Täispuidust riidekapp?

Mööbli valik, kodutekstiilid jne

Re: täispuidust riidekapp?

PostitusPostitas porknand » Pühapäev Sept 28, 2008 20:45

Ei noh, õlle kogusest küll ei sõltu see kapi raskus. Mul on kodus päris vana kpp. Ja seda ma ikka naljalt ei tõsta. Aga puit on ilusam küll, ja seda saab ka lihvida ja töödelda kui vaja, need tehismaterjalid on ju spooniga või laki all, see kui kannatada saab, siis ongi kapp tuksis, Või otsi uut spooni paikamiseks. anett, vali ikka naturaalpuidust kap, see on ikka ehe ja looduslik, mitte mingi tehis.
porknand

PostitusPostitas maime » Pühapäev Sept 28, 2008 21:45

Ma mõtlesin ka, et meie uues kodus võiks naturaalpuidust mööbel olla. Kpi osasma ei tea veel, kas hankida suure, kus on ka pesuriiulid, või kaks väiksemat.
maime

PostitusPostitas anett » Esmaspäev Sept 29, 2008 11:44

ise kaldun kah arvama, et täispuit oleks see õigem. voodi ja kummut nagunii plaanis täispuidust soetada. ainus probleem on see, et pole siiani leidnud. seega - ehk oskab keegi soovitada, kust veel peale Pesapuu peo tasuks otsida neid?
anett

PostitusPostitas Ai » Kolmapäev Okt 01, 2008 10:41

Vanakraami poodidest. Osta.ee. Sealt v6id leida ikka p2ris vanu kappe.Tavalistes m88blipoodides on ka myygil. Ise ostan ainult puidust m88blit sest puit kestab. Eelistan puitu ka sellep2rast, et kui puidu sisse kriim tuleb v6i v2ike tykike kyljest siis see annab esemele pigem midagi juurde. Pealegi kui ei meeldi kulunud m88bel siis saab puitu alati lihvida ja lakkida v6i 6litada ning asi uus. V6ib olla keegi on teinud,aga mina ei kuijuta h2sti ette kuidas ma saepuruplaati hakkan lihvima v6i kuidas ma sellele 2ratulnud tykikese tagasi paneksin.
Ai

PostitusPostitas olev » Esmaspäev Okt 20, 2008 20:27

kui räägid täispuitmööblist, mis on valmistatud männist siis see on igal juhul halvem, kui korraliku spooniga kaetud mdf. Kui aga korralikust väärispuidust valmistatud mööblist rääkida siis selle hinda nähes läheb enamusel teist mdf-ipõlgus üle.
olev

PostitusPostitas trumm » Teisipäev Okt 21, 2008 11:24

aga miks on mänd halvem kui mdf?
trumm

PostitusPostitas olev » Teisipäev Okt 21, 2008 22:17

Ega mänd halb olegi ehitusmaterjaliks väga hea. Mööbli jaoks liiga pehma. Spoonitud mdf on aga piisavalt tugev, et seda mööblit saab ka ilma erilise ettevaatuseta kasutada.
olev

PostitusPostitas trumm » Kolmapäev Okt 22, 2008 10:44

aaa... et ainult pehmus on puudus? s.t. kui ei tao ega kriimusta, siis muud viga ega häda pole?

samas mul ntx ämm ja äi tellisid hirmkalli ja moodsa kõrgläikelise köögimööbli. ülipeen. aga kuidagi läks keegi kogemata kusagile sahtlserva vastu (või läks sinna vesi vmt) ja väike tükk tuli lahti nigu niuhti. nii et ma ei teagi...
trumm

PostitusPostitas Dii. » Kolmapäev Okt 22, 2008 11:08

Trumm, see sinu ämma äia hirmkallis köögimööbel oli kindlasti värvitud kõrgläige, see on odavam kui lamineeritud (no siuke plastikukiht läheb peale). Minul on juba teine köök valge kõrgläige (muidugi see teine versioon) ja mul jätkub vaid kiidusõnu, sest see on ainuke materjal, millele ei jää kassi küünejäljed. Minu kuulus herr Eduard joob vett vaid kraanist ja seega hüppab ta päevas nii 10 korda kraanikausi juurde ja iga kord aitab tagajalgadega kaasa, loomulikult mööda kõrgläikelist kapi ust.
(aa ja võimalik täiesti ok hinnaga saada)

Mänd - vanaisa vana laud männist, pole märganud, et pehme, aga puit läheb vist ajast tugevamaks....

Spoonitud versioonid minu arvates sakivad. Ma meeltesegaduses ostsin spoonitud voodi ja sellelt on juba mitu kildu välja lennanud...
Dii.

PostitusPostitas trumm » Kolmapäev Okt 22, 2008 11:34

mkmm, kõrgläike laminaat on. nö laminaat pealt ei kriimustu jah, aga kuidagi külje pealt mingi asi lõi vastu minnes tüki välja.
trumm

Mine Mööbel ja tekstiilid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist