Mustavärvi wc pott-kust saada?

Sanitaarthenilised tööd, saunade ehitus ja viimistlus

Mustavärvi wc pott-kust saada?

PostitusPostitas kaju » Pühapäev Mär 22, 2009 22:15

Hiljuti avaldas mu ema soovi saada endale musta värvi wc pott. Kuna ta ise invaliid, siirdusin Tallinnasse otsinguretkele. Hinnaskaala oli nii 2500eek. Käisin mitmel pool-abc ehituskaubamaja, Järve keskus jne aga ei midagi. Kui keegi on midagi sellist näinud, palun andke teada.
kaju

Re: musta värvi wc pott-kust saada?

PostitusPostitas trumm » Esmaspäev Mär 23, 2009 09:44

vannistuudio
trumm

PostitusPostitas kaju » Teisipäev Mär 24, 2009 21:29

Niipalju,kui kodulehte vaatasin,suht hirmkallid disainasjad seal.Mul ikka harju keskmist (2500EEK) vaja,ainult musta.
kaju

PostitusPostitas trumm » Teisipäev Mär 24, 2009 21:32

jummel, kodulehel on loomulikult väga väike valik. on ka soodsama otsa asju. soovitaks ikkagi kohale minna v helistada. ja muidugi ei saa märkimata jätta, et tõenäoliselt tõesti must keraamika ongi märgatavalt kallim - pigment ise juba maksab omajagu, rääkimata hinnalisast selle eest, et mittetraditsiooniline toode. aga noh, ei pea ostma ju :)
trumm

PostitusPostitas kaju » Teisipäev Mär 24, 2009 23:01

Ise ostsin endale musta wc poti 2 aastat tagasi ABC ehituskaubamajast 2400EEK.Oli firma PORTA.Nüüd kui mu ema samasugust tahab,ei suuda kuidagi leida.Järve selveris oli roosa,helesinine,beez....Homme helistan sinna vannistuudiosse,mine tea,äkki ongi.
kaju

PostitusPostitas Atsihh » Kolmapäev Mär 25, 2009 13:02

Soodsam sanitaartehnika on muidu siin:

http://www.dunven.ee/catalog?locale=et&itemId=8320

Musta hetkel silma ei hakanud, küll aga näiteks tumesinine.
Atsihh

PostitusPostitas trumm » Kolmapäev Mär 25, 2009 20:32

kui isegi poti väljastpoolt saaks musta mingi portselanivärviga (mis on jube kallid), siis ma ei kujuta ette, mis värv see olema peab, mis seda koormust talub, mida wc-pott seestpoolt saab. kõik puhastusvahendid on ikka väga söövitavad ja happelised, neile ei pea ükski värv vastu.
trumm

PostitusPostitas kaju » Kolmapäev Mär 25, 2009 21:14

Helistasin vannistuudiosse - ettetellimisega tõesti võimalus omandada must pott,itaalia disain,u.10 000 EEK eest.Liig kallis esimese grupi invaliidi jaoks.Samas mul endal olnud kunagi wc pott 900 EEK, aasta pärast tuli ära visata,sest kõik logu.Seega,sorry,teises pakkumises värvivariante küll palju,kuid nii odav pott vaevalt et kvaliteetne.Santehnik ütles mulle,et korralik wc pott ikka üle 2000 maksab,selline mis kestab.
Täna ema tegi siiski mulle hinnaalandust ses osas,et lubas kaaluda ka teisi värvivariante
kaju

PostitusPostitas trumm » Kolmapäev Mär 25, 2009 21:37

miks ta musta tahab?

korralik gustavsberg, ifö v ido oleks ju muidu väga hea lahendus. praegu ju soodushindu ka palju. kahjuks nad jah, valged.
trumm

PostitusPostitas kaju » Kolmapäev Mär 25, 2009 22:06

Noh,eks ta minu juures nägi,tahtis kaa.Ise muretsesin musta, sest mul musta värvi antiikne malmvann(wc ja vannituba koos),sobis sellega hästi kokku.Peab ütlema ,et must on tõesti väga ilus.
Praegu ema teeb remonti vannitoas(wc eraldi),tahtis korraga ka wc poti vahetada.Eelmine on u. 15a. vana.Võibolla sobiks pruun?Tapeet wc-s oranz.Või roheline-vannituba roheline.Siis tuleks ka wc-s roheline tapeet panna.Ma arvan et ta lihtsalt tahab vaheldust sellest valgest.Et kui on võimalik - miks ka mitte.
kaju

Mine Pesuruumid, WC, saun

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline