Koridori kapiuste korda tegemine - palun abi!

Mööbli valik, kodutekstiilid jne

Koridori kapiuste korda tegemine - palun abi!

PostitusPostitas ivlute » Pühapäev Okt 12, 2008 09:44

Olen nõutu,mu koridoris on kaks kolme poolega 3 meetrit kõrged kapid.Vineerustega ja värvitud jubeda põrandavärviga.Hakkasin värvi maha kraapima aga ühele uksekesele kulus peaaegu kolm päeva.Andke nõu,mida teha ja kuidas need uksed korda saada.Ärge pakkuge liuguksi ja uusi süsteeme sest rahakotis on mul suur auk.Kas äkki on võimalik neid kuidagi millegiga katta ,vineeri vist päris siledaks lihvida ei saa?Ja üleüldse äkki on kellegil mõni asjalik remondimees üle!
ivlute

Re: koridori kapiuksed,APPI

PostitusPostitas toshi suzume » Pühapäev Okt 12, 2008 10:59

millega kraapisid? lihtsalt kraapisid? odavama kuumaõhupüstoli saab bauhofist 500 krooniga. samuti on olemas värvi maha võtmiseks keemia - selline geel, mille kannad peale, ootad pisut ja lükkad värvi maha.
ma kunagi katsin koledad üksed näiteks jute riidega - pahteldasin selle sinna peale. servadesse puuliistud peale.
veel võiks kõne alla tulla mingi laudis sinna peale panna - poolpunn õhukesed lauad peale liimida?
mingi struktuurne dekoratiivvärv võib ka kõne alla tulla ...
toshi suzume

PostitusPostitas ivlute » Pühapäev Okt 12, 2008 12:31

tänan,isegi mõtlesin korra,et kataks mingi tekstiiliga.Muide see värvikiht on ikka jube paks,seda keemiat vist läheb jube palju,kapi pinda on ikka oma 10 ruutmeetrit.
ivlute

PostitusPostitas kakuke » Pühapäev Okt 12, 2008 20:36

Aga kui ei ole marmorpõrandate ja väärispuidu teema käsil, siis müüakse meetriga sellist pealekleebitavat kilematerjali. Ehituspoest saab kivi- ja puiduimitatsiooni ning reklaamifirmadest ühevärvilisi, Abakhanis müüdi lausa kaaluga. See on pestav, ei kogu tolmu ja kergem paigaldada. Natuke peab harjutama, et ei jää õhumulle ja kortse. Reklaamikiled on nati vastupidavamad. Pind peab olema sile ja puhas.
kakuke

PostitusPostitas Dii. » Esmaspäev Okt 13, 2008 12:50

Sisekujundaja Angel Orgussaare köögist on mitmel korral juttu olnud sisustusajakirjades, kus köögimööbli uksed on kaetud kangaga ja lakitud. Fotodel on tulemus olnud meeletult lahe, kuidas päriselt, ei tea. Ja et ta vahetab neid kangaid väga sagedasti, nii nagu tuju on.
Dii.

PostitusPostitas milli logimata » Esmaspäev Okt 13, 2008 12:59

Ma liimisin neile tüüpkorterites olnud koridori kapiustele peale klaaskiudtapeedi (selle kotiriide mustrilise) ja värvisin need ära täpselt selle sama värviga, millega värvisin koridori seinad. Abikaasa liimis uste äärtele veel puitliistud (lakkisime nad üle valgendatud lakiga) ja juba üle 10.a. ei näe põhjust neid uksi vahetada.
milli logimata

PostitusPostitas kanarbik » Neljapäev Okt 30, 2008 20:34

Mina liimisin omal ajal esiku kapiustele peale sama tapeedi nagu esiku seingi ja äärde panin peitsitud liistud. Minu arust oli kena, ukse koht oli aimatav aga väga silma ei torganud. Sõbranna kattis uksed Abakhanist ostetud riidega ja ääristas samuti liistuga. Riide määrdudes pesi seda Fairiga ja jälle oli väga kena ja mis peamine, mitte üleliia kallis.
kanarbik

Mine Mööbel ja tekstiilid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline