Köögi töötasapind - puidust

Mööbli valik, kodutekstiilid jne

Köögi töötasapind - puidust

PostitusPostitas aliceinw » Teisipäev Sept 23, 2008 20:06

Tere! Valin köögile töötasapinda ja tahaks pmst täispuidust. Tammele ei hakka hammas rahaliselt eriti peale ja mõtlen kase peale. Kas kellelgi on kogemusi ja kas on mingeid põhjusi, miks kase tööpind heaks ei võiks osutuda? Aitäh vastajatele!
aliceinw

Re: köögi töötasapind

PostitusPostitas trumm » Teisipäev Sept 23, 2008 20:08

mul tutval on ja ta on väga rahul. ilus on ka. õlitatud kask. ma ise tahan kirssi, kuid kui ei leia, siis teen ka kasest. tamm lihtsalt ei meeldi.
trumm

PostitusPostitas Dii. » Kolmapäev Sept 24, 2008 17:06

Tamme on ka võimalik saada täiesti ok hinnaga. Minul on tamme tasapind, mis pole peenikestest tükkidest vaid ikka kohe suurtest. Ja oksakohad ilusti sees. Mulle väga meeldib :) Et kui pilte ja kontakte siis ma saadan.
Dii.

PostitusPostitas aliceinw » Kolmapäev Sept 24, 2008 21:36

Olen juba justkui harjunud mõttega kasepuidust tööpinnast, aga tahaks küll pilte ja kontakte, et siis asi lõpuks ikkagi ära otsustada. aliceinw@hot.ee Aitäh:)
aliceinw

PostitusPostitas kask » Esmaspäev Sept 29, 2008 09:06

Veelgi ilusam on kuumtöödeldud kask.
http://www.hahle.com/tyotasot.htm
kask

PostitusPostitas villu » Esmaspäev Okt 20, 2008 19:03

tammel miinuseks sügavad poorid, mida raske puhastada.
trumm kui soovid kirsi tööpinda siis saan aidata. 56451325
villu

PostitusPostitas mona 11 » Laupäev Nov 15, 2008 18:08

Kaalun ka tamme täispuidust tööpinda. Sooviks pilte meilile keegi_mona@hotmail.com. tänud. Dii, kust sa tellisid tamme tööpinna (et hinnad vist erinevad)? Tahan ka oksakohtadega ja suurtest tükkidest!

Millega pealt tööpind töödeldud? Õliga?

Kas töötlemisel valida peitsimine v õlitamine?
Kuidas üldse saab tamme võimalikult töökindlaks (saan aru, et täkked tulevad täispuidust pinna sisse ikka)
mona 11

PostitusPostitas Dii. » Esmaspäev Nov 17, 2008 12:06

Et mul pildid kõik tööarvutis ja peagu peesitan kodus, siis paari päeva pärast saadan Mona sulle pildid. Töötasapinda tellin Võru firmalt, kontaktid bsg.ee.
Töötlen õliga, preagu katsetan parafiniõli. Muidu olen alati teinud linaõliga. Kui ma olen parafiniõlis sotti saanud, siis hõikan siin ka, kuidas köögis sobib.
Köögitasapinnal kasutaksin mina ikka ja ainult õlitamist, hiljem kergem hooldada ja väskendada. Ja õlidest ikka ja ainult naturaalsed õlid.

Täkked. Kui sa just ei kavatse köögitasapinna peal šnitseleid kloppida, siis ei teki ühtegi täket. No mina olen oma loomult ikka paras maradöör ja laamendan köögis päris palju ja minu tasapinnal pole ühtegi täket. Vahest võib sinna sattuda mõni muu plekk, nt kui veinitilk on terve õhtu laual olnud ja ei ole märganud ära pühkida (ja sedagi õlitamise algul) aga need kuluvad aja jooksul välja.
Dii.

PostitusPostitas Linnalaps » Esmaspäev Nov 17, 2008 23:56

Dii, kui tohib küsida, siis kas tellisid sellelt firmalt ka köögimööbli? Vaatasin kodukalt, et nad seda teinud päris palju, ka see tammepuust tööpind tundus piltidel korralik.
Linnalaps

PostitusPostitas Dii. » Teisipäev Nov 18, 2008 11:53

Jah olen neilt tellinud kokku hulgim kööke, eelmisse koju, praegusesse, tööle ja sõbrannale ja üks tuttav ka veel tellis. :)
Kõikidega rahul. Kolm kööki neist on kõrgläige valge ja tamme tasapinnaga :) minu lemmik teema.... ja muidugi palju soodsam, kui Tallinnast tellides. Esimese köögiga tuli hinnavahe pea 50%, siis oli aasta mini 2006 vist.

Paljude jaoks võib olla miinus see, et nad ei projekteeri kööke, minu enda jaoks see probleem polnud. Sõbrannale joonistasin kordades ilusama köögi, kui suutis seda suur Tallinna kööifirma teha!
Igal juhul, kui plaanid tellida sealt või hinda küsida, siis võiksid privasse märku anda, sest sellisel juhul maksaks mainida, et mina soovitasin ....
Dii.

Mine Mööbel ja tekstiilid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist