Suur ahi

Küttelahendused, elektriabi ja ventilatsiooniküsimused

Re: Ahi

PostitusPostitas trumm » Teisipäev Juun 07, 2005 12:41

vigri

palun kas saadaksid pottsepa kontaktandmed mulle meilile, soovin ka ahju tellida.
trumm

PostitusPostitas Alumina » Neljapäev Juun 09, 2005 19:54

Aleks ja Vello teatsid täheldada et shamott ei salvesta ega ega lähe soojaks. Mis imelik materjal see siis on? Polegi savist vä?
Alumina

PostitusPostitas m » Teisipäev Juun 14, 2005 17:53

to alumina
see on selline materjal, mis kannatab tuld :) ei tellis ega pott kannta otsest tuld, lähvad katki.
m

PostitusPostitas Mõmmik » Kolmapäev Juul 27, 2005 15:07

palun väärt pottseppade andmeid! Plaanis teha lasta nii uus pliit kui ka kaminahi Harjumaal.

tiinas33@hotmail.com
Mõmmik

PostitusPostitas andri » Teisipäev Sept 13, 2005 19:54

Tere!
Nii palju on aega möödas Sinu postitusest.Kas oskaksid mulle sellist pottseppa soovitada, kes niisuguste hindadega tööd teeb. Mul ajab glasuurahi sisse ja remondi eest küsivad 30000.- nii kurb!
Tervitustega,Andri
andri

PostitusPostitas Kalle » Teisipäev Sept 13, 2005 21:59

ANDRI,kus kandist ise pärit?kus on ahi?Tegelen ka aegajalt pottsepandusega ja vist plaanin sellele täitsa üle minna.Ise Tartu kandist.
Kalle

PostitusPostitas Mari » Teisipäev Sept 13, 2005 23:25

Ei tea, kas see firma teeb hea töö? Tunduvad olevat vinged ahjud piltidel. Kas on keegi neilt tellinud?
Mari

PostitusPostitas e » Pühapäev Mär 27, 2011 23:19

Tere.
Lugesin Teie vana postitust. Kui Saaks teada meistri kontaktsid oleks huvitatud. Aitähh!
e

PostitusPostitas sipsu » Kolmapäev Mär 30, 2011 18:18

Tere.Lugesin juhuslikult , et oleks vaja nagu pottseppa.Võin soovitada meest, kes tegi meile ahju ja pliiti.Helistasime, mees tuli kohale, vaatas asjad üle ja andis täpse materjalide kalkulatsiooni.Kui materjal oli kohal siis tuli ja tegi lihtsalt töö ära ja oleme väga rahul.Seda tööd on ta teinud 30 aastat nii et pole ka algaja. Kahjuks perekonnanime ei mäleta aga tema number on 56473792 Arvo.Võite ju helistada ja proovida nagu öeldakse -küsija suu peale ei lööda.
sipsu

PostitusPostitas minu kogemus » Pühapäev Juun 26, 2011 11:52

Ise lasin endale teha paar aastat tagasi glasuurpottidest puupliidi ja tulemusega väga rahul.Klaasiga uksed nii küttekoldel,kui praeahju osas,nii et kui tuli all on nagu kamin ja samas näha ka kuidas pirukad kerkivad.Kõik kolm omadust koos - ilus , annab sooja ja praktiline,saab ka süüa teha.Meistri leidsin kuulutuse kaudu pealinnast,mingeid kohalikke ei usaldanud.
Kuna glasuuritud ahjupott on suht kallis siis sai nendest tehtud ainult pliidi osa.Soojamüür sai tehtud tellistest ja siis üle plaaditud tavaliste suurte glasuurplaatidega,isegi toon toonis porte sai vahele ilu jaoks pandud.Pliit tuli seega pruunidest glasuuritud ahjupottidest ja soojamüür sai plaaditud elevandiluu kreemikasvalgete plaatidega ja porte samuti selline kreemikasvalge ornament vahele.
Üldmulje ja kontrast jäi minu meelest väga hea,parem sellest,kui oleks kogu kupatuse pruuni teinud.
Mõtlesin seda ahju teemat lugedes,et võibolla kokkuhoiu mõttes oleks võimalik ka tellisahju üle plaatida,nii et välja näeks nagu oleks tehtud glasuuritud ahjupottidest?
minu kogemus

Mine Küte, ventilatsioon ja elekter

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist