Kust leida köögimööbel soodsalt

Mööbli valik, kodutekstiilid jne

Re: köögimööbel

PostitusPostitas Kerli » Kolmapäev Juun 22, 2005 21:53

Mina kiidaks Andi Mööblit. Tõeliselt asjalik teenindus ja imeilusad köögid.
Kerli

PostitusPostitas lihtne » Esmaspäev Juul 04, 2005 12:08

meie tegime ise. Kui ma kolmandas kohas kuulsin, et eritellimusel mööbel on standardmõõtudes ning mittestandartne on x korda kallim ning aega läheb n korda rohkem, tegime ise projekti, lasime täpselt oma mõõtudes lauaplaadi (nurgaga) teha, ostsime puituksed, ainult küljed tuli kodus välja lõigata. Mul kappe põrandal 3+5 meetrit ja üleval 3 meetrit kappe, tasapinnad 2 kõrguse ning 2 laiusega, kogu kupatus läks maksma natuke üle 5 tuh.krooni.
lihtne

PostitusPostitas Vilma » Pühapäev Juul 24, 2005 12:16

Kas keegi oskab kommenteerida ka Zalong kööke?
Vilma

PostitusPostitas täitsatotu » Neljapäev Aug 04, 2005 10:41

lihtsale
Kust uksed ostsite? Ma läheks ka meelsasti seda isetegemise teed pidi - kõrini on neist firmadest, kus ühel on üks ja teisel teine häda, ikka nii ei saa ja naa ei saa, ainus asi, millega kõik ühtviisi hästi hakkama saavad, on sellise eelarve koostamine, mis mul silme eest mustaks võtab. See 5000 sobiks mulle hästi, tegelikult mul veel polegi viit meetrit kappe vaja. Ehk jagad lähemalt selgitusi-õpetusi, kust mida osta jne. Oleksin hirmus tänulik.
täitsatotu

PostitusPostitas RK » Neljapäev Aug 04, 2005 11:12

Mind huvitaks ka kuidas lihtne omale köögimööbli tegi? Millest karkassi tegid ja kust uksed said?
RK

PostitusPostitas lotta » Neljapäev Aug 04, 2005 11:55

me parasjagu tegeleme ka kapinduse-karkassindusega & kasutame tavalisi melamiinkattega puitlaastplaate, mida iga ehituspood pakub
lotta

PostitusPostitas anna-maria » Neljapäev Aug 04, 2005 16:22

No aga sinna kappidesse käivad ju igasugused sahtlisüsteemid ja rullikud-mullikud ja mingid erilised hinged jms - kuidas te ise oskate, aru ma ei saa?
anna-maria

PostitusPostitas Kripsik » Reede Aug 05, 2005 09:47

neid rullikuid-mullikuid jms saab osta spets köögimööbli furnituuri poest, järve keskuses on näiteks üks selline, kohe 2. poolkorrusel veekardinate taga. Kaupluse nimi ei tule hetkel meelde. Seal on päris korralik valik träna kaasaegse köögi jaoks.
Kripsik

PostitusPostitas lihtne » Reede Aug 05, 2005 11:59

Uksed ostsime Ehituse ABC-st (abiks ka kliendikaart), need sellised ribidega puituksed, neid saab lakkida ja värvida milliseks tahad, samuti on neid mitmes mõõdus, puitlaastplaadid ostsime sealt samast (neid tuleb saagida); hinged, jalad ja muu selline olid Õimäel K-Rauta poes kõige odavamad, lauaplaadi tellis abikaasa Tallinnas Lastekodu tänavalt Bussijaama vastast (oli vist EEK-Trade), saeti ilusti parajaks, viimistleti ära (see oligi kõige suurem väljaminek). Sahtlisüsteeme meil ei ole, on riiulid, kusjuures riiulid kahes mõõdus: alumine täiskapi sügavuses ja ülemine poole kitsam. Soovitan kappidele kindlasit alla reguleeritavaid metalljalgu, saab pesta põrandat ka kapi alt ning kapi paigaldamine on lihtsam. Aga sahtlisüsteeme saab ka eraldi osta, Kadaka tee KEY kaubamajas on esimesel korrusel mööblipood, kus süsteemid päris talutava hinnaga saadaval. Ülemiste kappide karkassid ostsime kasutatud mööbli poest Lasnamäel, sattus just sellist beezhi värvi karkass nagu alumistel kappidelgi, uksed vahetasime ära.
Kõige tähtsama, kapi valmistaja, sain õnnega pooleks juba 17 aatat tagasi, aga kustkohast, seda ei ütle.
lihtne

PostitusPostitas Kripsik » Reede Aug 05, 2005 18:58

lihtne Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Kõige tähtsama, kapi valmistaja, sain õnnega
pooleks juba 17 aatat tagasi, aga kustkohast, seda
ei ütle.

nii nii, kohe näha, et vanad sõbrad ;)

Kripsik

Mine Mööbel ja tekstiilid

Kes on foorumil