Kust leida köögimööbel soodsalt

Mööbli valik, kodutekstiilid jne

Kust leida köögimööbel soodsalt

PostitusPostitas noorpere » Teisipäev Apr 12, 2005 19:09

Kes valmistab soodsalt ilusat ja vastupidavat köögimööblit?
noorpere

Re: köögimööbel

PostitusPostitas triin » Teisipäev Mai 10, 2005 18:41

k-konstruktor Mustamäel
triin

PostitusPostitas blond ehitaja » Kolmapäev Mai 18, 2005 13:33

Ise tellisin just äsja Camilla Köökidest http://web.tnc.ee/?LangID=1&CatID=93
Tütarlaps (projekteerija?), kes minu köögiga tegeles, oli hästi vastutulelik, mõtles kaasa, soovitas, ... Hind ei ole just kõige odavam, aga umbes 50% odavam kui Hansperdis tehtud analoogiline pakkumine. Pealegi Hanspert ei suvatsenud joonist ja pakkumist isegi mitte minu mõõtude järgi teha. Mul nimelt ebastandartne köök ja muud erinõuded.
Loodan, et nüüd ära ei sõnunud, sest asi on alles tellimise järguis ja midagi kohal veel ei ole;-)
blond ehitaja

Re: kццgimццbel

PostitusPostitas mari » Kolmapäev Mai 18, 2005 16:39

Aj-grupist tellisin kaseuksed köögikappidele. Tegid täpselt nii kui mina tahtsin, õlitasid jm. Tellimus valmis õigel ajal. Hinnad on neil igati sobivad. Pagana ilusaid asju teevad.
mari

PostitusPostitas morn » Neljapäev Mai 19, 2005 23:26

Ma ei soovita kellelgi tellida Camilla köökidest. Olen olnud ise 2 köögi valmimise juures ja näinud probleeme nii projekteerimisel, kui hiljem paigaldamisel. Lisaks esines mõlemal köögil mitmeid defekte. Suhtlemine müügisaalis jättis meeldiva ja kompetentse mulje. Hiljem defektide ilmnemisel oli suhtlemine teistsugune, viivitati, ei kontakteerutud klientidega, parandused taas vigadega.
morn

PostitusPostitas kelluke » Reede Mai 20, 2005 08:58

Kas AJ-grupis joonistatakse ka projekt või peab ise valmis joonisega kohale minema? Kas nad valmistavad ainult täispuidust mööblit või ka puiduspooniga? Kas paigaldamine on professionaalne? Kas keegi oskab öelda, palju keskmiselt köögi jooksevmeeter seal maksta võiks? Piltide peal tunduvad väga kenad asjad küll...
kelluke

PostitusPostitas Ansa » Esmaspäev Juun 13, 2005 11:43

Mul ka Camilla köökidega halvad kogemused. Tellisin Järve keskuses olevast salongist. Kui kokku hakati panema, selgus, et kuuest kapist olid ainult kaks õiges mõõdus ja pooled kapiuksed on puudu.
Köök pidi juba kolm nädalat tagasi paigaldatud olema. Juba nädal aega asi lihtsalt seisab. Telefonis lubavad et, "kohe-kohe tuleme parandame". Ei soovita Camilla Köökidega tegemist teha, säästate raha ja närve.
Ansa

PostitusPostitas Lillu » Teisipäev Juun 14, 2005 12:18

Minu köök sai aga tellitud Hansperdist ja olen täiesti rahul, säästsin raha sest panime ise kokku. Kohapeal aidatakse projekt teha. Võid seda teha kas Ülemistes või Roccalmares. Väikesed apsud tulid ka minul, näiteks viisin kapiuksed uuesti värvimisele, sest polnud minu soovitud värv(olid täitsa valged aga soovisin ), aga ülejäänu oli täpselt paigas. Köök mul ka ebastandartne ja kokku läks 20 tuhhi ümber koos furnituuridega.
Lillu

PostitusPostitas Ansa » Kolmapäev Juun 15, 2005 08:59

Nende Järve keskuse ja Pärnu mnt Camillade ja Hansperdi probleem ongi selles, et nad on võimelised tegema korralikult ainult standard mõõtudega kööke. Nii kui mõõdud muutuvad, keeratakse täielik käkk kokku. Tellisin 5 aastat tagasi Hansprdist ka ühe köögi. See oli standartses mõõdus ja kvaliteet oli palju parem kui Camillal praegu. Ainult paigaldajad olid umbkeelsed ja tegid paar viga.
Ansa

PostitusPostitas kessu » Kolmapäev Juun 15, 2005 09:23

http://www.mattipuit.ee/tooted.htm
Meie köök sealt tellitud. Firma ise asub Pärnu lähedal.
Mina projekteerisin oma köögi ise. See firma minu teada ainult valmistab, aga täpselt ei tea ka. Olen väga rahul. Kõik oli täpselt nii nagu plaanitud. Ja neil ei ole standardmõõte! Köök meil 3-aastat olnud ja kõik on ok.
kessu

Mine Mööbel ja tekstiilid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline