oleks vaja uus panna, siis eelistaksin kindlasti valget või mõnda muud heledat värvi, tumedat on keerulisem korras hoida, st peab palju rohkem vaeva nägema kui valgega.
p

PostitusPostitas kaju » Reede Mär 27, 2009 11:57

Ha..ha...ha.Kes kunagi samuti otsustab mingi tumedat värvi wc poti kasuks-varuge tolmulappe.See väide et tumeda pealt välja ei paista tolm ja mustus on totaalselt vale.Just tumeda pealt paistabki.Kuid siiski minu must pott mulle armas-nii stiilne ja sobib antiikse atmosfääriga.Oma ema pärast ses küsimuses ma eriti ei põe-tolmu püüdmine õhust ,enne kui maha langeb,tema põhihobi.Saabki ennast välja elada.
kaju

PostitusPostitas kassijagaja2 » Reede Mär 27, 2009 14:59

Kas keegi muidu tõesti kujutab ette, et tolm ei paista MUSTA värvi asjade pealt välja?!
kassijagaja2

PostitusPostitas skvipe » Teisipäev Aug 04, 2009 15:42

Sain Ehituse ABC-st 3 või nii aasta eest, oli Porta firma jah. Tookord olid soodukaga, seega sain poti ja valamu kokku 1500 krooniga.

Tolm paistab tõesti välja ja lubjasete loomulikult ka, aga üldmulje on minu arust mustal vaatamata sellele elegantsem kui tumepruunid roostejäljed valge peal. Maitse asi muidugi. :)
skvipe

PostitusPostitas kaju » Neljapäev Aug 06, 2009 12:16

Eh,ei leidnudki emale musta,tuli osta valge.Mis seal ikka.Samas teadvustasin endale selle otsingu käigus,et mustad kraanikausid samuti kadunud.See oli mulle suht paha uudis, sest mul wc ja vannituba ühine ja minu pott ju must.Millegipärast olin lootnud ,et neid jätkub igavesti,kuid selgub-pole see valik enam nii mitmekesine ühtki.Eks tuleb hakata peale passima,kiiret selle asjaga siiski pole.
kaju

PostitusPostitas Peeter P » Neljapäev Juul 21, 2011 17:25

Mina ostsin endale must wc internetist SanSan.ee-st (www.sansan.ee). Hea hind ja siiamaani võib kvaliteediga ka rahule jääda...
Peeter P

Mine Pesuruumid, WC, saun

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline