Köögi töötasapind - puidust

Mööbli valik, kodutekstiilid jne

Re: köögi töötasapind

PostitusPostitas We » Laupäev Mär 29, 2014 14:54

Kui ei viitsi tegeleda õlitamisega ja tahad lihtsalt hooldatavat tasapinda tasub valida kivist töötasapind B)
We

PostitusPostitas Pesapunuja » Teisipäev Juul 29, 2014 12:47

Eelmises kodus tegime tammeliimpuidust töötasapinna ja õlitasime-vahatasime. Peale 10a tekkis üks pragu kraanikausi ümbrusesse. Meid see muidugi ei häirinud. Praeguses ajutises majaosas tegime kogu mööbli kuusepuidust - kapid värvisin läbipaistva värviga valgeks ja tööpind (38mm paks) õlitasin toonõliga + tõmbasin peale vahakihi. Iga kihi vahepeal poleerisin terasvillaga. Väga ilus ja siidine ja veekindel jäi. Kuusepuit on ise muidu üsna valge aga päris pehme puit, õlitamine tegi ta hoopis tugevamaks kui ma esialgu loota oskasin.
Kasutaja avatar
Pesapunuja

Re: Köögi töötasapind - puidust

PostitusPostitas jansten » Kolmapäev Nov 25, 2015 01:08

Tere

Tutvuge sellise lehega ja küsige lisainfot. Ehk sobib teile termost tasapind :)
https://www.facebook.com/Janstenpuit/
jansten

PostitusPostitas Nupsuke » Laupäev Mär 26, 2016 08:22

Dii. kirjutas:Tamme on ka võimalik saada täiesti ok hinnaga. Minul on tamme tasapind, mis pole peenikestest tükkidest vaid ikka kohe suurtest. Ja oksakohad ilusti sees. Mulle väga meeldib :) Et kui pilte ja kontakte siis ma saadan.

Tere! Küsiksin nüüd, et kas siiani on ilus. Olen just kööki tellimas ja tahaksin tamme puidust tasapinda aga väga paljud laidavad seda valikut.
Nupsuke

PostitusPostitas naine32 » Laupäev Mär 26, 2016 16:39

Nupsuke kirjutas:
Dii. kirjutas:Tamme on ka võimalik saada täiesti ok hinnaga. Minul on tamme tasapind, mis pole peenikestest tükkidest vaid ikka kohe suurtest. Ja oksakohad ilusti sees. Mulle väga meeldib :) Et kui pilte ja kontakte siis ma saadan.

Tere! Küsiksin nüüd, et kas siiani on ilus. Olen just kööki tellimas ja tahaksin tamme puidust tasapinda aga väga paljud laidavad seda valikut.

mul on pea 10aastat olnud tamme tööpind, midagi muud oma kööki ei tahakski. Paar kriimu on sees, aga vajadusel saab ju lihvida ja uuesti õlitada - teiste materjalide puhul tuleb kogu tasapind välja vahetada.
naine32

Mine Mööbel ja tekstiilid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline