Kuivkäimlast WC ehitamine

Sanitaarthenilised tööd, saunade ehitus ja viimistlus

Kuivkäimlast WC ehitamine

PostitusPostitas Britt logimata » Esmaspäev Veebr 24, 2014 01:57

Küsimus selline - olemasolevas vanas majas on hetkel kuivkäimla. Tahame selle "välja lõhkuda" ja asemele ehitada dushinurgaga wc ja ühendada maja linna kanalisatsioonitrassiga. Küsimus selline - mis selle auguga tegema peaks - ok, esialgu tühjendame selle ära - edasi ilmselt oleks vaja seda täita? Millega täita? Kas oleks vaja midagi ette võtta, et välistada selle haisu või niiskuse tungimist majja. Tegu on kõrge vundamendiga majaga ja kogumispaaki pole - on mingisugune settekaevu moodi asi nagu ma olen aru saanud. Lahti pole veel kraapinud seda - kohe kui ilmad soojemad plaanime selle käsile võtta. Seega täpselt ma ei teagi, mis seal on.
Britt logimata

Re: Kuivkäimlast WC ehitamine

PostitusPostitas keiuke » Teisipäev Mai 13, 2014 13:43

Meie tegime täpselt sama asja. Miks sa arvad, et niiskus ja hais majja hakkavad tungima? Kõik sõltub ikkagi kaevu asukohast ja sellest, kuidas see on tehtud. Igal juhul augu täitis mul mees mingi seguga. Tegi sinna mingi konstruktsiooni, et segu alla ei kukuks. Kaevu teise toruaugu müüris kinni. Vastik töö oli see.
keiuke

Re: Kuivk

PostitusPostitas kuivk » Laupäev Juul 05, 2014 05:03

Osta endale "bakter" mis kuivkäimlasse sisse läheb, las see teeb enne oma töö seal ära kui lahti hakkad lõhkuma.
https://polytrade.ee/tooted/vaeliskanal ... etail.html
kuivk

Re: Kuivkäimlast WC ehitamine

PostitusPostitas Britt_ » Esmaspäev Veebr 23, 2015 14:38

Kuna meil nüüd töö tehtud, siis jagan ka infot: Kõigepealt kutsusime fekalisti, kes tõmbas augu tühjaks + pesi survepesuriga ära. Siis lükkasime augu liiva ja kildu täis ja ehitasime kinni. Ei ole mingit haisu ega niiskust ei majas sees ega majast väljas enam.

Kanalisatsiooniga ühendamiseks tellisime torutööd spetsiaalselt firmalt, kes tuli ja kaevas kopaga kraavi linnakanalist kuni majani ja ühendas torud, sh eraldi tööna tellisime teemantpuurimise, kes tegi läbi paekivivundamendi torude jaoks augud ja kui torud olid tuppa veetud tegime ise edasi. Kokku läks aega kaks päeva ja ca 800euri.
Britt_

Mine Pesuruumid, WC, saun

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline